طراحی وب سایت

آنچه ما  ( رایا گرافیک ) ارائه می دهیم …

یافتن طراحی وب سایت که نه تنها زیبا، بلکه کاربردی و با عملکرد خوب باشد، مانند کاری نسبتا دشوار به نظر می رسد. به همین دلیل است که ما معتقدیم طراحی وب سایت باید به دست مهندسان وکاربلد ها  بیافتد تا خروجی کار درست و اصولی باشد .  در شرکت رایا گرافیک قسمتی  از تیم جامع و کلی ما از مهندسان ای تی و طراحان  وب سایت  با برنامه نویسی  و وردپرس  تشکیل شده است . که هر کدام از آن ها سابقه درخشانی در این عرصه به جا گذاشته اند .

همکاران ما  تمام تلاششان را می کنند  تا  پروژه های شما به نحو احسن انجام شود .طراحی وبسایت حرفه ای بسیار سخت و دشوار است اما تیم طراحی و راه اندازی وب سایت رایا گرافیک این جا هستند تا در این روند دشوار حامی و یاری دهنده شما باشند پس به راحتی تمامی امور طراحی و راه اندازی وب سایت خود را به ما بسپارید. با ما تماس بگیرید.

نمونه های طراحی سایت رایاگرافیک

در زیر تعدادی از وب سایت های مختلف که این مجموعه طراحی سایت آنها را بعهده داشته ، درج گردید هست

چند نوع طراحی وب سایت وجود دارد؟

اگر شما مشتریان عزیز  قصد طراحی سایت دارید باید به چند نکته توجه داشته باشد . در ابتدا باید با توجه به  زمان طراحی وب سایت و بودجه خود  یک نوع سایت با برنامه نویسی و یا ورد پرس را انتخاب نمایید .

تفاوت این ها در زمان و هزینه و کارایی هست. خب مسلما  با توجه به اطلاعات عموم استفاده از  کد نویسی  زمانی بین 2 تا 5  ماه زمان می برد تا به سرانجام برسد و قطعا هزینه بالا تری نسبت به ورد پرس دارد و عین حال هر ایده و نظری که مد نظرتون باشه امکان پیاده سازی در کد نویسی وجود دارد .

 اما طراحی سایت با وردپرس  بین 15 تا 30 روز  زمان می برد و سریع از  طراحی سایت با کد نویسی  آماده می شود  . از لحاظ هزینه ای  هم  بسیار مقرون به صرفه می باشد . و کارایی بسیار زیادی  هم دارد  با توجه به نظرات و سبک سلیقه شما متغیر می باشد .

تیم پشتیبانی رایا گرافیک

تیم پشتیبانی رایا گرافیک  بعد از طراحی وب سایت و تحویل آن به شما  ،  همواره پاسخ گوی مشکلات شما خواهد بود  لازم به ذکر است ما بعد از اتمام پروژه برایشما ی فیلم آموزشی تهیه کرده و برای شما ارسال می کنیم تا کاملا به سایت  تسلط داشته باشید .

شرکت ما بعد از اتمام پروژه ، 3 ماه پشتیبانی رایگان خدمت شما  ارائه می دهد تا هر موقع سوالی راجب وبسایت داشته باشید ،  پاسخ گو خواهیم بود . و هر کجا از وبسایت که نیاز به تغیر داشت، ما برای شما انجام خواهیم داد . تیم رایا گرافیک با مهندسان و طراحان ماهر خود می تواند وبسایت های حرفه ای را برای شما ایجاد کند و از ابتدای شروع کسب و کار شما ( برند سازی )  ، به شما کمک کند تا در این دنیای دیجیتال از رقبای خود عقب نمانید و  به روز باشید . با ما تماس بگیرید  تا از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید .

 

طراح وب

انتخاب نوع سایت با توجه به کسب و کار خود

در این جامعه همه ی قشر ها تقریبا برای کسب و کار های خود سایت طراحی کرده اند  از فروشگاه های  پوشاک و مواد غذایی گرفته تا خدمات تعمیراتی .  ما چندین نوع سایت داریم به طور مثال : وبسایت فروشگاهی ، وبسایت های شرکتی  ،  وبسایت های خدماتی ، وبسایت های رزومه ای ( تک صفحه ای ) و…   شما مشتریان عزیز با توجه به نوع بیزینس خودتان باید یکی از این  انواع وبسایت ها را انتخاب کرده  باشید . تا ما برای شما بهترین امکانات را داخل سایت بگذاریم .

طراحی وبسایت

به زبان ساده، طراحی بصری یک وبسایت از طریق عناصر و جلوه های بصری، از جمله رنگ ها، تصاویر، عکاسی، تایپوگرافی، چیدمان ها، فضاهای سفید و موارد مشابه است. برخلاف طراحی رابط کاربری ، بیشتر بر جلوه های بصری طراحی وب/برنامه تمرکز دارد و هدف آن جلب توجه کاربران است. به عنوان طراح سایت، اگر می خواهید یک طراحی بصری عالی داشته باشید، باید اصول اولیه مقیاس، سلسله مراتب بصری را در ذهن داشته باشید، که می تواند به شما در ایجاد تعامل و افزایش قابلیت استفاده کمک کند.

پکیج برنز
1.680.000 تومانماهانه
 • پشتیبانی کامل سایت
 • بارگذاری محتوا
 • طراحی صفحات وب
 • رفع مشکلات فنی و امنیتی
 • بدون محدودیت در درخواست ها
 • به روز رسانی کامل
پکیج طلایی
20.186.000 تومانسالانه
 • پشتیبانی کامل سایت
 • بارگذاری محتوا
 • طراحی صفحات وب
 • طراحی بنر و عکس
 • رفع مشکلات فنی و امنیتی
 • بدون محدودیت در درخواست ها
 • توسعه دهنده اختصاصی ( سئو)
 • به روز رسانی کامل
فهرست
error: Content is protected !!