استراتژی محتوا

در بازاریابی و تولید محتوا هدف از استراتژی محتوا چه برای سایت چه برا اینستاگرام این است که کارها به گونه­ ای برنامه­ ریزی شود تا به اهداف مان برسیم. اهداف هر کسب و کاری در زمان­ های مختلف متفاوت است. برخی می­ خواهند مخاطب هدفشان جذب کنند، برخی قصد فروش محصولشان را دارند؛ عده ­ای هدفشان فقط دیده شدن است.

بخش­ اصلی استراتژی محتوای 

 • هدف­گذاری
 • توصیف برند
 • توضیح محصولات یا خدما
 • شناخت مخاطب هدف
 • آنالیز رقبا
 • یافتن کلید واژه مربوط به کسب و کار
 • راهنمای نوشت محتوا
 • تقویم محتوا
 • شاخص­ های عملکرد

استراتژیست محتوا طبق هدفی که دارید، مواردی که در بالا لیست شده را برای کسب وکارتان تعیین می کند. نتیجه آن یک تقویم محتوایی است که شما با عمل کردن به آن در دراز مدت به اهداف خود خواهید رسید.

برای اینکه بتوانید به­ طور منظم برای تبلیغات اینستاگرام یا سایت محتوا تولید کنید، به استراتژی محتوا نیاز دارید. در فرآیند استراتژی محتوا تمامی کلمات کلیدی که برای کسب و کار شما مناسب است پیدا شده و طبق تقویم محتوا به تولید محتوا می ­پردازید.

با اینکار تمام تمرکزتان روی تولید محتوای با کیفیت است. شرکت رایاگرافیک خدمات گسترده­ای که در زمینه استراتژی محتوا اینستاگرام و سایت ارائه می­دهد. برای دریافت این خدمات کافیست تماس بگیرید.

استراتژی سایت و اینستاگرام چگونه است ؟ آیا در حال برنامه ریزی برای یک کسب و کار  یا معرفی محصول هستید؟ آیا نمی دانید از کجا شروع کنید ؟ به دنبال یک سازنده محتوا، مدیر کمپین، یا استراتژیست برای کانال های اجتماعی یا یک پروژه خاص خود هستید؟

برای هر مرحله از فرآیند کسب و کار خودتان ، از تیزر گرفته تا اطلاعیه و همکاری، محتوای اینستاگرام و طراحی سایت را  ما برای شما برنامه ریزی می کنیم. ما برای شما خط انجام کار ها برای شکل گرفتن کسب و کا ر هاتون  به صورت پلتفرم مشارکتی ترسیم می کنیم .

همانطور که ایده های محتوا را به تقویم بازاریابی خود اضافه می کنید، هدف هر پست را یادداشت کنید. به این ترتیب، می توانید مطمئن شوید که استراتژی سئو سایت و اینستاگرام خود را با اهداف بازاریابی خود هماهنگ می کنید. به عنوان مثال،

اهداف استراتژی محتوا

 • افزایش آگاهی از کسب و کار یا پیشنهادات شما
 • وادار کردن مردم به تعامل با محتوای شما
 • افزایش کلیک های وب سایت از بیو یا استوری های اینستاگرام شما
 • فروش محصولات از فروشگاه یا وب سایت اینستاگرام شما

برنامه استراتژی محتوا پست اینستاگرام 

آیا باید هر روز، چند بار در روز یا فقط چند بار در هفته پست بگذارید؟ تعیین فرکانس ارسال درست برای استراتژی اینستاگرام شما بسیار مهم است. به طور طبیعی، شما می خواهید به اندازه کافی محتوای ارسال کنید تا بدون اینکه مخاطبان خود را تحت فشار قرار دهید یا بازخورد منفی دریافت کنید، به نتیجه برسید.

زمان انتشار محتوا نیز تفاوتی ایجاد می کند. پست کردن محتوا در حالی که مخاطبان شما آنلاین هستند به این معنی است که احتمال بیشتری دارد آن را ببینند و با آن درگیر شوند. انواع پست هایی را که بهترین عملکرد را داشتند  را برای شما ارسال می کنیم تا از آن ها ایده بگیرید.

آیا مخاطبان شما سبک زندگی را ترجیح می دهند یا عکاسی محصول؟ آیا آنها به پست‌ها یا داستان‌های فید بهتر پاسخ دادند؟ چه نوع متن  بیشترین لایک یا نظر را ایجاد کرد؟

استراتژی محتوا وب سایت

از آنجایی که طراحی وب سایت یک رسانه اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ مبتنی بر عکس و متن است، و سئو سایت بر اصل تولید محتوای مناسب می باشد، ایجاد یک سبک بصری برای حساب‌های تجاری ضروری است. علاوه بر تعریف برند شما.

یک سبک ثابت باعث می شود که دنبال کنندگان رسانه دیجیتال بتوانند محتوای وب سایت شرکت شما را شناسایی کرده و با آن درگیر شوند. نیازی به ابداع ظاهری کاملاً جدید نیست. در عوض، سبک برند شما باید هویت بصری شما را در وب سایت و سایر مطالب بازاریابی شما منعکس کند.

به عنوان مثال، استایل سایت شما ممکن است شامل مجموعه خاصی از فونت ها، رنگ ها، چشم اندازها یا قسمت فروشگاهی جذاب با انواع محصولات متنوع  باشد. حتی ممکن است همین فیلتر را برای یکپارچگی محتوای خود اعمال کنید.

با بازار امروزه، شما نیاز به متخصص مناسب را برای پیچیده ترین پروژه یا کمپین خودتان دارید که تنها با تماس با ما می توانید مشاوره بگیرید. شما زمان بیشتری برای تمرکز بر سایر زمینه های کسب و کار خود خواهید داشت بدون اینکه حضور اجتماعی خود را قربانی کنید. امروز با  کارشناسان مجرب وب سایت  و اینستاگرام  رایا گرافیک تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *