طراحی سایت رایاگرافیک

طراحی سایت تخصصی رایاگرافیک با توجه به پیشرفت های بیشماری که در دنیای امروزی اینترنت و فضای مجازی و همچنین تحولاتی که نوع ارائه خدمات و فروش اقلام در جهان بوجود آمده و به یکی از مهمترین ارکان هر مجموعه ای بدل گشته است. روزانه هزاران طراحی سایت در جهان صورت می پذیرد که شاید تعداد انگشت شماری از آنها واقعا بصورت کاملا اصولی و بر پایه علم روز و با رعایت کلیه اصول حرفه ای پایه گذاری می گردند. موقعیت مکانی در طراحی سایت هیچ فرقی ندارد که در ایران این کار انجام شود و یا در پیشرفته ترین کشورهای دنیا مثل مهد اینترنت امریکا ، اکثر سفارش دهندگان در این حوزه به دلیل آنکه شاید تخصص خیلی زیادی نداشته باشند بیشتر سمت شرکت های طراحی سایت با قیمت پایین کشیده می شوند و متاسفانه بیشتر از مسائل فنی به ظاهر آن بیشتر توجه می کنند ،‌که البته این موضوع در کشور ما بسیار بیشتر از جوامع دیگر اتفاق می افتد ،‌که صد البته در این زمینه هم اکثرا با مشکلات بسیاری روبرو هستند.

اهمیت عکس صنعتی مناسب به تعریف رایاگرافیک

در طراحی سایت در کنار مسائل فنی و طراحی نمای ظاهری یک مسئله بسیار مهمی که اغلب کارفرمایان از آن غافل هستند بحث عکس مناسب و عکاسی صنعتی از محیط و محصولات هست ، بسیاری با داشتن آرشیو نامناسب از تصاویر محصولات و محیط های تولیدی و سازمانی خود اقدام به طراحی سایت می نمایند و اکثر شرکت های طراحی سایت نیز به دلیل عدم تجهیز به مسائل حرفه ای عکاسی صنعتی متاسفانه سفارشات را به دلیل سود مالی و تامین نیازهای داخلی مجموعه خود یکی پس از دیگری قبول کرده با بدون رعایت علم رنگ شناسی و زیبا سازی گرافیکی با شرایط بسیار مناسب از این تصاویر استفاده نموده و در نهایت یک خروجی با طراحی سایت بسیار پایین ( حتی با مسائل فنی بالا ) تحویل کارفرما می نمایند که این امر باعث دلزدگی و عدم بهره گیری مناسب از سایت طراحی شده توسط کارفرما می شود.

طراحی وب سایت تخصصی رایاگرافیک

با توجه به موارد تخصصی که در پایین این صفحه به آن اشاره گردیده است بخش طراحی وب سایت هلدینگ بین المللی هنر و صنعت ناین با نام استودیو مگانت ، با تجهیز امکانات پیشرفته در کنار گروه های تخصصی طراحی سایت ( تیم برنامه نویسی ،‌تیم حرفه ای گرافیک ، تیم حرفه ای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ،‌تیم مجرب آنالیز و رفع ایرادات وب کنسول و سئو ،‌تیم حرفه ای تولید محتوا ) آماده انجام کلیه پروژه های طراحی سایت صنعتی ،‌فروشگاهی و یا تبلیغاتی داخلی و خارجی می باشد .

لازم به ذکر است با توجه به آنکه در کلیه بخش های مربوطه و عنوان شده استودیو مگانت با تمام توان و قدرت اجرایی بالا و بهره گیری از زبده ترین نیروهای متخصص در این زمینه بهره می جوید ،‌ قطعا هزینه های دریافتی از کارفرما بابت انجام حرفه ای پروژه های طراحی وب سایت به نسبت دیگر رقبا بالاتر بوده و این امر نیز به دلیل رعایت کلیه موارد بالا می باشد ،‌که به یک پروژه طراحی سایت با چشم انداز بسیار گسترده ای نگاه می گردد ، بر همین اساس نیز تعداد کارفرمایان طراحی سایت در این مجموعه به نسبت دیگر مجموعه ها کمتر بوده و تنها پروژه هایی اخذ میگردد که کلیه موارد بالا را بخواهد بصورت یکجا و حرفه ای سفارش دهنده به همین جهت تعداد سفارشات معمولا در سال پایین تر بوده و وقت کافی در جهت انجام هرچه بهتر پروژه ها در اختیار تیم طراحی قرار دارد تا با زمان کافی بهترین خروجی را میتوانند داشته باشند.

با تشکر رایاگرافیک

نمونه های طراحی سایت رایاگرافیک

در زیر تعدادی از وب سایت های مختلف که این مجموعه طراحی سایت آنها را بعهده داشته ، درج گردید هست

ورود به وب سایت ها

پکیج های طراحی وب سایت

در زیر سه نوع پکیج کلی در جهت طراحی و اجرای طراحی وب سایت های مختلف آمده است

 • برای اطلاع از هزینه های طراحی سایت های فروشگاهی با مشاوران مجموعه تماس حاصل فرمایید
 • پکیج های مذکور بدون در نظر گرفتن هزینه های هاست و دامنه می باشد
 • پکیج های مذکور شامل سه سال خدمات پس از فروش می باشد
 • خدمات عکاسی و فیلم برداری صنعتی در پیکیج های مذکور با بالاترین قدرت اجرایی عکاسی صنعتی رایا صورت می پذیرد
 • هزینه های مذکور بدون احتساب کسورات قانونی بوده و در صورت درخواست کارفرما مبالغ مذکور به قیمتها افزوده خواهد شد
 • زمان اجرای پروژه به نسبت وسعت پروژه بین یک تا سه ماه خواهد بود
 • در صورت نیاز کارفرما به عکس یا فیلم بیش از موارد موجود در پکیج مبالغ آن طبق تعرفه رایا گرافیک جداگانه محاسبه میگردد
پکیج ها و قیمت پشتیبانی وب سایت چگونه است؟

پشتیبانی وب سایت سلامت و صحت عملکرد قسمت های مختلف وب سایت را بصورت مداوم تضمین کرده و در صورتی که در هر قسمتی از وب سایت مشکل و تداخلی به وجود بیاید تیم خدمات پشتیبانی سایت با دریافت مبلغ قیمت پشتیبانی سایت فورا آن را پوشش دا ده و مشکل را برطرف میکند. از طرفی این نکته قابل توجه هست که امنیت در هیچ جا و در هیچ زمانی ۱۰۰ درصد تامین نخواهد شد به همین دلیل در فرآیند پشتیبانی کارهایی انجام میشود که در صورت بروز مشکلات غیر قابل پیش بینی خسارات به حداقل برسد. در نتیجه اگر سلامت و کارکرد درست وب سایت شما برایتان مهم است پیشنهاد میکنیم حتما یک تیم پشتیبان حرفه ای و قوی را در کنار خود داشته باشید.

۱- پشتیبانی وب سایت (Support) چیست؟

پشتیبانی سایت چیست؟ و وظایف تیم پشتیبانی وب سایت چیست؟ پشتیبانی سایت شامل سه بخش، پشتیبانی فنی ، پشتیبانی سئو و پشتیبانی محتوایی است. اعمالی که برای صحت عملکرد و کارکرد درست وب سایت انجام می شوند نیز، شامل پشتیبانی سایت می باشد. وظایف تیم پشتیبانی سایت برای هر نوع سایتی متفاوت و الزامی است. خوب است بدانید که؛ امروزه اهمیت پشتیبانی سایت، بسیار بیشتر از خود طراحی سایت است زیرا اگر وب سایتی بدون پشتیبانی و یا به همراه پشتیبانی بد باشد مطمئنا آن وب سایت نمیتواند درست وظایف خودش را در مقابل کاربران و بازدید کنندگان سایت ایفا کند.

پس از تحویل وب سایت به صاحب وب سایت، خدمات و وظایف تیم پشتیبانی بصورت رایگان یا با دریافت قیمت پشتیبانی سایت در یک بازه ی زمانی محدود آغاز می شود. با بیان ساده تر، به مجموعه‌ای از خدمات که توسط شرکت‌ها به صاحبان وب سایت ارائه میشود، وظایف تیم پشتیبانی سایت گفته میشود. این وظایف در قرارداد پشتیبانی وب سایت بصورت کاملا شفاف و دقیق بیان خواهد شد.

بسیاری از شرکت‌ها خدمات پشتیبانی فنی را برای وب سایت هایی که قبلاً فروخته اند در نظر میگیرند که این خدمات یا به صورت رایگان در یک بازه ی زمانی مشخص یا با پرداخت هزینه ارائه می‌شود. معمولا پشتیبانی از طریق ایمیل، تیکت و شبکه های اجتماعی به واسطه نرم‌افزار یا وب سایت، ارائه می گردد.

امروزه بسیاری از شرکت‌ها از ” پشتیبانی فنی ” برای رفع مشکلات احتمالی درون سازمانی خود استفاده میکنند.

در حال حاضر خدمات و وظایف تیم پشتیبانی وب سایت نیز به صورت آزاد در اینترنت قابل دسترس می باشد که این خدمات نیز به دو صورت رایگان و پولی ارائه می شوند.

2- وب سایت بدون پشتیبانی یا با پشتیبانی بد؟

مطمئنا یک وب سایت بدون پشتیبانی باید هر لحظه منتظر ایجاد مشکلات ریز و درشت باشد. در صورت اتفاق افتادن هر مشکلی صاحب وب سایت تنها کاری که میتواند انجام دهد دیدن از دست رفتن مشتریان و کاربران سایت خود است. حتی اگر یک وب سایت دارای پشتیبانی باشد ولی تیم پشتیبانی به خوبی طبق وظایف خود عمل نکند کاربران و مشتریان آن وب سایت بصورت دوره ای باید مشکلات وب سایت را برای چند روز تحمل کنند چون تیم پشتیبانی یا وقت کافی یا دانش کافی یا تجربه کافی جهت برطرف کردن مشکل سایت را ندارند. به این ترتیب چیزی جز دردسر عاید کاربران سایت نخواهد شد از آن طرف برندینگ منفی نصیب کارفرما خواهد شد که شاید از دید برخی صاحبان وب سایت پنهان مانده باشد. بد نیست چند مشکل را در طول این دوره بد مرور کنیم.

 • شده تا به حال پروسه خرید وب سایت شما به مشکل بخورد و هرچی با طراح وب سایت تماس میگیرید پاسخ ندهد؟
 • شده تا به حال سایت درست لود نمیشود و اضطرار این مسئله را به پشتیبان اعلام میکنید ولی با خونسردی میگوید فردا بررسی میکنیم؟ (فردا؟؟!! اونم تازه بررسی میکنید؟!!)
 • شده وقتی بابت یک مشکل کوچک در سایت تیکت میزنید و این تیکت بعد از۳ روز کاری تازه ازشما اطلاعات وردپرس و هاست رو میخوان؟ (بعد از ۳ روز ؟؟!! اونم اطلاعاتی که چند بار قبلا ارسال شده؟؟)
 • شده وقتی یک بخشی از وب سایت رو درست میکنن ۱ جای دیگه اش به هم بریزه؟ (یعنی سایت رو یک تست هم نمیکنید بعد انجام کار؟)
 • شده پشتیبان ۴ روز نه تیکت جواب بده نه تماس و نه پیامک نه تلگرام سین کنه و نه واتس آپ نه هیچ جای دیگه ای؟؟ (کجایی آخه؟)
 • شده تا حالا هاستینگ بهت تیکت بزنه و بگه مشکل از سایت هست و کسی نباشه که این مشکل رو برطرف کنه و طراح هم پشتیبانی نکنه؟
 • بله حتما ۹۹ درصد کسانی که وب سایت به همراه پشتیبانی بد و یا بدون پشتیبانی دارند به این مشکل خوردند و اون ۱ درصد هم اگه نخوردند منتظر باشند چون هیچ وب سایتی بصورت مداوم پایدار نیست و با آپدیت های روزانه و هفتگی نیاز به پشتیبانی دارند.
۳- پشتیبانی سایت را به چه شرکتی بسپاریم؟

طراحی و ایجاد یک وب سایت تنها یک قدم در جهت توسعه کسب و کار می باشد. پشتیبانی و نگهداری وب سایت قدم بعدی است که از خود طراحی وب سایت مهمتر است.

به همین دلیل پشتیبانی میبایست توسط تیمی انجام شود که سابقه و تخصص بالایی در این زمینه داشته باشد؛ یکی از اصلیترین ویژگی های تیم پشتیبانی، داشتن دانشی به روز شده، تلاش و تجربه زیاد می باشد. حتی تجربه کافی هم برای تیم پشتیبانی کافی نیست. باید تجربه زیادی در حوزه رفع مشکلات وب سایت داشت. از آپدیت های مداوم سرور و هاستینگ و اشراف کامل تیم پشتیبان به آپدیت ها و سینک شدن وب سایت با سرور گرفته تا رفع مشکلات ساختاری و قالب و پلاگین های وب سایت. همچنین درخواست قراردادی مشخص با لیست وظایف شفاف تیم و همچنین SLA پشتیبانی حق صاحب وب سایت است که نسبت به آنها باید کاملا آگاه باشید. البته که قیمت پشتیبانی سایت نیز نکته مهمی است، ولی باید در نظر داشت که میزان کیفیت خدمات و برند شرکت ها تاثیر مستقیمی در تعرفه پشتیبانی سایت دارد.

شرکت رایاگرافیک با تجربه 17 ساله در حوزه طراحی انواع وب سایت ها و پشتیبانی حرفه ای خود در این حوزه میتواند گزینه مناسبی برای سپردن تمامی دغدغه های وب سایت شما باشد. زیرا رضایت مشتریان و همچنین داشتن مشتریان وفادار چندین ساله این شرکت به خوبی بیانگر این موضوع است. همچنین تجربه ی این مجموعه در انواع زمینه های دیجیتال مارکتینگ از جمله سئو طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همچنین طراحی قالب های پرفروش فروشگاهی از جمله نیوکالا و ادورز و کمپین های تبلیغاتی کلیکی CPC  میتواند نیاز شما را در تمامی زمینه های دیجیتال مارکتینگ بصورت ۳۶۰ درجه پوشش دهد.

در صورت تمایل، شما در رایاگرافیک برای پشتیبانی وب سایت تان ابتدا SLA پشتیبانی به همراه لیست خدمات را دریافت کرده و نسبت به شرایط کامل پشتیبانی آگاهی پیدا کرده وسپس قرارداد پشتیبانی با شما بسته خواهد شد.

4- انواع وظایف پشتیبان وب سایت چیست؟

وظایف پشتیبان سایت شامل مجموعه ای خدمات مانند: انجام تنظیمات و رفع مشکلات فنی سایت، انجام بروزرسانی ها، رفع مشکلات، حفظ و نگهداری از سایت در برابر ویروس و هکرها، انجام تغییرات و اصلاحات در سایت و…میباشد.

به این دسته از کارها که برای وب سایت ضروری می باشند، خدمات و وظایف پشتیبان سایت گفته می شود.

البته خدمات و وظایف تیم پشتیبانی  فقط به این چند موردی که اشاره کردیم ختم نمی شود، بلکه با توجه به نیاز مشتری یا پکیج قیمت پشتیبانی سایت افزایش پیدا می کند.

هیچ سایتی وجود ندارد که دچار مشکل نشود. و یا نیاز به پشتیبانی و بروز رسانی نداشته باشد. با توجه به آپدیت های روزانه و هفتگی پلاگین ها و سیستم های مدیریت محتوای سایت ها که بصورت مداوم  تغییراتی را در آن ایجاد می کند.  روند بروزرسانی و رفع مشکل سایت نیز باید بروز رسانی شود، تا از رقبای کسب و کار خود عقب نمانید.

پیشنهاد تیم تخصصی راگرافیک به شما این است که سعی کنید صفر تا صد راه اندازی سایت خود را ، از طراحی گرفته تا سئو و پشتیبانی  همه این موارد را به دست یک تیم و یا شرکت معتبر بسپارید؛ که برای شما ضمانت و تعهد اخلاقی و حرفه ای دارا باشد . در این صورت سرعت پیشرفت کار شما افزایش خواهد یافت و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و با خیال راحت به کسب و کار اینترنتی خود می پردازید.

5- انواع پشتیبانی وب سایت چیست و توسط چه افرادی انجام می شود؟

از انواع پشتیبانی در وب سایت میتوان به ۳ گزینه زیر اشاره کرد:

 1. پشتیبانی محتوایی وب سایت (وب مستری)
 2. پشتیبانی فنی وب سایت 
 3. پشتیبان سئو سایت

پشتیبانی فنی سایت: شامل رفع مشکلات، بروزسانی فنی و امنیتی وب سایت در دسته پشتیبانی فنی سایت قرار می گیرند.

پشتیبانی محتوایی سایت: ایجاد مطالب و مقالات جدید ، بروز رسانی مطالب قبلی و… نیز در دسته پشتیبانی محتوایی سایت قرار می گیرند. هر سایتی نیازمند یک تیم تولید محتوا قدرتمند است.

پشتیبان سئو سایت: مواردی از جمله سئو سازی محتوا و بخش های مختلف وب سایت که اهمیت به سزایی در رتبه گرفتن مطالب و محصولات وبسایت در نتایج گوگل را دارد شامل میشود.

 

همواره پشتیبانی سایت ها یا توسط یک شخص به عنوان مدیر وب سایت انجام میشود و یا توسط یک تیم خبره چند نفره:

 1. تیم پشتیبانی وب
 2. مدیر وب سایت

مدیر وب سایت

برای کارفرمایانی که قیمت پشتیبانی سایت برای آنها اولویت بالایی دارد شاید این مدل پشتیبانی لذت بخش تر باشد چون معمولاً کم هزینه ترین حالت پشتیبانی سایت، پشتیبانی توسط مدیر یا مدیران وب سایت می باشد، و در اصل مهم ترین مزیت این حالت توجیه اقتصادی آن است. ولی غافل نشویم که معمولا مدیران وب سایت اطلاعات و دانش و تجربه کافی را برای مدیریت و رفع مشکلات سایت را ندارند (حتی مشکل های معمولی) لذا اگر از زاویه ای دیگر به این مسئله نگاه کنیم در این حالت هزینه بیشتری در طولانی مدت به کارفرما تحمیل خواهد شد.

تیم پشتیبانی وب سایت

در این حالت همان طور که از نامش مشخص است، یک تیم پشتیبانی، به بروز رسانی و پشتیبانی های لازم می پردازد.

تیم پشتیبانی، صد در صد دوره ها و تجریبات لازم در این زمینه را بدست آورده است. و توانایی رفع مشکلات و ارائه آموزش در سریع ترین زمان ممکن را دارد.

اما معمولا این شیوه رایگان نخواهد بود؛ و فرد یا تیم مربوطه هزینه هایی را برای پشتیبانی دریافت خواهند کرد.

اما در این شیوه باتوجه به این که برای رفع مشکلات زمان کمتری صرف خواهد شد، مطمئناً مزایای بیشتری نسبت.به پشتیبانی توسط مدیر وب سایت دارد و از نظر اقتصادی نیز هزینه های صرف شده.با این شرایط توجیه کننده خواهد بود.

فهرست
error: Content is protected !!