طراحی پوستر

طراحی پوستر

پوستر یک سایز برای همه مناسب نیست! مخاطب و هدف خود را در نظر بگیرید.  طراحی پوستر را به عنوان فرصتی ببینید که می تواند شما را بیشتر نشان دهد و نتتجه را زود تر از دیگران ببینید. محصولات و خدمات خود را با طراحی پوستر مناسب  به نمایش  بگذارید .

با طراحی پوستر برای کسب و کار خود :

  • دیگران را از تفسیر یا فرضیه های خود متقاعد کنید .
  • تحقیق خود را تبلیغ کنید .
  • بینش یا بازخوردی به دست آورید که به تکامل تحقیق شما کمک می کند .
  • در مورد یک موضوع به دیگران آموزش دهید .
  • منظور کلی  از خدمات و یا محصولات خود را به صورت گزیده وار مطرح کنید
  • نمای کلی یک جمله ای از مفهوم پوستر

یک پوستر با فرمت بزرگ یک تکه کاغذ یا تصویر بزرگ روی یک مانیتور دیواری است که دارای عنوانی کوتاه، مقدمه‌ای برای سوال مهم شما، مروری بر رویکرد تجربی جدید شما، نتایج شگفت‌انگیز شما در قالب گرافیکی، و برخی بحث‌های روشنگر درباره نتایج فوق، فهرستی از مقالات منتشر شده قبلی که برای تحقیق شما مهم هستند، و مقداری تصدیق مختصر از کمک و حمایت مالی فوق‌العاده از جانب دیگران ، اگر تمام متنی که برای کسب و کار خود  حداقل (500 تا 1000 کلمه) باشد ،  کابر و یا مخاطب  در حدود 20 دقیه می خواند  ولی شخص می‌تواند به طور کامل پوستر خود را در 5-10 دقیقه بخواند. خب مسلما همه ی انسان ها به دنبال راحتی خود هستند و پوستر را به متن های بلند و نامفهوم ترجیح می دهد .

در طراحی پوستر این بخش را می نویسیم  تا فرد باهوشی را که در رشته شما نیست هدف و نیاز خود را از محصول  و یا خدمات شما درک کند . فرض کنید آنها اصلاً قوانین مطالعه شما را نمی شناسند و فرض کنید که تمایل دارند موضوع شما را بی اهمیت بدانند. به عنوان مثال، اگر شما یک ستاره شناس هستید، بازدیدکننده ای را تصور کنید که دارای مدرک زیست شناسی یا ریاضیات است. به سرعت (یک یا دو جمله اول) بیننده خود را به موضوع یا سؤالی که در وهله اول شما را به سمت پروژه سوق داد علاقه مند کنید. از حداقل مطلق اطلاعات پس زمینه، تعاریف و کلمات اختصاری (که همه آنها خسته کننده هستند) استفاده کنید.

موضوع خود را در زمینه ادبیات اولیه منتشر شده قرار دهید. یک فرضیه جالب و جدید را مطرح کنید، سپس (به طور خلاصه) رویکرد تجربی را که می تواند فرضیه شما را آزمایش کند، شرح دهید. لطفاً توجه داشته باشید که «X قبلاً هرگز مورد مطالعه قرار نگرفته است» یا «مرشد من این پروژه را به من داده است» دلایلی برای انجام کاری هستند، حتی اگر درست باشند. همچنین توجه داشته باشید: بر خلاف یک نسخه خطی برای یک مجله، معرفی یک پوستر مکانی فوق العاده برای نمایش یک عکس یا تصویر است که به صورت بصری برخی از جنبه های سوال تحقیق شما را به اشتراک می گذارد. یک تصویر زیبا می تواند افراد را جذب کند حتی اگر خسته کننده به نظر می رسید یا عنوان پوستری خسته کننده دارید. طول را تا حدود 200 کلمه حفظ کنید.

در متن زیر چند نمونه از الگو های مرسوم طراحی پوستر ذکر شده است. ولی در صورت نیاز تغیر هایی متناسب با سلیقه شما مشتریان عزیز داده می شود .

  • الگوی افقی با عرصه نتایج
  • الگوی افقی با ستون مرکزی بزرگ
  • الگوی افقی برای علوم انسانی
  • قالب پرتره

تیم رایا گرافیک با مهندسان و طراحان ماهر خود می تواند انواع پوستر های تبلیغاتی در هر اندازه و سایزی را با سلیقه تان  برای شما ایجاد کند و از ابتدای شروع کسب و کار شما ( برند سازی )  ، به شما کمک می کند تا در این دنیای دیجیتال مارکتینگ از رقبای خود عقب نمانید و  به روز باشید . با ما تماس بگیرید  تا از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید . 02122377919