Alt

برندینگ و مشاوره برند سازی

برندینگ و مشاوره برند سازی  از مهمترین و اصلی ترین فعالیت در رایاگرافیک می باشد.که جایگاه برند در ذهن مخاطب را تقویت می کند. امروزه، با وجود برندهای بزرگ و کوچک در بازار، باعث شده است تا بر سر بهترین دیدگاه رقابت شدیدی صورت بگیرد. در این شرایط تولید کنندگان و شرکت ها و سازمانها می­ توانند از یک متخصص برند یا مشاور برندساز مراجعه کنند.  رایا گرافیک برای برندینگ و مشاوره برندسازی استراتژی های مفید و هدفمند با روزمه کاری موفق در 17 سال می تواند به شما عزیزان ارائه دهد.

برندنیگ و مشاوره برندسازی محصولات emporium 

برند emporium یک کارخانه تولید مربا و شکلات صبحانه با تجهیزات کامل و محصولات متفاوت می باشد.  که یه سفارش پائولا موریتو این پروژه به رایا گرافیک سفارش داده شد، طراحی بسته بندی emporium با کارشناسان خلاق رایا گرافیک بوده است.

برندنیگ و مشاوره برندسازی برند Wminimoum

برند wminimoum یک کارخانه بزرگ تولید عسل می باشد با تجهیزات کامل و محصولات متفاوت می باشد.  طراحی بسته بندی عسل این برند از نمونه کارهای مجوعه رایا گرافیک می باشد .

برندنیگ و مشاوره برندسازی برند hairstyla

برند hairstyla لوازم آرایشی بهداشتی می باشد که اتو های مو به صورت برس تولید می کند . طراحی لوگو و طراحی بسته بندی لوازم آرایشی هویت بصری برند سازی و چگونگی ورود به بازار را ارائه داده ایم . این برند مخصوص صادرات در آسیا بوده است.

برندنیگ و مشاوره برندسازی محصولات غذایی نادین

برند سازی یک کارخانه تازه تاسیس با تجهیزات کامل و محصولات متفاوت می باشد. صفر تا صد پروژه از طراحی لوگو تا طراحی بسته بندی مواد غذایی ،چاپ بسته بندی به صورت سلفون رول و دیجیتال مارکتینگ این مجموعه با بهترین کیفیت از خدمات تیم رایا گرافیک می باشد.

تعریف برندینگ

یکی از مهم­ترین جنبه­ های کسب و کارهای کوچک و بزرگ، برندینگ است. برای بررسی دلایل پیشرفت یک سازمان یا کسب و کار می­توان وضعیت برند آن­ ها را ارزیابی کرد. ارزیابی برند برای این است که بدانیم محصولات یا خدمات آن شرکت شناخته شده است یا خیر. در حقیقت برندسازی یک فرایند منظم است که موجب آگاهی و افزایش وفادری مشتری خواهد شد.تا اینجا با مفهوم و هدف برند آشنا شدید.

در حقیقت نوعی بازاریابی است که شرکت ­ها یا افراد برای اینکه از دیگران متمایز شود،یک نام یا سمبل را برای کسب و کارش خلق می ­کند. صرفا فقط برای اینکه در ذهن­ ها باقی بمانند نیست. درواقع، این بازاریابی راهی است که از رقبای خود متمایز شوید. برند، با معرفی صحیح محصول یا خدمت شرکت شما به مشتریان پیامی شفاف می ­فرستد.

برندنیگ و مشاوره برندسازی فروشگاه کوک رایا گرافیک

برندنیگ و مشاوره برندسازی فروشگاه کوک

یکی از موارد برندسازی فروشگاه کوک می باشد، این برند از تولد با طراحی هویت بصری (لوگو) برند و همچنین طراحی بسته بندی پوشاک و ایجاد رنگ سازمانی ، برنامه ریزی و طراحی استراتژی برند شروع به فعالیت در بازار کرد .

بعد از یکسال شعبه های یک و دو در شرق و غرب تهران ایجاد شد، که از مشتریان خوب رایا گرافیک محسوب می گردد.

برندنیگ و مشاوره برندسازی اسباب بازی هماکو 

برندسازی محصول هماکو یکی از حساس ترین نوع برای فعالیت بود، چرا که این محصول برای کودکان تولید می شد و بحث روان شناسی کودک در آن نقش می بست. این اسباب بازی با اتکا به تجربه تیم حرفه ای رایا گرافیک این برند با رنگ آمیزی صحیص و هویت بصری ( لوگو) مناسب و اخذ مجوز کانون پرورش فکری به بازار عرضه شد.

مفهوم برندینگ

مفهوم برندینگ در طی سال­ها تغییر کرده­ است. برندینگ به منظور معنا بخشیدن به شرکت، محصول یا خدمت انجام می­شود تا به­ صورت ماندگار در ذهن مخاطب قرار بگیرد. این استراتژی توسط رایا گرافیک طراحی می­شود. هدف از برندینگ این است که مشتری­ ها محصولی را دریافت کنند که تولید کنندگاه وعده داه ­اند.

برای اینکه برندینگ به درستی صورت پذیرد، به یک مشاور برندینگ نیاز است. زیرا امروزه بازار بسیار رقابتی بوده و در نتیجه برای دیده شدن به یک متخصص نیاز است. مشاور برندینگ، یک برنامه استراتژی برندسازی بلند مدت را برای شرکت مورد نظر پیاده سازی می­کند. استراتژی بلند مدت به منظور دستیابی به اهداف بلند مدت طراحی می­شود. نتیجه این استراتژی شناساندن برند شرکت به مخاطب و در نهایت متمایز کردن برند از رقبای دیگر است. یک برندینگ موفق شامل موارد زیر است:

 • رسالت موفق
 • وعده­ های برند به مخاطبان
 • نحوه برقراری ارتباط با مخاطبان

بنابراین مشاوره برندینگ به معنی انتخاب مشیر و استراتژی درست توسط یک فرد متخصص است تا به برند کمک کند به درستی و هوشمندانه کالا یا خدمت را به مخاطبان معرفی کند. مشاوره برندینگ علاوه بر پرداختن به دغدغه­ های مخاطبان به تکالیف و ماموریت کارکنان شرکت نیز می­ پردازد. تا انگیزه­ آن­ها را افزایش دهد. در نهایت با یک استراتژی برندینگ عالی، خدمت یا کالا به ­درستی معرفی خواهد شد که منجر به فروش بیشتر می­شود. مهم­ترین وظایف یک مشاوره برندینگ شامل موارد زیر است:

 • ارائه ایده­ ها و روش­های جدید به منظور حل مسئله برندینگ
 • بررسی کارمندان سازمان و هم سو کردن آن­ها در راستای هدف
 • ارائه طرح­هایی که هویت خدمت یا کالای تجاری شرکت را توصیف می­کند.
 • آموزش بخش فروش و بازاریابی
 • به تحقق رساندن وعده­ های تولید
 • ایجاد فکر مثبت در ذهن مخاطب بررسی بازار، اعم از داخلی و خارجی و مطالعه روش­های برندینگ جدید

ویژگی­های کلیدی نقش مشاوره برندسازی به شرح زیر است:

 • ماهیت و اهداف شرکت درک شود.
 • درباره بازار و مشتری­ تحقیق شود.
 • حل کردن مسئله
 • استراتژی و ارزیابی
 • تحلیل و آنالیز رقبا
 • افزایش خدمات مشتری
 • دسترسی آسان به مشتری

یک مشاور برند، تخصص و خدماتشان را به وسیله دانش و تجربه­ ای که در زمینه بازاریابی، برندینگ و استراتژی دریافت کرده­ اند را ارائه می­دهند. آن­ها با استفاده از تجربه­ هایشان در زمینه بازار و رفتار مخاطبان به­ دست آوردند، به رشد کسب و کار، کمک کنند.

آغاز کار مشاور برند، با پژوهش است. هدف از این پژوهش، شناسای مخاطب هدف است. آن­ها اهداف دیگری دارند که شامل تحلیل رقبا، نقشه بازار و دیگر موارد است. با این اوصاف هر کسب و کاری که قصد دارد پیشرفت کند، به یک مشاور برندینگ نیاز دارد. از آنجا که این کار توسط یک متخصص انجام می­شود، کار هر کسی نخواهد بود.

بنابراین هر کسب و کاری که قصد دارد به اهداف خود برسد به یک متخصص در مشاور برندینگ نیاز دارد تا بتواند به بهترین شکل ممکن به اهدافش برسد. برای این منظور یکی از اصلی ترین خدمات رایا گرافیک مشاور برندینگ و برندسازی است. برای خدمات برندسازی و مشاوره برندینگ می­توانید با ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید. ما می­توانیم به بهترین شکل ممکن در این امر شما را هدایت و راهنمایی کنیم.

برندنیگ و مشاوره برندسازی فست فود

فست فود ها و کافی شاپ ها بسیار در امر برندسازی قوی هستند و مهارت آن ها در غذایی که ارائه می دهند نمایان است، که خود ب برندسازی کمک بسزایی دارد. رایاگرافیک توانسته به طراحی لوگو و طراحی بسته بندی فست فود نقش بسزایی در این مورد بردارد. استراتژی برند های فست فود و کافی شاپ از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

برندنیگ و مشاوره برندسازی رایا گرافیک
فهرست