Alt

برندینگ و مشاوره برند سازی

برندینگ و مشاوره برند سازی  از مهمترین و اصلی ترین فعالیت در رایاگرافیک می باشد.که جایگاه برند در ذهن مخاطب را تقویت می کند. امروزه، با وجود برندهای بزرگ و کوچک در بازار، باعث شده است تا بر سر بهترین دیدگاه رقابت شدیدی صورت بگیرد. در این شرایط تولید کنندگان و شرکت ها و سازمانها می­ توانند از یک متخصص برند یا مشاور برندساز مراجعه کنند.  رایا گرافیک برای برندینگ و مشاوره برندسازی استراتژی های مفید و هدفمند با روزمه کاری موفق در 17 سال می تواند به شما عزیزان ارائه دهد.

برندنیگ و مشاوره برندسازی محصولات emporium 

برند emporium یک کارخانه تولید مربا و شکلات صبحانه با تجهیزات کامل و محصولات متفاوت می باشد.  که یه سفارش پائولا موریتو این پروژه به رایا گرافیک سفارش داده شد، طراحی بسته بندی emporium با کارشناسان خلاق رایا گرافیک بوده است.

برندنیگ و مشاوره برندسازی برند Wminimoum

برند wminimoum یک کارخانه بزرگ تولید عسل می باشد با تجهیزات کامل و محصولات متفاوت می باشد.  طراحی بسته بندی عسل این برند از نمونه کارهای مجوعه رایا گرافیک می باشد .

برندنیگ و مشاوره برندسازی برند hairstyla

برند hairstyla لوازم آرایشی بهداشتی می باشد که اتو های مو به صورت برس تولید می کند . طراحی لوگو و طراحی بسته بندی لوازم آرایشی هویت بصری برند سازی و چگونگی ورود به بازار را ارائه داده ایم . این برند مخصوص صادرات در آسیا بوده است.

برندنیگ و مشاوره برندسازی محصولات غذایی نادین

برند سازی یک کارخانه تازه تاسیس با تجهیزات کامل و محصولات متفاوت می باشد. صفر تا صد پروژه از طراحی لوگو تا طراحی بسته بندی مواد غذایی ،چاپ بسته بندی به صورت سلفون رول و دیجیتال مارکتینگ این مجموعه با بهترین کیفیت از خدمات تیم رایا گرافیک می باشد.

Alt

برندنیگ و مشاوره برندسازی فروشگاه کوک

یکی از موارد برندسازی فروشگاه کوک می باشد، این برند از تولد با طراحی هویت بصری (لوگو) برند و همچنین طراحی بسته بندی پوشاک و ایجاد رنگ سازمانی ، برنامه ریزی و طراحی استراتژی برند شروع به فعالیت در بازار کرد .

بعد از یکسال شعبه های یک و دو در شرق و غرب تهران ایجاد شد، که از مشتریان خوب رایا گرافیک محسوب می گردد.

برندنیگ و مشاوره برندسازی اسباب بازی هماکو 

برندسازی محصول هماکو یکی از حساس ترین نوع برای فعالیت بود، چرا که این محصول برای کودکان تولید می شد و بحث روان شناسی کودک در آن نقش می بست. این اسباب بازی با اتکا به تجربه تیم حرفه ای رایا گرافیک این برند با رنگ آمیزی صحیص و هویت بصری ( لوگو) مناسب و اخذ مجوز کانون پرورش فکری به بازار عرضه شد.

برندنیگ و مشاوره برندسازی رایا گرافیک

برندنیگ و مشاوره برندسازی فست فود

فست فود ها و کافی شاپ ها بسیار در امر برندسازی قوی هستند و مهارت آن ها در غذایی که ارائه می دهند نمایان است، که خود ب برندسازی کمک بسزایی دارد. رایاگرافیک توانسته به طراحی لوگو و طراحی بسته بندی فست فود نقش بسزایی در این مورد بردارد. استراتژی برند های فست فود و کافی شاپ از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

تعریف برندینگ

یکی از مهم­ترین جنبه­ های کسب و کارهای کوچک و بزرگ، برندینگ است. برای بررسی دلایل پیشرفت یک سازمان یا کسب و کار می­توان وضعیت برند آن­ ها را ارزیابی کرد. ارزیابی برند برای این است که بدانیم محصولات یا خدمات آن شرکت شناخته شده است یا خیر. در حقیقت برندسازی یک فرایند منظم است که موجب آگاهی و افزایش وفادری مشتری خواهد شد.تا اینجا با مفهوم و هدف برند آشنا شدید.

در حقیقت نوعی بازاریابی است که شرکت ­ها یا افراد برای اینکه از دیگران متمایز شود،یک نام یا سمبل را برای کسب و کارش خلق می ­کند. صرفا فقط برای اینکه در ذهن­ ها باقی بمانند نیست. درواقع، این بازاریابی راهی است که از رقبای خود متمایز شوید. برند، با معرفی صحیح محصول یا خدمت شرکت شما به مشتریان پیامی شفاف می ­فرستد.  برای مشاره و دریافت اطلاعات درباره خدمات رایا گرافیک در زمینه برندسازی شخصی، می­توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت برند 

برندینگ رایا گرافیک
برندینگ رایا گرافیک

یکی از موضوعات ضروری در دنیای امروز برندسازی است. اگر برند سازی به درستی انجام نشود، حتی اگر بهترین محصول یا خدمت را داشته باشید، به درستی دیده نخواهد شد. حتی بهترین برندها نیز ممکن است به دلایل مختلفی سقوط کنند. تمای این عواب به مدیریت برند بستگی دارد. مدیریت برند یک اصطلاحی است به این معنی که به­منظور ایجاد افزایش آگاهی از برند، باید طیف وسیعی از استراتژی­های بازاریابی را به­کار بگیرید.

استراتژی قدرتمند باعث می­شود که با مخاطبان رو

ابط بهترین را ایجاد کنید و در نهایت آن­ها را به مشتریان خود تبدیل کنید. با جذل مشتریان وفادار یک پایگاهی قدرتمند از مشتریان ایجاد می­شود که در نتیجه باعث می­شود برندتان به شهرت بیشتری دست پیدا کنید. شهرت برندتان در نهایت به افزایش درآمدزایی منجر خواد شد. بنابراین هر برندی که به شهرت رسیده است، مدیریت برندسازی خوبی داشته است. مدیریت برند که توسط فرد متخصص انجام می­شود، یکی از بهترین تاکتیک­های دیجیتال مارکتینگ است که منجر به ارتباط صمیمانه با مشتری­ها و ارزش برند خواهد شد. مدیریت برند با مفاهیمی از قبیل استراتژی و ارزیابی برند، مخاطب هدف، درک برند و تصویر برند سروکار دارد. برای مشاره و دریافت اطلاعات درباره خدمات رایا گرافیک در زمینه برندسازی شخصی، می­توانید با ما تماس بگیرید.

مراحل فرآیند مدیریت برند به شرح زیر است:

 • شناسایی موقعیت و ارزش برند
 • برنامه ریزی بازاریابی برند
 • اندازه­گیری عملکرد برند
 • رشد و پایداری

مدیریت برند، از یکسری اصول و قوانین پیروی می­کند. بنابراین نمی­تواند هر عملکردی را به آن ارتباط داد.

فرآیند مدیریت برند به شرح زیر است:

 • موقعیت و ارزش برند شناسایی شود.
 • برنامه ریزی بازاریابی برای مدیریت و برند
 • اندازه­گیری عملکرد برند
 • تحلیل رشد و پایداری مدیریت برند

مدیر برند مدافع شرکت است. او زیر نظر یک مدیر مارکتینگ کار می­کند و کار او ارسال پیام شرکت به مخاطبین و مشتریان است. بنابراین باید به صورت استراتژیک باشد تا در ارتباطات را توسعه دهد. به­طور قطع پشت هر برند موفق یک تیم برندینگ قوی وجود دارد که هدف این تیم هدایت شرکت به سمت اهداف استراتژیک است. هدف مدیر برند، تحقق بخشیدن مدیریت استراتژیک برند در زمینه­های مختلف اعم از افزایش سهم برند از بازار، افزایش آگاههی برند در بین مخاطبان هدف و افزایش وفاداری مخاطبان به برند است. پنج اصل مهم که یک مدیر برند باید از آن اطلاع داشته باشد، و  از آن­ها در مدیریت برند استفاده کند، در جدول زیر توضیح داده شده است:

اصل توضیح
تمایز برند شما باید از رقبایتان متمایز باشد. به­ طوری که خدمت یا محصولتان به درستی به مشتری نشان دهید.
تمرکز برندی که در چندین زمینه فعالیت داشته باشد، هیچگاه موفق نخواهد شد. بنابراین باید تمرکز برندتان در یک زمینه باشد.
سادگی برای اینکه برندتان در ذهن مشتری بماد، باید نیازهای آن­ها را به ساده­ ترین صورت پاسخ دهید.
شکل ظاهری یکی دیگر از مواردی که باعث می­شود محصول یا خدمت شما در ذهن مشتری هک شود، شکل ظاهری و بسته بندی محصول است.
تداوم مدیر برند، هنگام مدیریت برند باید یکپارچگی و تداوم استراتژی برندینگ است.

با این اوصاف مدیریت برند، توسط یک فرد متخصص انجام می­شود. چنانچه برای مدیریت برندتان به یک تیم متخصص نیاز دارید یا سوالاتی را در مورد مدیریت برند دارید، می توانید با رایا گرافیک تماس بگیرید.  22377919-021

مفهوم برندینگ

برندینگ
برندینگ

مفهوم برندینگ در طی سال­ها تغییر کرده­ است. برندینگ به منظور معنا بخشیدن به شرکت، محصول یا خدمت انجام می­شود تا به­ صورت ماندگار در ذهن مخاطب قرار بگیرد. این استراتژی توسط رایا گرافیک طراحی می­شود. هدف از برندینگ این است که مشتری­ ها محصولی را دریافت کنند که تولید کنندگاه وعده داه ­اند.

برای اینکه برندینگ به درستی صورت پذیرد، به یک مشاور برندینگ نیاز است. زیرا امروزه بازار بسیار رقابتی بوده و در نتیجه برای دیده شدن به یک متخصص نیاز است. مشاور برندینگ، یک برنامه استراتژی برندسازی بلند مدت را برای شرکت مورد نظر پیاده سازی می­کند. استراتژی بلند مدت به منظور دستیابی به اهداف بلند مدت طراحی می­شود. نتیجه این استراتژی شناساندن برند شرکت به مخاطب و در نهایت متمایز کردن برند از رقبای دیگر است. یک برندینگ موفق شامل موارد زیر است:

 • رسالت موفق
 • وعده­ های برند به مخاطبان
 • نحوه برقراری ارتباط با مخاطبان

بنابراین مشاوره برندینگ به معنی انتخاب مشیر و استراتژی درست توسط یک فرد متخصص است تا به برند کمک کند به درستی و هوشمندانه کالا یا خدمت را به مخاطبان معرفی کند. مشاوره برندینگ علاوه بر پرداختن به دغدغه­ های مخاطبان به تکالیف و ماموریت کارکنان شرکت نیز می­ پردازد. تا انگیزه­ آن­ها را افزایش دهد. در نهایت با یک استراتژی برندینگ عالی، خدمت یا کالا به ­درستی معرفی خواهد شد که منجر به فروش بیشتر می­شود. مهم­ترین وظایف یک مشاوره برندینگ شامل موارد زیر است:

 • ارائه ایده­ ها و روش­های جدید به منظور حل مسئله برندینگ
 • بررسی کارمندان سازمان و هم سو کردن آن­ها در راستای هدف
 • ارائه طرح­هایی که هویت خدمت یا کالای تجاری شرکت را توصیف می­کند.
 • آموزش بخش فروش و بازاریابی
 • به تحقق رساندن وعده­ های تولید
 • ایجاد فکر مثبت در ذهن مخاطب بررسی بازار، اعم از داخلی و خارجی و مطالعه روش­های برندینگ جدید

ویژگی­های کلیدی نقش مشاوره برندسازی به شرح زیر است:

 • ماهیت و اهداف شرکت درک شود.
 • درباره بازار و مشتری­ تحقیق شود.
 • حل کردن مسئله
 • استراتژی و ارزیابی
 • تحلیل و آنالیز رقبا
 • افزایش خدمات مشتری
 • دسترسی آسان به مشتری

یک مشاور برند، تخصص و خدماتشان را به وسیله دانش و تجربه­ ای که در زمینه بازاریابی، برندینگ و استراتژی دریافت کرده­ اند را ارائه می­دهند. آن­ها با استفاده از تجربه­ هایشان در زمینه بازار و رفتار مخاطبان به­ دست آوردند، به رشد کسب و کار، کمک کنند.

آغاز کار مشاور برند، با پژوهش است. هدف از این پژوهش، شناسای مخاطب هدف است. آن­ها اهداف دیگری دارند که شامل تحلیل رقبا، نقشه بازار و دیگر موارد است. با این اوصاف هر کسب و کاری که قصد دارد پیشرفت کند، به یک مشاور برندینگ نیاز دارد. از آنجا که این کار توسط یک متخصص انجام می­شود، کار هر کسی نخواهد بود.

بنابراین هر کسب و کاری که قصد دارد به اهداف خود برسد به یک متخصص در مشاور برندینگ نیاز دارد تا بتواند به بهترین شکل ممکن به اهدافش برسد. برای این منظور یکی از اصلی ترین خدمات رایا گرافیک مشاور برندینگ و برندسازی است. برای خدمات برندسازی و مشاوره برندینگ می­توانید با ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید. ما می­توانیم به بهترین شکل ممکن در این امر شما را هدایت و راهنمایی کنیم.

تعیین ارزش برند و ارزش گذاری

برندینگ
برندینگ

یکی از فرآیندهای مهم در دنیای کسب و کار ارزش گذاری برند است. این فرآیند، دارای استاداردهای مشخصی بوده که تاثیر مستقیم بر روی عملکرد سازمان­ها دارد. ارزش­گذاری­برند فرآیند تخمین ارزش مالی یک برند است. در این فرآیند، فاکتورهای تشکیل دهنده برند بررسی می­شوند. سپس تخمین مای بری آن به­دست خواهد آمد. استاندارد ارزش گذاری برند، شش پیش­نیاز رابرای تعیین ارزش برند معرفی می­کند که عبارتند از:

 • شفافیت
 • اعتبار
 • قابلیت اتماد
 • کفایت
 • بی­طرفی
 • پارامترهای مالی، رفتاری و قانونی

بدین ترتیب سازمانی که بخواهد برندی را ارزش گذاری کند، باید تمامی موارد بالا را رعایت کند. بدین ترتیب تخمین به­دست آمده، در کاربرهای متنوع مالی و اقتصای معتبر خواهد بود. امروزه، برندها تنها به فرآیندهای بازاریابی و سوددهی محدود نمی­شوند و به بخشی از زندگی مردم تبدیل شده­اند. آنچه، برندها را به عناصری حیاتی در دنیای امروز تجارت تبدیل کرده­، اقتصاد امروز و آگاهی بیشتر مشتریان است. ارزش برند یک اصطلاح تازه است و اهمیت بالایی دارد. دو اصطلاح مهم که در بحت برند مطرح هستند، شامل ارزش برند و ارزش ویژه برند است. این دو اصطلاح باهم متفاوت هستند و هر یک تعریف خاص خود را دارند.

ارزش برند، به معنای پولی است که یک فرد برای خرید آن برند حاضر به پرداخت است. در حالی که ارزش ویژه برند مفاهیم کیفی را بررسی می­کند. ارزش گذاری برند محاسبه قیمت و مقدار پول یک کالا یاخدمت را انجام می­دهد. در حالی­که، ارزش ویژه برند، از دیدگاه مشتری به برند نگاه می­کند. ارزش ویژه برند، مجموعه­ای از داایی­ها و بدهی­ها است که به­صورت اشکال متفاوت از تصویر برند و وفاداری مشتری تشکیل می­شود. این اشکال می­توانند اثرات منفی یا مثبت روی محاسبات بگذارند. از آنجا که برند، عنصری پیچیده است، نمی­توان آن را با عناصر کسب و کار مانند سوددهی اندازه­گیری کرد.

قبل از اینکه به ارزیابی برند بپردازیم، باید عنصری را که می­خواهیم ارزیابی و تحلیل کنیم، مشخص کنیم. به این معنی که باید بین نشان تجاری، برند یا کسب و کار یک کدام را اندازه­گیری کنیم تا بتوانیم هدف ارزیابی را مشخص کنیم. فرآیند ارزیابی برند، از اهمیت بالایی برخوردار بوده و مزیت­های بسیاری را به همراه دارد. به عنوان مثال، صاحب کسب و کار با ارزیابی برند، بهبودهایی را در فرآیندهایش ایجاد خواهد کرد. با ارزیابی برند می­توان محاسبات دقیق­تری از ارزش برند، به­دست آرد. ارزش­گذاری برند در بخش­های زیر کاربرد دارد:

 • گزارش مالی
 • گزارش و برنامه ریزی مالیاتی
 • فرآیندهای حقوقی و قضایی
 • اوراق قرضه
 • خرید و ادغام
 • صدور مجوز
 • اهداف ارتباطی با سرمایه گذار
 • ارزش گذاری تجاری
 • استراتژی بازار
 • تخصیص بودجه

روش­­های مختلفی برای ارزش گذاری برند وجود دارد که توسط سازمان استاندارد بین­المللی ISO تحت عنوان سند ISO 10668 منتشر شده­است. امروزه، شرکت­های تجاری که در حوزه ارزش گذاری برند فعالیت می­کنند، از این استاندارد پیروی می­کنند. کسب و کارهای مختلف که قصد دارند ارزش گذاری برند را برای خدمت یا کالای خود انجام دهند، می­توانند به این شرکت­ها مراجعه کنند. یکی از خدمات ما ارزش گذاری برند برای انواع کسب و کارها است. چنانچه علاقه مند به دریافت اطلاعات بیشتری هستید، می­توانید با ما تماس بگیرید.

تکنیک های فروش برند

برندینگ
برندینگ

در فرآیند فروش ما باد بدانیم که تکنیک­های فروش برند به صورت یک ابزار عمل می­کنند تا فرآیند فروش طی شود. اگر فرآیند فروش را به­درستی انجام ندهیم، تکنیک­های فروش به ما کمک نخواهند کرد. یک تصور غلط وجود دارد که اگر فروشندگان فکر می­کنند اگر تکنیک بیشتری بدانند، می­توانند فروش بیشتری داشته باشند. در صورتی­که چنین نیست. تکنیک­ها، ابزاری هستند که فروشنده باید آمادگی و مهارت استفاده از آن­ها را داشته باشد. بنابراین، هنگام مذاکرات فروش اگر از تکنیک­ها استفاده شود، اما نتیجه دلخواه به­دست نیامده باشد، به این معنی است که فروشنده مهارت کافی برای استفاده از آن­ها را ندارد.

بخشی از مهارت­های فروش ذهنی است. به این معنی که فروشنده باید از لحاظ ذهنی آماده باشد. پس می­توان نتیجه گرفت که فروش یک امر ذهنی است. ار قصد دارید محصول یا خدمتی را به مشتری بفروشید، باید قبل از آن خودتان راغب به خرید محصولتان باشید. بنابراین اگر در طی مذاکرات، مشتری راغب به خریدن نیست، به معنی این است که خودتان نیز خواهان خرید محصولتان نیستید.

از آنجا که امروزه بحث بازاریابی به کلی تغییر کرده است، تکنیک­های فروش قدیمی، در دنیای تجارت امروز موثر نخواهد بود. زیرا مشتریان هنگام خرید تحقیقات بسیاری انجام می­دهند. به­علاوه، از اینکه محصولات یا خدمات به آن­ها تحمیل شود، متنفر هستند. امروزه­­، فروش در حول محورهای هنر، ارتباط و سود می­چرخد، بنابراین تکنیک­های  فروش نیز طبق همین اصول ساخته شده­اند. تکنیک­های فروش برند توسط تیم فروش یا فروشنده ایجاد می­شود. هدف این است که به درآمد بالا و فروش موثر برسند. شایان ذکر است که تکنیک­هاس فروش برای همه نوع کسب و کارها مناسب نیست و باید با استفاده از آزمون و خطا طبق تجربیات قبل، بهترین تکنیک فروش را برگزیند.

برای اینکه بتوانید از تکنیک­های فروش برند  به نحو احسنت استفاده کنید، برخی از باورها می­تواند به شما کمک کند. آن­ها شامل موارد زیر است:

 • باور به خود
 • باور به محصول با خدمت
 • باور به شرکت
 • باور به مشتری

برای اینکه بتوانید این باورها را در خود ایجاد کنید، باید آن­ها را تقویت کنید. برای تقویت آن­ها می­توانید دانش و آگاهی خود را افزایش دهید. راهکار دیگر برای تقویت باورهای ذکر شد، همنشینی و صحبت با انسان­های موفق و مثبت اندیش است. همان­طور که قبلا اشاره شد، با ایجاد آمادگی ذهنی، روند مذاکره فروش موثرتر خواهد بود. بدین ترتیب سریع­تر به نتیجه خواهید رسید و به­راحتی مشتری را برای خرید قانع خواهید کرد. در کنار آمادگی ذهنی می­توانید از تکنیک­های فروش استفاده کنید تا نتیجه بهتری دریافت کنید. پس تکنیک­ها تضمین فروش نخواهد بود، بلکه تسهیل کننده آن است. برخی از تکنیک­های فروش که می­تواند به شما کمک کنند، عبارتند از:

 • خلاقیت
 • تبدیل روابط سرد مشتری به روابط گرم
 • سریع به اصل مطلب نپردازید.
 • دانستن چگونگی انجام معامله
 • تسلیم نشدن
 • تقویت مهارت شنیداری
 • بیان خوب داشتن

برای اینکه بتوانید بهترین تکنیک­های فروش برند را برای کسب و کارتان بیابید، به یک متخصص نیاز دارید. با مراجعه و تماس به ما می­توانید مشاوره دریافت کنید. ما به شما کمک می­کنیم تا بهترین تکنیک فروش برند را برای کسب و کارتان شناسایی کرده و سود و مشتری­هایتان را افزایش دهید.

طراحی کمپین تبلیغات برند

برندینگ
برندینگ

کمپین تبلیغاتی شامل مجموعه­ای از تبلیغات برنامه­ریزی شده است که پیامی یکسان دارند. هدف از طراحی کمپین تبلیغات برند دستیابی به هدف خاص است. زمانی­که هدف کمپین تبلیغات را تعیین کنید. بنابراین قبل از راه­اندازی کمپین تبلیغات باید هدف اصلی خود را بدانید. مهم­ترین اهداف کمپین تبلیغات شامل موارد زیر است:

 

 

 • جذب مشتری
 • افزایش آگاهی برند
 • افزایش فروش

برای اینکه صدای خودتان را به گوش مخاطبان هدف برسانید، طراحی کمپین تبلیغات برند به شما کمک خواهد کرد. یک کمپین تبلیغات موثر باعث می­شود که کسب و کار و درآمدان رشد کند. بنابراین رسیدن به سود و رشد بدون تبلیغات امکان­پذیر نخواهد بود. چرا که محصول یا خدمت شما در صورتی به درآمد می­رسد که مشتری از آن اطلاع داشته باشد. برای اینکه تبلیغات موثر داشته باشید، باید مخاطب هدفتان را شناسایی کنید. بدین ترتیب، طراحی کمپین تبلیغات برند یک ابزار مفید و موثر جهت تدوین استراتژی است که باعث می­شود، مخاطبان هدفتان شناسایی شوند.

کمپین تبلیغات مزایای بسیاری دارد که یکی از مهم­ترین مزایای طراحی کمپین تبلیغات برند، شناسایی بازار و مخاطب هدف است. زمانی که نیازهای مشتری و بازار را بشناسید، می­توانید استراتژی­های بهتری را برنامه­ریزی کنید. با استفاده از کمپین­های تبلیغاتی علاوه بر شناسایی مخاطب هدف، می­توانید اطلاع رسانی کرده و مشتری­ها را متقاعد کنید تا محصول یا خدمت شما را خریداری کنند. اهداف طراحی کمپین­های تبلیغاتی برند در زیر آمده است:

 • معرفی محصول جدید
 • ترویج محصول فعلی
 • جذب مخاطب جدید
 • افزایش آگاهی برند
 • ایجاد انگیزه برای انجام خرید
 • افزایش فروش
 • انتقال ارزش پیشنهادی

برای طراحی کمیپن تبلیغاتی موفق باید خصوصیات آن را بدانید. یک کمپین تبلیغات باید خصوصیات زیر را داشته باشد:

 • جذب مخاطب مناسب
 • ساختار ارتباط ارزشمند
 • ایجاد آموزش موثر
 • معرفی برند
 • ایجاد اعتماد

اهمیت کمپین تبلیغات به این دلیل است که می­تواند به کسب و کارتان برتری دهد. هدف شکست رقبا نبوده بلکه یافتن افرادی است که می­توانند به بهبود کسب و کارتان کمک کند. به این معنی که افرادی را بیابید که شما را نمی­شناسند، اما محصول یا خدمت شما را می­خواهند. با جذب این مخاطبان می­توانید آن­ها را به مشتری طولانی مدت تبدیل کنید. بنابراین، نمایش تبلیغات به مخاطب به­طوری که از طریق وب­سایت به آن­ها نمایش داده می­شود، روش مناسب و مفید نخواهد بود. بنابراین برای جذب مشتری به یک کمپین تبلیغات موثر نیاز دارید. کمپین تبلیغاتی یک ابزار عالی برای جذب مخاطب هدف است. برای راه­ادازی کمپین تبلیغاتی نکات زیر را مدنظر قرار دهید:

 • هدف کمپین تبلیغات
 • مخاطبان کمپین
 • بخش­بندی مخاطبان
 • ابزارهای کمپین تبلیغاتی

یک کمیپن تبلیغات موفق کمپینی است که دارای استراتژی و برنامه ریزی مناسب برای رسیدن به هدف است. تنها در این صورت کمپین تبلیغاتی به موفقیت می­رسد. ایجاد یک کمپین تبلیغاتی موثر کار هرکسی نیست و برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی به یک متخصص نیاز دارید. بنابراین، چنانچه برای کسب و کارتان به طراحی کمپین تبلیغات برند نیاز دارید، به یک متخصص در این زمینه احتیاج پیدا خواهید کرد. برای مشاوره در زمینه طراحی برند تبلیغات برند یا برنامه ریزی یک کمپین تبلیغات برند می­توانید با ما تماس بگیرید. ما می­توانیم در زمینه کمپین تبلیغات بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

 برای مشاره و دریافت اطلاعات درباره خدمات رایا گرافیک در زمینه برندسازی شخصی، می­توانید با ما تماس بگیرید.

برندسازی شخصی

برندسازی شخصی به منظور نظارت و کنترل تصویری است که مخاطب از برند دارد. پرسونای برندینگ یا برندسازی شخصی فرآیندی استراتژیک و آگاهانه است. تصویر باید ویژگی­ها و مزیت­های کسب و کارتان را در مقایسه با رقبایتان بیان کند و نشان دهد که چارچوب و اصولی بر تصمیم­ گیری­ های شما چیست. در نهایت مخاطبان بر اساس آن­ها تصمیم می­گیرند که رابطه با برند شما چه ارزش برای آن­ها ایجاد می­کند.

در صورتی­که خدمات یامحصولات شما درای کیفیت مطلوب باشد، اگر برندسازی شخصی قوی داشته باشید، می­توانید خدمات یا محصولات خود را با قیمت بهتری عرضه کنید. بدین صورت مشتریان وفادارتری خواهید داشت. برندسازی شخصی از شما و کسب و کارتان یک چهره عالی می­سازد و همین امر باعث می­شود که مخاطبان با شما بهتر ارتباط برقرار کنند. زمانی­که به فکر ترسیم یک برندسازی شخصی شوید، دیگر نباید به ­دنبال مشتری باشید. بلکه آن­ها به­ دنبال شما خواهند آمد.

مراحل برندسزی شخصی به شرح زیر است:

 • کشف و شناخت خود
 • کشف و شناخت محیط
 • کتعریف برند شخصی
 • ارتباط با مخاطب
 • حفظ و نگه­داری

 

برندسازی شخصی رایا گرافیک1
برندسازی شخصی رایا گرافیک1

مسیر برندسازی شخصی

مسیر برندسازی شخصی مانند یک حلقه است که بعد از حفظ و نگه­داری برند دوباره باید به کشف شناخت مخاطب پرداخت. توجه داشته باشید که همیشه نمی­توان مراحل برندسازی را دقیقا مانند بالا توصیف کرد. افرادی که قصد دارند یک برند شخصی قدرتمند را خلق کنند در این مسیر بارها عقب و جلو خواهند رفت و این حلقه را تکرار خواهند کرد. برندسازی شخصی در سا­لهای اخیر یک امر ضروری بوده ­است. به­ دلیل گسترش شبکه­ های اجتماعی و امکان مقایسه خود با رقبا برندسازی شخصی نسبت به گذشته از اهمیت بالایی برخوردار است. برای ایجاد یک تفکر مثبت در ذهن مخاطبان، به خلق چهره ­ای مثبت از برند شخصی نیاز دارید.

به­ منظور خلق چهره مثبت ابتدا باید یک هدف اصلی برای برندسازی شخصی تعیین کنید. راه دیگری که می­توانید انتخاب کنید این است که یک شعار اصلی برای برندتان انتخاب کرده و در تمام صفحات مجازی خود قرار دهید. کارهای دیگری که می­توانید برای ایجاد برندسازی شخصی انجام دهید عبارتند از:

 • شناخت مخاطب هدف و نیازهای او
 • رساندن داستان برندتان به گوش مخاطب هدف
 • شناسایی و تحلیل رقبا

برندسازی شخصی شامل مزایای بسیاری است که مهم­ترین آن­ها در زیر آمده است:

 • دیده شدن در شبکه ­های اجتمای
 • افایش اعتماد به نفس
 • ایجاد برند شخصی طبق سلیقه صاحب کسب و کار
 • رسیدن به اهداف
 • قدرت بخشیدن به بیزینس
 • رسیدن به شهرت

امروزه، با گسترش دیجیتال مارکتینگ، شما نباید منتظر بمانید تا مخاطب خود به خود بفهمند که کسب و کارتان چه ویژگی ­هایی دارد. بلکه با استفاده از برندسازی شخصی و نشان دان آن به مخاطب می­توانید به تمامی اهداف کوتاه و بلند مدتتان برسید. تنها کاری که لازم است انجام دهید، برندسازی شخصی است. که باید به صورت حرفه­ای و تخصصی انجام شود تا تاثیر به ­سزایی در ذهن مخاطب بگذارد. بنابراین ایجاد یک برندسازی شخصی به صورت حرفه­ای کار هرکسی نخواهد بود چرا که هرکسی دانش آن را ندارد. برای برندسازی شخصی حرفه­ ای به یک متخصص نیاز دارید تا بتوانید نتیجه دلخواهتان را بگیرید.  برای مشاره و دریافت اطلاعات درباره خدمات رایا گرافیک در زمینه برندسازی شخصی، می­توانید با ما تماس بگیرید.