طراحی و چاپ بسته بندی عسل

طراحی بسته بندی عسل

زمانی که یک محصول خاص را بسته بندی می کنیم باید به شکل ظرف اصلی و محفظه ای که محصول را نگه می دارد توجه کنیم. ظروف نگهداری از عسل و عرضه آن ها به طرق مختلفی طراحی شده اند اما اغلب از یک کلیت یکسان پیروی می کنند چرا که اغلب ظروف حاوی عسل دارای ارتفاع و با پهنای کمتر و یک درب پلاستیکی و یا فلزی می باشند. برترین محفظه برای نگهداری از عسل، ظرف شیشه ای است اما ظروف پلاستیکی رایج تر می باشند. این طراحی در بسته بندی نهایی عسل تاثیر گذار بوده و صورت کلی آن را شکل می دهد.

اشتباه نکیند! ظروف پلاستیکی و یا حتی شیشه ای حاوی عسل که در فروشگاه ها مشاهده می کنید، شامل بسته بندی صحیح نبوده و استاندارد لازم را  در زمینه عرضه عسل ندارند.

بسته بندی با جعبه مقوایی

شرکت های کارتن سازی در زمینه تولید و فروش انواع کارتن مقوایی و جعبه مقوایی فعالیت دارند. اصولا شرکت های بسیار ماهر جهت طراحی جعبه های مقوایی از یک تیم حرفه ای و یا هنرمندان متبحر استفاده می کنند و جعبه های مقوایی بسیار زیبایی را تولید می کنند. هرگز طراحی ظاهری جعبه مقوایی را نادیده نگیرید. این جعبه ارتباط شما با مشتری است. مشتری جعبه را رویت می کند و در صورت تمایل مندرجات روی جعبه مقوایی را مطالعه نموده و پس از آن مبادرت به خرید و یا عدم خرید کالا می نماید.

این امر در خصوص جعبه مقوایی عسل نیز صادق است. یک شرکت کارتن سازی معتبر باید جعبه مقوایی را به گونه ای طراحی نماید که ارتباط مناسبی میان خریدار و محصول ایجاد شده و وی را ترغیب به خرید عسل نماید.

فهرست
error: Content is protected !!