تولید محتوا

تولید محتوا

ما قبل از اینکه شروع به تولید محتوا کنیم،  هدف هایی که شما طبق کسب و کارتون مشخص کردید را  در سطح اول بررسی قرار می دهیم و طبق آن فرآیند ، برای تولید محتوای  برنامه ریزی می کنیم . یک استراتژی محتوا بر اساس تحقیقات کلمات کلیدی و درخواست کارفرما ایجاد می کنیم . سپس، یک تقویم محتوا و راهنمای سبک ایجاد می کنیم . در انجام پروژه  از اعضا با تجربه و ماهر رایا گرافیک برای فرآیند تولید محتوای کسب و کار  شما استفاده می کنیم . به طور مداوم تولید محتوای شما را با استاندارد های روز دنیا بهینه سازی  می کنیم .

همه ما می دانیم که یک استراتژی تولید محتوای عالی برای سئو ضروری است. در یک استراتژی محتوا در مقیاس کامل ، مقدار زمانی که برای تولید محتوا صرف می کنید ممکن است کمتر از زمانی باشد که برای برنامه ریزی صرف می کنید. این کمی شبیه برگزاری یک رویداد بزرگ است . مطمئنا ً، نحوه برگزاری رویداد در روز برگزاری، مسلماً همه چیز را بیان می کند . اما ماه ها برنامه ریزی و هماهنگی از قبل تعیین کننده موفقیت این رویداد است .

حتما اهداف محتوا را برای ما  تعریف کنید

اهداف محتوای شما چیست؟ بخش مخاطب مورد نظر خود را در نظر بگیرید . محتوا چه تعداد بازدیدکننده جدید جذب خواهد کرد؟ استراتژی محتوا چه تاثیری بر شناخت برند، ترافیک ارگانیک، انتخاب لیست پستی و درآمد خواهد داشت؟ در نظر بگیرید که چگونه اهداف شما باید بر اساس بخش های مختلف مخاطب شما متفاوت باشد؟

تولید محتوا
تولید محتوا

انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی

کلمات کلیدی باید زیربنای استراتژی محتوای شما باشد. داده‌هایی که از تحقیقات کلمات کلیدی به‌دست می‌آورید، فقط تضمین نمی‌کند که محتوای شما بازدهی کامل  داشته باشد. همچنین به شما در مورد مخاطبان خود آموزش می دهد. مشتریان شما به چه چیزی اهمیت می دهند؟ به کدام موضوعات علاقه دارند؟ آنها به دنبال چه راه حل هایی هستند. به یاد داشته باشید که در برنامه محتوای خود تحقیق کلمات کلیدی طولانی را بگنجانید و کلمات کلیدی کوتاه را در جایی که منطقی هستند ترکیب کنید.

بازاریابی محتوا را مناسب با هر موضوع اجرا می کنیم

ما  قالب های بازاریابی محتوا برای هر موضوع و بخش مخاطب مناسب انتخاب و اجرا می کنیم. هر قالب متناسب با یک نوع کسب کار می باشد. یک کسب و کار نیاز به جلوه های ویژه ای مثل تصاویر و فیلم دارد ولی یک کسب کار نیاز به تولید محتوای متنی که توضیح دهنده  آن کسب و کار باشد ، دارد. تولید محتوا مهم ترین اصل بیزینس شما است پس جدی بگیرید و از محتوا های یونیک و اصل برای سایت خود استفاده کنید . زیرا  اگر از محتوا های کپی از وب سایت های دیگر برای سایت خودتان استفاده کنید ، نه تنها باعث بهتر شدن وب سایت شما نمی شود ، بلکه باعث افت سایت خودتان می شود .

تیم رایا گرافیک با مهندسان و طراحان ماهر خود می تواند  تولید محتوا های یونیک و کاملی را برای شما ایجاد کند و از ابتدای شروع کسب و کار شما ( برند سازی )  ، به شما کمک کند تا در این دنیای دیجیتال از رقبای خود عقب نمانید و  به روز باشید . با ما تماس بگیرید  تا از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید .