پروژه‌ ها و رزومه های اجرایی از معتبرترین نامهای تجاری که به رایاگرافیک اعتماد کرده اند

پروژه‌‌‌‌‌‌ ها و روزمه اجرایی در این بخش ازبین ۵۶۷ برند تجاری تا زمان نگارش این متن انتخاب شده اند

طی سالها فعالیت استودیو عکاسی صنعتی رایاگرافیک و خدمات رسانی به قشر وسیعی از کارفرمایان گرامی با صنایع و مشاغل مختلف تعداد بسیاری از بزرگواران به دلیل پایبندی و استمرار در همکاری با مجموعه استودیو عکاسی صنعتی رایاگرافیک از نظر این مجموعه بعنوان مشتریان ممتاز و برتر تلقی گردیده که در زیر به معرفی اجمالی تعدادی از این پروژه ها پرداخته شده است – لازم به ذکر است ملاک سنجش این موضوع به نسبت برند تجاری آنان در بین موارد مشابه و نیز استمرار کاری و تراکنش بالای مالی بوده است . از کلیه کارفرمایان محترمی که به یکی از دلایل ذکر شده و بدلیل کمبود فضای لازم از درج نام آنان خودداری نموده ایم از این طریق پوزش می طلبیم .

درباره مشتری آب معدنی کوهرنگ :

شرکت آب معدنی سیرنگ کوهرنگ یکی از اعضا گروه صنایع غذایی اشی مشی می باشد که در سال ۱۳۸۳ تاسیس گردیده است . مکان فعالیت این شرکت در استان چهارمحال و بختیاری و شهرستان کیار می باشد که با استفاده از نیروی انسانی متخصص و کارآمد فعالیت های خود را در زمینه های تولید پریفرم – بطری – آب معدنی ماالشعیر و نوشابه های گازدار غیرالکلی ادامه میدهد. شرکت سیرنگ کوهرنگ با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا از معدود واحد های صنعتی کشور است که بالاترین توان تولید آب معدنی را دارا میباشد. توليد آب معدني یکی از مزيت هاي رشد اقتصادی و افزایش درآمد در شهرستان کوهرنگ است. در شهرستان کوهرنگ هم اکنون سه واحد تولید آب معدنی فعال است.

مختصری درباره پرشیا خودرو

پرشیا خودرو یکی از جمله نام های معروف و شناخته شده در ایران است. که نمایندگی انحصاری شرکت BMW را در اختیار دارد. در پروژه ی عکاسی از این گروه بنام، انواع تکنیک های عکاسی بکار برده شده است. و تیم تخصصی و حرفه ای استودیو رایاگرافیک توانسته است؛ با استفاده از این تکنیک ها، و انجام عکسبرداری به واسطه ی عکاسان کارآزموده و مجرب به همراه تجهیزات مناسب، برای نشان دادن خصوصیات و جذابیت های این مجموعه موفق عمل کند. تکنیک های عکاسی بکار رفته در این پروژه، شامل عکاسی صنعتی، عکاسی محیطی، عکاسی تبلیغاتی و عکاسی اداری است.

استفاده از اصول فنی و حرفه ای تکنیک های نامبرده، مجموعه ای از تصاویر بسیار زیبا و خاص را از پرشیا خودرو بدست آورده است. که می تواند توجه هر مشتری را به قدرت و توان بالای این گروه، در این صنعت جلب کند.

پرشیا خودرو نمایندگی فروش BMW در ایران

همانطور که در ابتدا اشاره شد، شرکت پرشیا خودرو نمایندگی فروش BMW را در اختیار دارد. و سابقه ی فعالیت آن به سال 83 باز می گردد. جالب است بدانید که این گروه در ابتدا با نام ” موسسه نوریانی ” کار خود را آغاز کرده است. در نتیجه سابقه ی فعالیت مشخصا گسترده ای را در این زمینه داراست. این مجموعه از آن زمان با اصول کاملا منطبق با تکنولوژی های روز دنیا، در حوزه ی فعالیت خود، به صورت هدفمند توانسته است؛ تا نقش موثری را ایفا نماید. در نهایت در سال 86 به صورتی کاملا رسمی، و با نام “گروه صنعتی پرشیا خودرو” فعالیت خود را ادامه داد. طبق فعالیت حرفه ای یاد شده، این گروه خدمات پس از فروش خود را با کیفیت و استاندارد های مربوطه ارائه می کند.

اگر تجربه رانندگی را با خودرو بی نظیر BMW تجربه کرده باشید، می توانید این گروه کارآزموده و کاربلد را، برای دریافت خدمات مربوطه انتخاب نمایید.در نتیجه می توانید اطمینان کامل داشته باشید، که این خدمات فنی با امکانات به روز دنیا ارائه خواهند شد. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که گروه صنعتی پرشیا خودرو در خاورمیانه، با مجهزترین و بزرگترین مراکزی که در اختیار دارد، تمامی این خدمات تخصصی را به مشتریان ارائه می کند.

تمامی موارد گفته شده باعث می شود، تا انجام عکاسی تبلیغاتی از این گروه ویژگی ها و وسواس های خاص خود را داشته باشد. عمده ی دلیل آن نیز به خاطر وسعت محیط، و تجهیزات آن می باشد. عکاسی محیطی به همراه عکاسی اداری، نیازمند همکاری گسترده و کاملا هماهنگ گروه صنعتی عکاسی رایاگرافیک بود. اما تکنیک های بکار برده شده در عکاسی صنعتی و عکاسی محیطی برای این گروه، تفاوت بسیار آشکاری با عکسبرداری از محیط های کوچک با وسایل و لوازم آن دارد.

مختصری درباره شرکت بهنوش ایران :

به جرات می توان گفت که شرکت بهنوش ایران یکی از اولین شرکت های تولید کننده ماءالعشیر در ایران است. که کار خود را در سال 1345 با نام “ایران مالتا” آغاز کرده است. این مجموعه با در اختیار داشتن 9 کارخانه در سراسر کشور، اقدام به تولید و ارائه ماءالشعیر در طعم های مختلف به مشتریان می کند. شرکت بهنوش بعد از انقلاب اسلامی نیز فعالیت خود را، در جهت تولید نوشیدنی های گاز دار بدون الکل با کیفیت ادامه داد. شرکت بهنوش محصولات خود را با توجه به استاندارد های بین المللی تولید می کند. این استاندارد ها که به کنترل کیفیت محصولات خوراکی می پردازند، توانسته اند تا نام تجاری بهنوش را به عنوان یکی از برند های مطرح معرفی نمایند.

 

فهرست
error: Content is protected !!