طراحی بسته بندی چای

طراحی بسته بندی چای

طراحی بسته بندی چای یک امر مهم در فروش این محصول می باشد، زیرا چای محصولی است که باید از هر گونه آلودگی به دور باشد. چای با توجه به محیط می تواند تمام بوی اطراف را به خود بگیرد و در عطر چای تاثیر زیادی داشته باشد.

از این رو طراحی بسته بندی چای را از لفاف های متالایز استفاده میکنند که از هوای اطراف به محصول آسیبی وارد نشود. برای طراحی بسته بندی چای از بسته بندی مقوایی و قوطی های فلزی و مقوایی می توان استقاده کرد.

یک نکته مهم برای طراجی بسته بندی چای این است که حتما از لفاف متالایز استفاده کنید و بعد از بسته بندی های مقوا و فلزی، و این را فراموش نکنید که حتی اگر از بسته بندی شیشه ای استفاده می کنید باز هم از لا به لای درب آن ممکن است هوا جریان پیدا کند. پس طراحی بسته بندی و نوع متریال بسیار مهم است.

خلاقیت طراحی بسته بندی چای

برای طراحی بسته بندی چای ما به یک لوگو زیبا نیاز داریم که کاملا حرفه ای و خوانا باشد، عکاسی از محصول نکته ای مهم در امر طراحی بسته بندی میباشد که نیاز است عکس تولید شده را روی بسته بندی قرار دهیم.

بعد از طراحی بسته بندی نیاز به یک کاتالوگ زیبا برای نمایش به مشتریان داریم و برای تبلیغات نیز به پوستر حرفه ای از محصول که این پوستر را در محل های فروش نصب کنیم.

و برای فروش یک محصول با کیفیت نیاز به فضای مجازی از قبیل: وب سایت حرفه ای فروشگاهی، صفحه ی اینستاگرام تخصصی و دیگر فضاهای اجتماعی و اینترنت و فراموش نکنید که برای برندسازی شما نیاز به تمامی این موارد دارید.

و اول از همه یک طراحی بسته بندی چای و طراحی استراتژی برند و طراحی استراتژی محتوا در فضای مجازی و تبلیغاتی محیطی داریم.

×

 

سلام!

برای ارتباط در واتس اپ یکی از مخاطبین زیر را کلیک کنید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟