Coffee packaging design

طراحی بسته بندی قهوه

انتخاب بهترین طراحی بسته بندی قهوه چیزی فراتر از انتخاب یک طراحی جذاب است. یک بسته بندی مناسب، قهوه را برای مدت طولانی تری تازه نگه می دارد، بسته بندی، تأثیر مستقیمی  بر طعم دانه های قهوه دارد.

باید دانست که در یک طراحی بسته بندی قهوه چه نکاتی باید رعایت شود؟ قهوه یک  نوشیدنی بسیار پرطرفدار می باشد  که می‌توان با طراحی پاکت قهوه تاثیر مستقیمی بر میزان فروش و سود آن گذاشت.

البته این اتفاق با محاسبه تعرفه طراحی بسته بندی قهوه متفاوت می‌تواند رخ دهد که در هر صورت برای شما سودآور باشد. قهوه از آن جایی که بین مردم طرفداره زیادی دارد، جای تعجب نیست که مصرف آن تنها در سال گذشته به بیش از 160 میلیون رسیده است.

بنابراین با آن رقابت زیادی همراه می شود و جدا شدن از بقیه می تواند یک چالش باشد. طراحی بسته بندی قهوه شما باید توجه مشتری شما را به خود جلب کند و کیفیت آن را به خوبی حفظ کند.

یک طراحی بسته بندی قهوه خوب شما را از سایرین متمایز می کند.

نکته : طراحی بسته‌بندی قهوه، عالی به شما کمک می‌کند تا در بازار رقابت، به فروشتان افزایش دهد. و به شما این امکان می‌دهد تا از سایرین متمایز شوید تا بتوانید مشتریان جدید را جذب کرده و مشتریان فعلی را حفظ کنید.

در ادامه مطلب با رایا گرافیگ همراه باشید تا چند نکته اساسی را که باید هنگام انتخاب بسته بندی قهوه در نظر داشته باشید بررسی کنیم  با در نظر گرفتن نکاتی که گفته خواهد شد.

مطمئناً قادر خواهید بود بهترین بسته بندی را برای کسب و کار فروش قهوه خود  انتخاب  می کنید.

پاکت ساید فولد ” Side Fold Bag “

پاکت ساید فولد در طراحی بسته بندی قهوه، هم مقرون به صرفه  است و هم استفاده از آن آسان می باشد.

بیشتر در خرده فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد. ظاهری مینیمالیستی دارد. به طور معمول با لوله کردن یا تا کردن قست بالای پاکت و سپس استفاده از چسب یا گیره می توان مجددا آن را بست. استفاده از زیپ در این نوع پاکت ها رایج نیست.

طراحی بسته بندی قهوه پاکت ساید فولد

 پاکت زیپ دار ایستاده

یکی دیگر از انواع طراحی بسته بندی قهوه، پاکت های زیپ دار می باشد که  به صورت ایستاده هستند.

این نوع پاکت ها امکان نگهداری و حمل حجم بالایی از قهوه را دارند و هم چنین امکان چاپ طرح هایی با کیفیت بالا و متناسب با برند هر کسب و کاری بر روی آن کاملا وجود دارد. انواع جنس های مختلفی دارد که برای قهوه از نوع کاغذی آن بیشتر استفاده می شود.

طراحی بسته بندی قهوه مدل پاکت ایستاده

پاکت کوادرو Quadro

پاکت کوادرو از نظر سبک طراحی تغریبا مشابه پاکت ساید فولد است. تفاوت اصلی این دو نوع پاکت بسته بندی همانطور که می توان از نام آن هم حدس زد، هر چهار گوشه پاکت کوادرو کاملا سیل یا بسته شده است و همین امر ظاهری مربعی شکل به بسته بندی می دهد و استفاده از زیپ هم امکان پذیر می باشد.

coffee-powder-packaging-design

پاکت فلت باتم

بسته بندی فلت باتم جدیدترین مدل بسته بندی می باشد. این بسته بندی در واقع یک کیسه است که با پاکت کوادرو شباهت های زیادی دارد،  قسمت پایینی پاکت  کاملا صاف است.

سبک مربع شکل آن باعث می شود شبیه جعبه باشد. این ویژگی باعث می شود پاکت فلت باتم ایستادگی فوق العاده و امکانات عالی برای بازاریابی داشته باشد.

ویژگی های محافظتی بهترین  طراحی بسته بندی قهوه

نکته مهم در بسته بندی قهوه، این است که دانه های قهوه را تازه نگه دارد. بسته بندی باید طوری باشد که مانع ورود هوا با دانه های قهوه شود. بیشتر بسته بندی های قهوه یک دریچه گاززدایی برای خروج گاز دی اکسید کربن ناشی از رست دانه های قهوه  را دارند.

سبک طراحی بسته بندی قهوه

در هر کسب و کاری  که باشید باید تلاش کرد تا از رقبا متمایز بمانید و یکی از ساده ترین و بهترین راه های انجام این کار از طریق بسته بندی آن می باشد.

روش های خیلی زیادی برای ایجاد بسته بندی های منحصر به فرد در قهوه وجود دارد که باعث جلب توجه می شود. داشتن یک طراحی جذاب، یکی از راه های سبک ویژه بسته بندی محصولات شما می تواند باشد.

چاپ برچسب های سفارشی

چاپ کردن برچسب های برند خودتان ارزان تر تمام می شود و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به خرید برچسب های آماده می باشد .

یک الگو به سبک خودتان ایجاد کنید ، سپس می توانید جزئیات آن را به راحتی تغییر دهید . این بهترین راه برای برچسب بسته بندی شما می باشد . رنگ ها و استفاده از فونت های مختلف تأثیر بیشتری نسبت به متن ساده در دید  مشتریان خواهد داشت .

به ویژه اگر مشتری اطلاعات زیادی در مورد قهوه نداشته باشد . اگر پیامی که در طراحی بسته بندی قهوه شما برای مخاطب خود دارد واضح نباشد ، مطمئن باشید  مصرف کننده به راحتی سراغ برند های دیگر می رود

خلاقیت طراحی بسته بندی صبحانه بیرون بر

اهمیت طراحی بسته بندی قهوه در انبار

قهوه در سراسر جهان مصرف می شود و به روش های مختلف تهیه می شود. بازار قهوه با انتخاب های مختلف اشباع شده است، بنا بر این مناسب است که این صنعت دارای انبوهی از طرح های بسته بندی شگفت انگیز باشد.

بسته بندی و حمل کیسه های قهوه به کشورهای دیگر و نحوه عرضه آن به فروشگاه قهوه ها  از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در حقیقت اگر دانه های قهوه در مرحله ی اولیه بسته بندی  به طور صحیح ذخیره یا انبار نشود، رطوبت زیادی جذب آن می شود  که باعث تاثیر نا مطلوبی روی طعم، مزه و کیفیت قهوه می گذارد.

طراحی بسته بندی صبحانه بیرون بر ساده

بازار قهوه با انتخاب های مختلف اشباع شده است، بنا بر این مناسب است که این صنعت دارای انبوهی از طرح های بسته بندی شگفت انگیز باشد. طراحی بسته بندی قهوه می تواند شما را متمایز با سایر رقبا کند.

تیم رایا گرافیک با سابقه درخشان 18 ساله خود در این زمینه های طراحی بسته بندی از جمله بسته بندی عسل، بسته بندی زعفران ، بسته بندی پسته و …

امتحان های خودش را پس داده است و می تواند با طراحان حرفه ای خود ، شما را در طراحی بسته بندی قهوه درخشان کند.

موثر ترین طراحی  بسته بندی قهوه

موثرترین طراحی بسته بندی قهوه، چیزی فرا تر از جذب مشتری  است.  باید از قهوه  شما در سفر از انبار تا  دست مشتری محافظت کند و دانه ‌های آن را تا زمانی که ممکن است تازه و با کیفیت نگه دارد و هنگامی که این ها به دست آمد، طراحی بسته بندی قهوه خوب کار نهایی خود را  انجام می دهد. با موفقیت ، محصولی را به مشتریان ارائه می دهد که دوست دارند و می توانند به آن اعتماد کنند.

coffe packaging design

نکته برای طراحی بسته بندی قهوه

بهتره بدانید که یک پک مناسب قهوه داخل فروشگاه معرف برند شما است و باعث ترغیب مشتری به خرید می شود  در ادامه به عباراتی که باید روی بسته بندی درج شود عبارت است از:

  • نام قهوه
  • ارتفاع رشد قهوه
  • گواهینامه های اخذ شده
  • روش فرآوری قهوه
  • نوت های قهوه
  • تاریخ رست قهوه
نکات طراحی بسته بندی قهوه

طراحی بسته بندی قهوه را خلاقانه انتخاب کنید

انتخاب بسته بندی خلاقانه و مناسب به نظر می آید که جزء کوچکی از فرایند تولید و فروش قهوه باشد،  اما در واقع این طور نیست ، تأثیر قابل توجهی در بازاریابی و حفظ تازگی و طراوت قهوه شما می باشد.

مجموعه رایا گرافیک با سابقه درخشان 18 ساله خود در زمینه خلاقیت در بسته بندی مخصوصا بسته بندی قهوه، بسته بندی لبنیات، بسته بندی میوه خشک، بسته بندی چای و …

مهارت خاصی دارد و می تواند با طراحان متخصص خود شما را امور برندینگ درخشان کند.

شماره تماس : 02122377919

طراحی بسته بندی قهوه حرفه ای
×

 

سلام!

برای ارتباط در واتس اپ یکی از مخاطبین زیر را کلیک کنید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟