بندی کبریتی خرما

طراحی و چاپ بسته بندی خرما

بسته بندی خرما

در بسته بندی  خرما پس از کیفیت محصول داخل کارتن، زیبایی و کیفیت بسته بندی نماد هویت صنعتی محصول و تجاری کشورمان به حساب می آید. رایا گرافیک پک مخصوص در بسته بندی کارتن خرما با حقظ استانداردهای بین المللی طی سالیان توانسته سلیقه ی مشتریان داخلی و خارجی را تامین کند و نقش اساسی در میزان صادرات کشور ایفا کند.

بسته بندی خرما و قیمت خرید جعبه و کارتن مادر خرما با توجه به نوع جنسی که از آن برای تولید استفاده می شود متغیر است. بسیاری از مشتریان که قصد بسته بندی خرمای صادراتی را دارند اهمیت زیادی برای بسته بندی محصول خود قائل هستند. این موضوع در مورد برند های مورد استفاده در داخل کشور که از اعتبار خوبی برخوردارند نیز صادق است.

انواع جعبه خرما صادراتی و معمولی

بسته بندی های خرما انواع مختلفی دارند. ساده ترین نوع آن جعبه های تلسکوپی قدیمی هستند که درب و کفی از هم جداگانه بوده و خود نیز در انواع درب ساق کوتاه یا ساق بلند تولید می شوند.این نوع بسته بندی خرما، معمولی و ارزان ترین نوع برای خرما محسوب می شود و در عین حال امکان تولید جعبه های بسیار شیک و صادراتی با توجه به نوع مواد اولیه و طراحی چاپ نیز در آن وجود دارد که برای صادراتی معمولا از درب ساق بلند برای بسته بندی خرما  استفاده می شود.

برای بسته بندی خرماهای خشک و نیمه خشک به صورت وزنی داخل سلفون از دستگاه های بسته بندی توزین دار استفاده می شود. بسته بندی انواع خرما که با انواع تجهیزات پیشرفته و با رعایت موازین بهداشتی صورت می گیرد موجب سلامتی و آسوگی خاطر در مصرف کننده می شود.
بسته بندی یکی از مهم ترین عوامل موثر در خرید خرما است و به این ترتیب می توانید برای مشاهده هر نوع بسته بندی خرما و یا میزان نیاز و هزینه های در نظرگرفته شده می توانید با کارشناسان رایا گرافیک تماس حاصل نمایید.

بسته بندی خرما بصورت سلفونی

برای بسته بندی خرماهای خشک و نیمه خشک به صورت وزنی داخل سلفون از بسته بندی توزین دار استفاده می شود. این بسته بندی انواع مواد گرانولی مانند حبوبات، خشکبار، خرما و… را دارا می باشد. با استفاده از این میتوان خرما را در وزن های مختلف بسته بندی نمود.

بسته بندی خرما بصورت کارتن

جهت بسته بندی انواع خرما درون کیسه و کارتن و به صورت فله می توان از کیسه پرکن استفاده نمود. این دستگاه برای اوزان  5-10-15-20 کیلوگرم مناسب می باشد.

بسته بندی خرما بصورت تک عددی پیلوپک

برای بسته بندی خرما به صورت تک عددی همچون بسته بندی گز، باسلوق و شکلات و.. از بسته بندی تک عددی پیلوپک استفاده می شود.

بسته بندی خرما بصورت قوطی

برای بسته بندی انواع خرما داخل طروف استوانه ای شکل پلاستیکی، فلزی و…

بسته بندی خرما بصورت وکیوم

برای بسته بندی خرما به صورت وکیوم شده از بسته بندی وکیوم استفاده می شود.
این بسته بندی با تخلیه هوای موجود در بسته محصول مورد نظر ر ا بسته بندی می کند.

بسته بندی خرما بصورت شیرینگ

برای شیرینگ کردن کارتن های خرما با سایزهای گوناگون و همچنین بسته بندی های مخصوص خرما (ظرف، قوطی و…) از شیرینگ پک استفاده می شود.
با استفاده از سیستم حرارتی (برقی-گازی) فیلم مخصوص را بر روی جعبه و کارتن های خرما شیرینگ می کند.

بسته بندی خرما در کارتن

برای بسته بندی خرما داخل کارتن و کیسه به صورت فله در اوزان 5-10-15-20 کیلوگرم از کیسه پرکن استفاده می شود.

بسته بندی خرما بصورت فویل سیل

این نوع بسته بندی برای بسته بندی خرما داخل ظروف یکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد.
در این روش خرما را داخل ظروف مخصوص قرارداده و توسط فویل سیل درب ظروف بسته می شود.

فهرست
error: Content is protected !!