Herbal medicine packaging

طراحی بسته بندی داروی گیاهی

طراحی بسته بندی داروی گیاهی بسیار مهم و از تخصص بالایی برخوردار است، چرا که این محصول به دلیل عطر و بویی که دارد در هر جایی نگهداری شود باید مراقبت ویژه ای شوند.

در طراحی بسته بندی داروی گیاهی حتما از بسته بندی هایی که استفاده میگردد باید ساخته شده از طبیعت باشند، زیرا مواد شیمیایی اثر آنها را تخریب کرده و دیگر به عنوان دارو نمیشود از انها استفاده کرد.

برای طراحی بسته بندی داروی گیاهی اول از همه ما نیاز به یک لوگو برای هویت برند داریم و باید به صورت حرفه ای طراحی شده باشد . لوگو یکی از موثر ترین و هویت بخش ترین قدمی است که می توان برای این محصول برداشت .

گیاهی که می خواهیم برای آن طراحی بسته بندی انجام دهیم از هر زاویه باید عکاسی گردد و حتی مکان رویش گیاه نیز عکاسی گردد، و بعد از این دو مرحله طراحی بسته بندی آغاز میگردد.

طراحی متناسب با رنگ گیاه باید به کار برده شود و رنگ تاثیر زیادی در طراحی بسته بندی داروی گیاهی دارد، جرا که این رنگ ها هستند که بیانگر خواص درمانی می باشند.

اطلاعات کافی و ریجستر ها ، پیکتورگرام ها که همان لوگو های خبری نام دارند از ملزومات روی بسته بندی می باشند و حتی طرز تهیه و طریقه مصرف این دارو بسیار مهم است.

اگر برای طراحی بسته بندی داروی گیاهی دچار تردید هستید با کارشناسان رایا گرافیک مشورت کنید و بهترین طراحی را در نظر بگیرید . 

طراحی بسته بندی داروی گیاهی
×

 

سلام!

برای ارتباط در واتس اپ یکی از مخاطبین زیر را کلیک کنید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟