Packaging of beans

طراحی بسته بندی حبوبات

طراحی بسته بندی حبوبات در رایا گرافیک به صورت حرفه ای و تخصصی انجام می گیرد زیرا وظیفه بسته بندی محافظت از کالا و محصول شما از زمانی که تولید می شود تا زمانی که به دست مصرف کننده برسد نقش مهمی دارد.  حبوبات از ان دسته محصولاتی می باشد که به طراحی بسته بندی نیاز دارد. برای طراحی بسته بندی و مشاوره با رایا گرافیک تماس حاصل نمایید.

 طراحی بسته بندی حبوبات

طراحی بسته ‌بندی حبوبات عالی به دنیا نشان می‌ دهد که شما چه چیزی را مطرح می‌کنید، باعث می‌شود مردم برند شما را به یاد بیاورند و به مشتریان بالقوه کمک می‌کند بفهمند آیا محصول شما برای آنها مناسب است یا خیر.

بسته بندی همه این ها را از طریق رنگ، شکل و سایر عناصر طراحی با یکدیگر ارتباط می دهد. بیاموزید که چگونه طراحی بسته بندی حبوبات خود را به داستان برند شما بازگو کند با طراحی بسته بندی حبوبات سفارشی که توسط یک طراح حرفه ای برای شما طراحی شده است، شخصیت محصول خود را نشان دهید.

برخی از گرایش‌ های طراحی آنقدر مقدس هستند که هرگز از مد نمی‌افتند، بنابراین شما با کمک از یک ایده جذاب می توانید بهترین طراحی بسته بندی حبوبات را داشته باشید.

طراحی بسته بندی و بسته بندی محصولات

شما به تازگی یک محصول جالب جدید ساخته اید و آماده شروع فروش آن هستید! اکنون ناگهان متوجه می شوید که اگر قصد فروش آنلاین دارید باید به طراحی بسته بندی فکر کنید، حروف چاپی تحریف شده، امواج « شیاردار » و رنگ‌ های پاپ در برابر محصولات معاصر به این طرح ‌های بسته ‌بندی الهام‌ گرفته از دهه 60 کمک  می‌کنند که برجسته  شوند و احساس  آرامش و عشق را در ما ایجاد کنند.

آیا نمی دانستید که یک سازمان تجاری وجود دارد که به متخصصان بسته بندی اختصاص داده شده است؟ یا این که یک رشته کامل به نام مهندسی بسته بندی وجود دارد؟

پر از کارشناسانی که شرایط متفاوتی را که اقلام شما در طول حمل و نقل تجربه خواهند کرد، مطالعه و تحلیل کرده اند؟ یا اینکه یادگیری اندکی در مورد مهندسی بسته بندی می تواند به شما کمک کند افکار خود را سازماندهی کنید تا چیزها را نا دیده نگیرید و مرتکب اشتباهات  نشوید؟؟؟؟

نگران نباشید، اکثر مردم نگران نیستند. با شروع به فکر کردن به جنبه فنی بسته بندی، از بازی جلو تر هستید. به هر حال، بله، یک سازمان تجارت بسته بندی وجود دارد که می تواند همه جوانب محصولات شما رو در نظر بگیرند و طراحی بسته بندی شما را طبق اصول محصولات طراحی کنند.

رایا گرافیک با در نظر گرفتن تمام نکات گفته شده بهترین و با کیفیت ترین طرح را برای شما ضمانت می کند. شرایط شناخته شده خاصی وجود دارد که محصول شما در طول حمل و نقل تجربه می کند.

 برخی از موارد رایج هستند :

  • فشرده سازی
  • شوکه شدن
  • لرزش
  • درجه حرارت
  • مرطوب
  • زمان

 جنس طراحی بسته بندی حبوبات از جنس پلاستیک و جعبه های مقوایی می باشد. و ابعاد مختلفی نسبت به مصرف کننده دارد . طراحی بسته بندی حبوبات ابن کمک را می کند تا حبوبات از زمان تولید تا فروش کیفیت خود را هم چنان حفظ نماید.

در برابر گرد و غبار و میکروب و رطوبت و حتی فساد و خرابی ان محافظت می کند. خیلی مهم است که طراحی بسته بندی حبوبات را حتما زیر نظر متخصصان طراحی شود و طبق استاندارد های جهانی طراحی شود.

امروزه با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و مجهز ، همه مراحل بسته بندی با دقت و سرعت بالایی انجام می شود.

ایده پردازی  در بسته بندی حبوبات

شما با ایده گرفتن و خلق ایده برای طراحی بسته بندی حبوبات می توانید به طرز عجیبی در افزایش فروشتان کسب در آمد داشته باشید، علاوه بر آن در کنار ان با ساختن طراحی سایت و سئو سایت محصولات خود فروش خود را جند برابر کنید. رایا گرافیک با بکارگیری این ویزگی ها می تواند شما را به رویاهایتان نزدیک کند. بیشترین انتخاب اولیه برای خریدار، طراحی بسته بندی حبوبات، به طور جذاب می باشد و به بهتر دیده شدن محصول شما کمک خواهد کرد.

برای طراحی بسته بندی حبوبات ما به یک طراحی لوگو زیبا نیاز داریم که کاملا حرفه ای و خوانا باشد، عکاسی از محصول نکته ای مهم در امر طراحی بسته بندی میباشد که نیاز است عکس تولید شده را روی بسته بندی قرار دهیم.

بعد از طراحی بسته بندی نیاز به یک طراحی کاتالوگ زیبا برای نمایش به مشتریان داریم و برای تبلیغات نیز به پوستر حرفه ای از محصول که این پوستر را در محل های فروش نصب کنیم.

و برای فروش یک محصول با کیفیت نیاز به فضای مجازی از قبیل: وب سایت حرفه ای فروشگاهی، صفحه ی اینستاگرام تخصصی و دیگر فضاهای اجتماعی و اینترنت و فراموش نکنید که برای برندسازی شما نیاز به تمامی این موارد دارید و اول از همه یک طراحی استراتژی برند و طراحی استراتژی محتوا در فضای مجازی و تبلیغاتی محیطی داریم.

×

 

سلام!

برای ارتباط در واتس اپ یکی از مخاطبین زیر را کلیک کنید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟