Personal branding

برندسازی شخصی

برندسازی شخصی به منظور نظارت و کنترل تصویری است که مخاطب از برند دارد. پرسونای برندینگ یا برندسازی شخصی فرآیندی استراتژیک و آگاهانه است.

تصویر باید ویژگی­ ها و مزیت­ های کسب و کارتان را در مقایسه با رقبایتان بیان کند و نشان دهد که چارچوب و اصولی بر تصمیم­ گیری­ های شما چیست. در نهایت مخاطبان بر اساس آن­ها تصمیم می­گیرند که رابطه با برند شما چه ارزش برای آن­ها ایجاد می­کند.

در صورتی­که خدمات یامحصولات شما داای کیفیت مطلوب باشد، اگر برندسازی شخصی قوی داشته باشید، می­توانید خدمات یا محصولات خود را با قیمت بهتری عرضه کنید. بدین صورت مشتریان وفادارتری خواهید داشت.

برندسازی شخصی از شما و کسب و کارتان یک چهره عالی می­سازد و همین امر باعث می­شود که مخاطبان با شما بهتر ارتباط برقرار کنند. زمانی­که به فکر ترسیم یک برندسازی شخصی شوید، دیگر نباید به­ دنبال مشتری باشید. بلکه آن­ها به­ دنبال شما خواهند آمد.

برندسازی شخصی رایا گرافیک

مراحل برندسزی شخصی به شرح زیر است:

 • کشف و شناخت خود
 • کشف و شناخت محیط
 • کتعریف برند شخصی
 • ارتباط با مخاطب
 • حفظ و نگه­داری

مسیر برندسازی شخصی مانند یک حلقه است که بعد از حفظ و نگه­داری برند دوباره باید به کشف شناخت مخاطب پرداخت. توجه داشته باشید که همیشه نمی­توان مراحل برندسازی را دقیقا مانند بالا توصیف کرد.

افرادی که قصد دارند یک برند شخصی قدرتمند را خلق کنند در این مسیر بارها عقب و جلو خواهند رفت و این حلقه را تکرار خواهند کرد. برندسازی شخصی در سا­های اخیر یک امر ضروری بوده ­است.

به­ دلیل گسترش شبکه­ های اجتماعی و امکان مقایسه خود با رقبا برندسازی شخصی نسبت به گذشته از اهمیت بالایی برخوردار است. برای ایجاد یک تفکر مثبت در ذهن مخاطبان، به خلق چهره ­ای مثبت از برند شخصی نیاز دارید.

ایجاد برندسازی شخصی

به ­منظور خلق چره مثبت ابتدا باید یک هدف اصلی برای برندسازی شخصی تعیین کنید. راه دیگری که می­توانید انتخاب کنید این است که یک شعار اصلی برای برندتان انتخاب کرده و در تمام صفحات مجازی خود قرار دهید.

کارهای دیگری که می­توانید برای ایجاد برندسازی شخصی انجام دهید عبارتند از:

 • شناخت مخاطب هدف و نیازهای او
 • رساندن داستان برندتان به گوش مخاطب هدف
 • شناسایی و تحلیل رقبا
برندسازی شخصی به منظور نظارت و کنترل تصویری

مزایای برند سازی شخصی

برندسازی شخصی شامل مزایای بسیاری است که مهم­ترین آن­ها در زیر آمده است:

 • دیده شدن در شبکه­ های اجتمای
 • افایش اعتماد به نفس
 • ایجاد برند شخصی طبق سلیقه صاحب کسب و کار
 • رسیدن به اهداف
 • قدرت بخشیدن به بیزینس
 • رسیدن به شهرت

امروزه، با گسترش دیجیتال مارکتینگ، شما نباید منتظر بمانید تا مخاطب خود به خود بفهمند که کسب و کارتان چه ویژگی­هایی دارد. بلکه با استفاده از برندسازی شخصی و نشان دان آن به مخاطب می­توانید به تمامی اهداف کوتاه و بلند مدتتان برسید.

تنها کاری که لازم است انجام دهید، برندسازی شخصی است. که باید به صورت حرفه­ ای و تخصصی انجام شود تا تاثیر به­ سزایی در ذهن مخاطب بگذارد. بنابراین ایجاد یک برندسازی شخصی به صورت حرفه ­ای کار هرکسی نخواهد بود چرا که هرکسی دانش آن را ندارد.

برای برندسازی شخصی حرفه­ ای به یک متخصص نیاز دارید تا بتوانید نتیجه دلخواهتان را بگیرید.  برای مشاره و دریافت اطلاعات درباره خدمات رایا گرافیک در زمینه برندسازی شخصی، می­توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات رایا گرافیک برای برندینگ: بیزینس پلن برند، داستان برند، برندسازی و مشاوره برند، برند شخصی، مدیریت برند و طراحی کمپین تبلیغات برند می باشد.

رایا گرافیک صفر تا صد خدمات یک برند از طراحی لوگو برند، طراحی کاتالوگ  و عکاسی و فیلمبرداری محصول یا خدمات برند، داستان نویسی برند، تبلیغات هدفمند برندینگ، طراحی وب سایت برند، سئو سایت، تبلیغات هدفمند برندینگ، و به طور کامل صفر تا صد یک برند را در مجموعه خود ارائه میدهد.

برندسازی شخصی نیز از تخصصی ترین خدمات رایا گرافیک می باشد، که شما با توجه به توانایی های خود و اهداف خود به مشاوران ما می توانید از این خدمات بهره کامل و نتیجه فوق العاده ای کسب کنید.

برندسازی شخصی مرحله اول کسب و کار یک فرد می باشد.

×

 

سلام!

برای ارتباط در واتس اپ یکی از مخاطبین زیر را کلیک کنید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟