سئو حرفه ای وب سایت

سئو سایت 

سئو سایت به مجموعه­ ای از فعالیت­ها که در طراحی و کد نویسی سایت، استراتژی محتوا، تولید محتوا و لینک سازی خارجی انحام می­شود تا سایت جایگاه بهتری در نتایج گوگل داشته باشد. سئو سایت یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو می گویند. زمانی­که سایت شما جایگاه بالاتری در جستجوی گوگل داشته باشد، بازدیدکننده بیشتری نیز جذب خواهید کرد.

کلمه سئو (SEO) مخفف عبارت search engine optimization می­باشد. این به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو می­باشد. برای سئو سایت خود با مشاوران رایا گرافیک در تماس باشید. 22377919

سختی کلمه کلیدی سئو سایت 

با توجه به سختی کلمه کلیدی و آنالیز رقبا، کارشناسان سئو سایت مبلغ را ارزش گذاری کرده و به مشتریان اعلام میگردد. شرایط کار را از مشاوران رایگان رایا گرافیک بپرسید. برای اینکه بتوانیم نتیجه بهتری در گوگل داشته باشیم، باید اهمیت ویژه­ای برای رضایت کاربر قائل شویم. برای کسب جایگاه بالاتر در نتایج گوگل فاکتورهای متعددی هستند که بر سئو سایت تاثیر می­گذارند.

مهم­ترین آن­ها شامل کلمات به کار رفته در متن و محتوا و لینک­های ورودی از سایت­های دیگر است. علاوه بر این­ها، استاندارد ساختار و کدنویسی سایت عواملی است که برای بهبود سئو سایت مهم است. اما تمامی این فاکتورها باید در راستای هدف بزرگتری به نام بهبود تجربه کاربری باشد

سرچ ولیوم سئو سایت

اهمیت سئو سایت

در طول روز میلیاردها جستجو در موتور جستجوی گوگل انجام می­شود. اما سئو سایت تنها به این دلیل اهمیت ندارد. جستجو در اینترنت به دلیل پیدایش گوشی­ های هوشمند فراگیر شده است. زیرا افراد می­توانند با جستجو در اینترنت پاسخ سوالات خود را پیدا می­کنند و خرید انجام می­دهند. زمانی­که عبارتی را در گوگل جستجو می­کنید، نتایجی که نشان داده می­شود، در فرآیند شناخت و تصمیم­گیری، نقش مهمی دارد.

زمانی­که بر روی سئو سایت خود سرمایه­گذاری می­کنید، در زمان مناسب به مخاطب معرفی خواهید شد. کاربران زمانی­که به خدمات یا محصولی نیاز دارند، در گوگل که مورد اعتماد آن­ها است، جستجو می­کنند. برگ برنده­ای که گوگل به شرکت بزرگی در دنیا تبدیل شده­است، اعتماد کاربران می­باشد. در حقیقت انسان­ها به نتایجی که حاصل از جستجوس خودشان در گوگل است، نسبت به تبلیغات بنر، پیامک، ایمیل و غیره اعتماد بیشتری دارند.

این تصور که داشتن یک سایت زیبا و قدرتمند برای کسب و کار کافیست، اشتباه است. فرض کنید که یک فروشگاه لباس دارید و لباس­هایی را با بهترین برند دنیا و قیمت پایین ارائه می­دهید. مغازه شما در یک طبقه زیر همکف پاساژ یا یک کوچه فرعی در شهری کوچک و کم جمعیت است. بنابراین با وجود اینکه محصولات این فروشگاه با کیفیت است، اما به دلیل اینکه مکان مناسبی مغازه ندارد، نمی­تواند از تمامی پتانسیل خود بهره برداری کند.

بنابراین همان­طور که داشتن یک مغازه مناسب برای فروشگاه لازم است، سئو سایت نیز برای سایت شما الزامی می­باشد. مهم­ترین نکته­ای که برای سایت اینترنتی الزامی است، داشتن رتبه بالا در نتایج گوگل است

عنوان های مهم در سئو سایت

علت نیاز سئو سایت برای موتورهای جستجو

کسانی­که تازه با سئو سایت آشنا می­شوند، سوالاتی در ذهن آن­ها ایجاد می­شود. بدین تریبت درک اهمیت سئو و نیاز گوگل را دشوار خواهد کرد. این درست است که گوگل از هوش مصنوعی بهره­ می­برد، هزار مهندس برای بهبود الگوریتم­ها و ارائه بهترین پاسخ تلاش می­کنند. چرا گوگل هنوز نمی­تواند محتوای ارزشمند را تشخیص دهد؟

چرا باید استانداردهای سئو را در سایت رعایت کنیم تا جایگاه بالاتری در گوگل بیابیم؟ تنها وظیفه گوگل، این نیست که کیفیت محتوا و اعتبار سایت را تشخیص دهد. بلکه باید آن­ها را رتبه بندی کرده و به کاربر نمابش دهد که اهمیت بالایی دارد. صفحه اول گوگل، تنها 10 سایت را به کاربر نمایش می­دهد. بنابراین هر سایتی که رتبه بالاتری داشته باشد، امکان اینکه نظر کاربر را جلب کند، بیشتر است.

یکی از مواردی که گوگل، تاکید بسیار بر روی آن دارد، تجربه کاربری است. این تجربه تنها به داشتن محتوای با کیفیت وابسته نیست. فاکتورهای متعددی از جمله سرعت نمایش صفحه، خوانایی و دسترسی به محتوا، اعتبار سایت نویسنده و غیره بر رضایت کاربران تاثیر می­گذارد. سایت­های بسیاری وجود دارند که محتوای مفید را به کاربران خود نشان می­دهند.

اما شانس بالایی برای کسب مقام بالا در موتورهای جستجوی گوگل ندارند. زیرا به جنبه ­های دیگر سایت توجه نمی­کنند. بنابراین رقبای آن­ها حتی با محتوای ضعیف بازدید و فروش بیشتری دارند

سئو سایت را چه کسی باید انجام دهد؟

سئو سایت مفهومی ساده است. اما هنگام اجرا پیچیده می­شود. سئو مجموعه­ای از فعالیت­ها است که باید اجرای آن­ها مستمر باشد. این فعالیت­ها نیاز به دانش و تجربه دارد. بنابراین تصمیم اینکه چه کسی سئو سایت شما را انحام دهد، نیاز به تفکر است. برای انتخاب این شخص باید 3 فاکتور را در نظر بگیرید. این­ها شامل بودجه، منابع انسانی و زمان است. کسب و کارها می­توانند سئو سایت خود را به 4 روش مختلف انجام دهند.

این روش­ها عبارتند از:

 • یادیگری سئو و انجام آن توسط صاحب کسب و کار
 • برون سپاری سئو
 • استخدام یک تیم سئو در شرکت
 • ادغام تیم داخلی و مشاور حرفه­ای

در ادامه هر یک را توضیح می­دهیم

یادیگری سئو و انجام آن توسط صاحب کسب و کار

صاحب کسب و کار می­تواند آموزش سئو سایت را فرا گرفته و خودش سئوی سایتش را انجام دهد. این روش نیاز به زمان و انرژی بالایی دارد. تصور کنید که یک کسب و کار نوپا دارید و هنوز بودجه کافی و ساختار سازمانی مشخصی برای سرمایه­گذاری در بخش سئو سایت ندارد. این نوع کسب و کارها معمولا از این روش استفاده می­کنند.

پس از اینکه بودجه کافی را بدست آوردند، استراتژی خود را تغییر می­دهند

برون سپاری سئو

برون سپار سئو سایت را زمانی می­توان انجام داد که صاحب کسب و کار اهمیت سئو را درک کرده و بودجه کافی برای تامین هزینه­ های آن داشته باشد. این روش یکی از به­صرفه­ترین روش­ها برای کسب جایگاه بالا در سئو خواهد بود. بدین ترتیب صاحب کسب و کار دغدغه­ هایی همچون جذب و نگهداشت نیرو، تامین امکانات و فضای کاری و آزمون و خطا برای رسیدن به نتیجه دلخواه، رها می­شود

استخدام یک تیم سئو در شرکت

اگر شرکتی دارید که بیش از 30 کارمند دارد، با تشکیل یک تیم داخلی برای دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت، می­توانید سرعت عمل و انعطاف­پذیری خود را افزایش دهید. این امر می­توانید با برگزاری کمپین­های بازاریابی و پیشرفت در سئو محقق یابد. هزینه­ های این روش نسبت به برون سپاری بیشتر خواهد بود. اما در مدت زمان کوتاهی به بازدهی بالا و نتیجه مطلوب خواهید رسید

ادغام تیم داخلی و مشاور حرفه ­ای

سئو سایت برای سازمان­هایی با بیش از 100 پرسنل که در حوزه­های گردشگری، ارز، دیجیتال فعالیت می­کنند، اهمیت بالایی دارد. به همین دلیل تنها تشکیل یک تیم داخلی کفایت نمی­کند. این شرکت­ها می­توانند با داشتن مشاوران حرفه­ای و نظارت متنوع جهت تقویت تیم و تصمیم­ گیری، سئو سایت خود را انجام دهند

قیمت سئو سایت

سئو سایت مجموعه­ ای از خدمات تخصصی است. به همین دلیل نمی­توان قیمت مشخصی برای تمامی سایت­ها در نظر داشت. خدمات سئو را می­توان به بخش­های مختلفی تقسیم کرد که عبارتند از:

 • بهینه سازی سایت
 • بازاریابی محتوا
 • لینک سازی

هر کدام از بخش­های بالا هزینه جدا دارند. اولین قدمی که باید برای سئو سایت برداشت، آنالیز دقیق سایت است. سپس شما باید در مورد خدماتی که نیاز دارید، تصمیم بگیرید. به همین دلیل بر این اساس می­توان قیمت را تخمین زد. برای انجام سئو سایت خود می­توانید با ما تماس بگیرید. چنانچه درباره سئو سایت سوالی دارید می­توانید با مشاوران ما مطرح کنید.

پیش از انجام سئو ابتدا ما سایت شما را بررسی می­کنیم تا ببینیم که سایت شما چه مواردی را برای سئو نیاز دارد. سپس تیم سئو سایت ما فعالیت خود را آغاز کرده و سئو سایت شما را انجام خواهد داد.

سئو حرفه ای سایت

امروزه، اکثر صاحبان کسب و کار بر سر جایگاه بالا در موترهای جستجو باهم رقابت می­کنند. برای اینکه جایگاه بالایی در موتورهای جستجو مانند گوگل داشته باشید، لازم است که خدمات سئو را برای وب­ سایت تان انجام دهید. خدمات سئو (SEO) توسط شرکت­های سئو کار به صورت تخصصی ارائه می­شود.

سئو یکی از خدماتی است که رایاگرافیک برای کسب و کار شما انجام می­دهد تا بتوانید بهترین جایگاه گوگل را در بین رقبای خود داشته باشید. برا این منظور باید کلمات کلیدی مربوط به کسب و کاتان را بدانید و با همان کلمات کلیدی در موتورهای جستجو بالاترین جایگاه را بدست آورید. به­ طور ­کلی، خدمات سئو شامل فعالیت­ های داخل وب­سایت و خارج وب­سایت است. هدف قرار گرفتن کلمه کلیدی وب­سایت در صفحه اول گوگل و حفظ جایگاه است.

یکی از روش­هایی که می­تواند تبلیغات کسب و کار شما در بستر اینترنت کمک کند، خدمات سئو است مزایای سئو به شرح زیر است:

 • معرفی شما به مخاطبان هدف
 • بالا بردن ترافیک وب­سایت
 • تبدیل کاربران ورودی به مشتری
 • بالا بردن اعتبار کسب و کار شما
 • کاهش هزینه ها

این­ها تنها مواردی از مزایای سئو هستند که ما در اینجا نام بردیم. تیم رایا گرافیک آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه خدمات سئو و طراحی وب سایت است.