74 / 100
طراحی ست اداری

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری – ایجاد فضای دلچسب و مناسب بخش مهمی از طراحی یک دفتر و اداره است. یک شرکت با داشتن ست اداری زیبا و چشم نواز می تواند بر کارایی، بهره وری، روحیه و نگرش کلی تیم شما تأثیر بگذارد. همان دفتری که به خوبی طراحی و چیده شده است و از یک ست اداری زیبا استفاده می کند، حجم زیادی از کسب و کار را با مشتریان شما در میان می گذارد.

طراحی داخلی اداری به همراه یک ست اداری دلپذیر، منظم و مدرن، اعتماد به نفس را افزایش می دهد و برای شرکت و برند شما اعتبار و پرستیژ می آفریند. با این اوصاف، درک این نکته مهم است که آنچه برای یک کسب‌وکار مناسب است ممکن است برای دیگری کارساز نباشد. همه چیز به لحن، تصویر و برند کلی بستگی دارد که می خواهید ایجاد کنید.

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد باشد که یک ست اداری یا حداقل قسمتی از آن را از نزدیک دیده باشید. منظور از ست اداری، مجموعه از ابزارهای مورد استفاده در امور اداری است که برای یک شرکت یا اداره به صورت ویژه و اختصاصی طراحی شده است. در این ست، از نام، لوگو، رنگبندی و سایر ویژگی های مختص به آن شرکت یا اداره استفاده می شود. ست های اداری از این نظر که به نوعی وسیله تبلیغاتی و معرف یک کسب و کار محسوب می شوند، دارای اهمیت زیادی هستند و طراحی آنها باید با دقت و وسواس زیادی انجام شود. طراحی انواع ست اداری توسط گرافیست ها و با نرم افزارهای مختلفی که در حوزه گرافیک مورد استفاده قرار می گیرند، انجام می شود .

ست اداری یا مجموعه ورق های اداری یکی از مهم ترین ویژگی یک مجموعه اداری است ، مجموعه ست اداری در واقع همان اسنادی است که برای هر شرکت یا دفتری مورد نیاز است. در اولین دیدار مخاطبان با مجموعه تان و دیدن یکپارچگی ، نظم و همخوانی همه چیز باهم در مجموعه حس بهتری از همکاری با شما خواهند داشت . این مانند شخصی است که هنگام وارد شدن به یک خانه لوکس انتظار دارد تمام اجزای داخلی آن بایکدیگر  هماهنگی داشته باشد و جذاب طراحی شده باشد.  طراحی ست اداری دلنشین و خلاقانه با رنگ سازمانی مناسب با موقعیت های کاری هر مجموعه می تواند یکی از راه های ارتباط سریع مخاطب با مجموعه باشد و باعث موفقیت آن مجموعه باشد .

در طراحی ست اداری، مهم ترین مرحله انتخاب رنگ هایی است که با لوگوی برند مطابقت دارند.  این رنگ ها باید با ترکیبی زیبا روی تمام کاغذها باشد. انتخاب رنگ های مناسب باعث جذب مشتری و افزایش اعتبار برند شما می شود.

آنها مجموعه های اداری را برای تبادل نامه و اوراق بین شرکت های مختلف طراحی می کنند. مجموعه آفیس همچنین کپی کردن اوراق یک شرکت را آسان می کند.

 

ست اداری شامل مواردی همچون، طراحی سربرگ، پاکت نامه، فاکتور اختصاصی ، والپیپر ، یادداشت ،کارت ویزیت، فولدر، لیبل سازمانی، کارت شناسایی یا پرسنلی و… می باشد.

 

طراحی ست اداری  و چاپ آن ها  حرفه ای از دیگر رایا گرافیک می باشد . ست اداری مجموعه شما را   تیم حرفه ای رایا گرافیک مطابق با سلیقه تان طراحی می کند.

فهرست
error: Content is protected !!