طراحی و چاپ بسته بندی داروهای گیاهی و …

بسته بندی گیاهان دارویی

در بین ما ایرانی ها مصرف گیاهان دارویی به شدت زیاد است که علت آن هم ریشه در تاریخ ما است ، مصرف گیاهان دارویی از پیش در بین ما جا افتاده و در حال حاضر بسیار از کشور های خارجی تقاضا این گیاهان را دارند که موقعیت خوبی برای پرورش دهندگان این گیاهان به وجود آورده . رایا گرافیک شرکت تولید کننده انواع بسته بندی گیاهان دارویی قادر به تولید بسته بندی های گوناگون با طرح های بی شمار بر حسب مواد پلی اتیلنی یا همان پلاستیکی است .

در ادامه مطلب همراه ما باشید تا انواع بسته بندی گیاهان را بررسی کرده و از ارزان ترین نوع ها تا خاص ترین بسته بندی ها مناسب برای صادرات را با هم بررسی کنیم .

انواع بسته بندی گیاهان دارویی

بسته بندی ها مناسب برای گیاهان دارویی بر حسب مواد اولیه به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند که عبارتند از : 1 – شیشه ای 2 – قوطی فلزی ( کنسرو ) 3 – جعبه بسته بندی 4- بسته بندی های یکبار مصرف پلاستیکی ( ظروف پلاستیکی یکبار مصرف )5 – بسته بندی های پلاستیکی و سلفونی و …. که موارد نام برده شده جزء اصلی ترین ها محسوب می شوند .

شرکت تولیدی رایا گرافیک قادر به تولید انواع بسته بندی پلاستیکی بر حسب مواد اولیه نایلونی و نایلکسی ، سلفونی ( bopp , cpp , opp ) است که مواد اولیه قید شده نیز قابلیت تولید بست بندی هایی بسیار گوناگونی هستند .

ارزان قیمت ترین نوع بسته بندی برای گیاهان دارویی چیست ؟

اگر قصد پخش وسیع یا صادرات محصول خود را ندارید و تنها به پخش محصول خودتان در محله یا چند فروشگاه اکتفا می کنید و نمی خواهید هزینه بالایی برای بسته بندی بپردازید پیشنهاد ما به شما استفاده یک سلفون تک لایه یا تولید بسته بندی با مواد اولیه نایلونی است ، با حذف چاپ نیز هزینه های شما بسیار کاهش پیدا می کند .

بسته بندی گیاهان دارویی برای صادرات

اگر قصد صادرات محصول خود را دارید حتما به این نکته توجه کنید که چه بازار فروش هدف شما است به طور مثال اگر می خواهید محصول خود را در عراق به فروش برسانید اصلا لازم نیست هزینه بالایی برای بسته بندی بپردازید .

اما همین مورد در کشور های اروپایی بلعکس است به طوری که هر قدر بسته بندی خلاقانه تر و باکیفیتی تری ارائه دهید میزان فروش و برند سازی شما افزایش پیدا خواهد کرد.

پس در اولین نکته ببنید که بازاری که می خواهید محصول خود را به فروش برسانید کشش یک بسته بندی جذاب و هزینه را دارد .

فهرست
error: Content is protected !!