66 / 100
استراتژی سایت و اینستاگرام

طراحی استراتژی سایت و اینستاگرام

طراحی استراتژی – آیا در حال برنامه ریزی برای یک کسب و کار  یا معرفی محصول هستید؟ آیا نمی دانید از کجا شروع کنید ؟ به دنبال یک سازنده محتوا، مدیر کمپین، یا استراتژیست برای کانال های اجتماعی یا یک پروژه خاص خود هستید؟

برای هر مرحله از فرآیند کسب و کار خودتان ، از تیزر گرفته تا اطلاعیه و همکاری، محتوای اینستاگرام و طراحی سایت را  ما برای شما برنامه ریزی می کنیم. ما برای شما خط انجام کار ها برای شکل گرفتن کسب و کا ر هاتون  به صورت پلتفرم مشارکتی ترسیم می کنیم .

همانطور که ایده های محتوا را به تقویم بازاریابی خود اضافه می کنید، هدف هر پست را یادداشت کنید. به این ترتیب، می توانید مطمئن شوید که استراتژی اینستاگرام خود را با اهداف بازاریابی خود هماهنگ می کنید. به عنوان مثال، اهداف شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • افزایش آگاهی از کسب و کار یا پیشنهادات شما
  • وادار کردن مردم به تعامل با محتوای شما
  • افزایش کلیک های وب سایت از بیو یا استوری های اینستاگرام شما
  • فروش محصولات از فروشگاه یا وب سایت اینستاگرام شما
استراتژی اینستاگرام و سایت

برنامه پست اینستاگرام شما را تنظیم می کنیم

آیا باید هر روز، چند بار در روز یا فقط چند بار در هفته پست بگذارید؟ تعیین فرکانس ارسال درست برای استراتژی اینستاگرام شما بسیار مهم است. به طور طبیعی، شما می خواهید به اندازه کافی محتوای ارسال کنید تا بدون اینکه مخاطبان خود را تحت فشار قرار دهید یا بازخورد منفی دریافت کنید، به نتیجه برسید.

زمان انتشار محتوا نیز تفاوتی ایجاد می کند. پست کردن محتوا در حالی که مخاطبان شما آنلاین هستند به این معنی است که احتمال بیشتری دارد آن را ببینند و با آن درگیر شوند.

انواع پست هایی را که بهترین عملکرد را داشتند  را برای شما ارسال می کنیم تا از آن ها ایده بگیرید. آیا مخاطبان شما سبک زندگی را ترجیح می دهند یا عکاسی محصول؟ آیا آنها به پست‌ها یا داستان‌های فید بهتر پاسخ دادند؟ چه نوع متن  بیشترین لایک یا نظر را ایجاد کرد؟

استراتژی وب سایت

از آنجایی که وب سایت  یک رسانه اجتماعی مبتنی بر عکس و متن  است، ایجاد یک سبک بصری برای حساب‌های تجاری ضروری است. علاوه بر تعریف برند شما، یک سبک ثابت باعث می شود که دنبال کنندگان بتوانند محتوای وب سایت شرکت شما را شناسایی کرده و با آن درگیر شوند. نیازی به ابداع ظاهری کاملاً جدید نیست. در عوض، سبک برند شما باید هویت بصری شما را در وب سایت و سایر مطالب بازاریابی شما منعکس کند.

به عنوان مثال، استایل سایت شما ممکن است شامل مجموعه خاصی از فونت ها، رنگ ها، چشم اندازها یا قسمت فروشگاهی جذاب با انواع محصولات متنوع  باشد. حتی ممکن است همین فیلتر را برای یکپارچگی محتوای خود اعمال کنید.

با بازار امروزه ، شما نیاز به متخصص مناسب را برای پیچیده ترین پروژه یا کمپین  خودتان  دارید که تنها با تماس با ما می توانید مشاوره بگیرید . شما زمان بیشتری برای تمرکز بر سایر زمینه های کسب و کار خود خواهید داشت بدون اینکه حضور اجتماعی خود را قربانی کنید. امروز با  کارشناسان مجرب وب سایت  و اینستاگرام  رایا گرافیک تماس بگیرید.

فهرست
error: Content is protected !!