استراتژی های رایا گرافیک

بیانیه ماموریت هلدینگ ارتباطات و بازاریابی رایا گرافیک

هلدینگ ارتباطات و بازاریابی رایا گرافیک به عنوان یک گروه بین المللی فعال درعرصه بازاریابی و تبلیغات با راه اندازی، مدیریت و نظارت بر شرکت‌های تابعه خود، خدماتی خلاقانه، متمایز و مبتنی بر دانش روز به مشتریان در داخل و خارج از کشور ارائه می کند.

گروه رایاگرافیک با استفاده از فناوری‌های نوین و سرمایه انسانی متخصص در تلاش است تا نقش موثری در ارتقای دانش بازاریابی، توسعه بازار مشتریان و مهمتر از آن ارتقای آگاهی مخاطبان خود داشته باشد.

 

پیشینه رایا گرافیک

کانون بازاریابی و تبلیغات رایاگرافیک

در آغاز فعالیت خود از سال ۱۳۸۳ تنها به ارائه برخی از خدمات این حوزه می پرداخت. اما به تدریج و با تکمیل مجموعه خدمات خود در یک بازه زمانی چهار ساله از سال ۱۳۸۷ به یک آژانس جامع گرا تبدیل شد.

از این تاریخ، رایاگرافیک هر سال با تکمیل توانایی های خود، ارتقای کیفیت خدمات و افزایش تعداد مشتریان در مسیر رشد مستمر گام برداشته است.

بیانیه چشم انداز هلدینگارتباطات و بازاریابی رایاگرافیک

رایاگرافیک یکی از معتبرترین گروه‌های ارتباطات و بازاریابی منطقه خاورمیانه با استانداردهای جهانی

پیشینه صنعت تبلیغ

در ایران نیز مطابق سایر کشورهای جهان ابتدا تبلیغات کلامی که توسط جارچی‌ها انجام می‌شد، جز اولین دسته از انواع آگهی ها بودند و به دنبال ایجاد صنعت چاپ، روند تبلیغات متحول شد.

با ورود دستگاه چاپ به ایران و انتشار اولین روزنامه (کاغذ اخبار) در عصر قاجاریه، اندک اندک ‏آگهی های تجاری نیز به نشریات راه یافتند. بدین ترتیب آگهی در رسانه‌های ایران از دیوارکوب شروع شد ‏و به نشریه های ادواری، کتاب، سینما، رادیو و سرانجام تلویزیون راه یافت.

‏اولین روزنامه‌ای که مبادرت به درج آگهی کرد روزنامه وقایع اتفاقیه در سال ۱۲۶۷ شمسی بود.

ارزش‌های هلدینگارتباطات و بازاریابی رایاگرافیک

رایاگرافیک بر این باور است :

1. برای حفظ منافع مشتریان باید متعهد به ارائه راه‌کارهای سودمند باشیم.

2. نظم سازمانی، وقت شناسی و کار گروهی لازمه پیوستن به گروه می باشد.

3. خلاقیت، نوآوری و یادگیرنده بودن سازمان، ما را در کارمان پیشرو ساخته است.

4. اخلاق حرفه‌ای و احترام متقابل دو عنصر اساسی در فرایند ارائه خدمات کل گروه به مشتریان است.

 

اهداف استراتژیک رایاگرافیک

افزایش برندهای وفادار افزایش درآمد کل گروه افزایش متخصصان گروه کسب جوایز داخلی و خارجی افزایش صادرات توسعه دفاتر خارجی افزایش سودآوری افزایش رضایت مشتریان افزایش رضایت کارکنان افزایش سهم بازار

خط مشی کیفیت رایاگرافیک

رایاگرافیک با تلاش در جهت افزایش کیفیت خدمات همه‌ جانبه خود با الگو قراردادن سیستم مدیریت کیفیت براساس الزامات ISO 9001:2008 در راستای ارتقاء سطح رضایت‌مندی مشتریان گام برداشته‌است.

از این رو توجه تمامی همکاران را به اصول اساسی و مقاصد ذیل جلب نموده تا با مشارکت موثر یکایک اعضای خانواده رایاگرافیک بتوانیم به استانداردهای جدیدی در صنعت تبلیغات دست یابیم.

از تمامی اندوخته های علمی ، فنی و اخلاقی خود در جهت ارتقاء سطح کیفی کلیه خدمات قابل ارائه استفاده می نمائیم.  تعهد ، مسئولیت پذیری ، وفاداری، رشد پایدار و خلاقیت پنج اصل بارز همکاران ما در رایاگرافیک می باشد.

درک صحیح دغدغه‌های مشتریان، ارائه راهکارهای اثربخش ، همراهی و اهتمام بر حصول نتیجه در بستر تعامل صادقانه مهمترین اصل سازمانی رایاگرافیک می‌باشد.

برجسته ساختن مشتریان رایاگرافیک در بازار ، ضمن کسب رضایت مشتریان عالی‌ترین ارزش را برای رایاگرافیک خلق می‌کند، با تکیه بر این اصل ما در تلاشیم با ارتقاء سطح کیفی و بهبود مستمر ارائه خدمات ، در جهت افزایش سودآوری و ارتقاء سهم بازار گام برداریم.

منابع انسانی کارآمد و آموزش‌دیده پشتوانه ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می‌باشد، لذا توسعه منابع انسانی و ارتقاء استانداردهای مهارت‌های شغلی با هدف افزایش بهره‌وری و بهبود خدمات از اهداف اساسی آژانس تبلیغاتی رایاگرافیک است.

پویایی، آموزش هدفمند و مداوم در جهت افزایش توانمندی خانواده ی مات یکی از اصولی است که به آن پایبندیم.

ما در کلیه فعالیت‌های خود دستیابی به نتایج متوازن برای کلیه ذینفعان شامل همکاران، مشتریان، سهامداران، تأمین‌کنندگان و جامعه را مدنظر داریم.

علاوه‌ بر رعایت هنجارها و الزامات فرهنگی و اجتماعی در ارائه کلیه آثار خود، ارتقاء سطح فرهنگ اطلاع‌رسانی مناسب را مدنظر قرار می دهیم.

سلامت جامعه و رعایت کلیه الزامات زیست محیطی با نگرش حذف هرگونه آلودگی در زنجیره تحقق خدمات، از اصول بنیادین رایاگرافیک است.

برای بهبود سطح کیفی خدمات در آژانس از تخصیص مناسب منابع مالی و زیرساختی دریغ نمی نمائیم.

رایاگرافیک در نظر دارد با ارتقاء سطح کیفی خدمات و نتیجه‌گیری اثربخش مشتریان به عنوان یک برند ارزشمند در بازار ایران و بین‌المللی شناخته شود به‌ طوری که حضور رایاگرافیک بعنوان مشاور برای مشتریان ارزش افزوده مادی و معنوی بهمراه داشته باشد.

ساختار رایا گرافیک

واحد بازاریابی دیجیتال رایاگرافیک

با توجه به روندهای جدید و سیر تکامل پرشتاب دنیای مجازی، واحد دیجیتال رایاگرافیک ، با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و در کنار ارائه با کیفیت‌ترین خدمات، راه حل‌های یکپارچه، خلاقانه و تعاملی در حوزه بازاریابی و تبلیغات دیجیتال، تجربه ای منحصر به فرد از موفققیت در وب و فضای دیجیتال را برای مشتریان این کانون رقم می‌زند.

واحد پشتیبانی رسانه محیطی رایاگرافیک

این واحد به ارائه پیشنهادات و پروپوزال هایی متنوع برای تامین و خرید فضاهای تبلیغات محیطی شهری در اقصی نقاط ایران می پردازد و مسئولیت نظارت، سرویس، نگهداری و ارتقا کلیه فضاهای تبلیغاتی اعم از بیلبورد، بریج بورد، استرابورد و… و همچنین مراکز متمرکزی همچون هایپراستار را بر عهده دارند.

واحد پشتیبانی متناسب با مخاطبان خود با ارائه بهترین خدمات نیازهای مشتریان را برآورده کرده و رضایت همه جانبه آنان را فراهم می آورند.

واحد رادیو و تلویزیون -TVC رایاگرافیک

معاونت حوزه رسانه و رادیو، موظف است تا با تشخیص نیاز بازار و مشتری به ارائه پیشنهاداتی مدون در حوزه های مختلف بپردازد، براساس این برنامه ریزی ها این بخش پیشبینی می کند که هر کالا یا خدمتی چه زمانی و از طریق کدام رسانه، با چه هزینه و به چه صورت پخش شود تا بیشترین توجه را جلب کرده و بیشترین اثربخشی را به همراه آورد. که شامل تهیه تیزر، رپورتاژ، فیلم صنعتی، آرم آگهی، زیرنویس، فیلم کوتاه و…. می باشد.

امور مالی و اداری رایاگرافیک

در زمینه‌ای که رایاگرافیک فعالیت می‌کند نیروی انسانی نقش مهمی ایفا می‌کند. رایاگرافیک همواره در برخورد با نیروی انسانی احترام به کرامت انسانی و توجه به جزییات را رعایت می‌کند.

واحد سیستم ها و روش ها رایاگرافیک

برای افزایش اثربخشی و کارایی هر شرکتی، به مجموعه ای از روش ها، رویه ها و شیوه هایی نیاز است که در تعامل با یکدیگر هدفی مشترک را دنبال می کنند.

واحد سیستم ها و روش ها نیز در کانون تبلیغاتی رایاگرافیک با مطالعه و بررسی دستورالعمل های جاری شرکت، تحلیل ارزیابی تامین کنندگان، بررسی نمودار گردش کار و نمودار مراحل کار ضمن مهندسی مجدد ساختارها و استانداردها به بهبود روش ها پرداخته و با بررسی مسائل و تنگناها به ارائه راه حل با کمک معاونت ها و مدیر عامل می پردازد.

واحد چاپ و نشر رایاگرافیک

رایاگرافیک همواره به کیفیت آثاری که منتشر می‌کند توجه ویژه‌ای دارد از یک نامۀ اداری گرفته تا کمپین‌های تبلیغاتی مشتریان. به همین منظور دپارتمان چاپ و نشر این کانون با نظارت بر تمام مراحل چاپ و با دقت تمام، آثاری شایسته را به مشتریان عرضه کرده است.

واحد سازمان آگهی(سینمای خانگی) رایاگرافیک

شبکه نمایش خانگی یکی از رسانه هایی است که در چند سال اخیر در کشور ما بیش از پیش رونق گرفته است،این رسانه پلتفرم مناسبی برای تبلیغات مرتبط با مسائل فرهنگی، هنری و خانوادگی می باشد.

به همین سبب هلدینگ رایاگرافیک اقدام به راه اندازی بخش شبکه نمایش خانگی تحت عنوان “شبکه ارتباطات آرمانی” نمود تا بدین طریق بستری برای برقراری روابطی سودمند میان صاحبان آثار نمایش خانگی، کالا، خدمات و برند فراهم آورد.

واحد خدمات مشتریان(اکانت) رایاگرافیک

واحد امور مشتریان که تحت عنوان اکانت شناخته می شود در اصل پل ارتباطی میان مشتریان و کانون تبلیغاتی است.

این بخش موظف است که کلیه خدمات مرتبط با هر برند یا مشتری را در داخل شرکت پیگیری کند و با ارائه بهترین خدمات موجبات رضایت مشتریان را فراهم آورد. این واحد ضمن اینکه حافظ منافع مشتریان است، حافظ منافع خود نزد مشتری نیز می باشد.

بازرگانی رایاگرافیک

رایاگرافیک با توجه به چشم‌انداز خود همواره روابط خود را در سطح کشور و جهان با بزرگان صنایع مختلف حفظ کرده است تا به یک برند ایده‌ال با استانداردهای جهانی مبدل شود.

واحد تولید تبلیغات رایاگرافیک

گروه تولید کانون تبلیغاتی رایاگرافیک در کارنامۀ خود ساخت درخشان‌ترین تیزرها را دارد. شاهد این موضوع دریافت تندیس بهترین آگهی تلویزیونی از لحاظ مفهوم و ساختار از همایش اقتصاد و رسانه است.

واحد فناوری اطلاعات رایاگرافیک

به منظور ارتقای سطح خدمات و محصولاتی که به مشتریان ارائه می‌کنیم و همچنین کوتاه کردن مدت زمان اجرای هر پروژه ابزارهای فناوری اطلاعات را در اختیار گرفته‌ایم. این ابزار نه تنها باعث می‌شود تا کارها در رایاگرافیک آسان‌تر انجام شوند بلکه مشتریان نیز از سطح کیفی مطلوبی برخوردار می‌شوند.

واحد تحقیق و توسعه رایاگرافیک

رایاگرافیک تمام فعالیت‌های خود را بر اساس علم روز و مطابق با مراجع معتبر انجام می‌دهد. ما برای انجام کوچکترین کارهایمان هم به گروه تحقیق و توسعه وابسته‌ایم، به همین روی گام‌هایمان همواره محکم و بی‌تردید است.

واحد ترافیک و کنترل پروژه رایاگرافیک

برنامه ریزی، مهمترین و کلیدی‌ترین سند برای رشد است. برنامه ریزی می‌تواند، نقش مهمی در کمک به جلوگیری از اشتباهات یا تشخیص فرصت‌های پنهان بازی کند. لذا برای برنامه ریزی دقیق پروژه ها از نظر زمانی جلساتی با حضور مدیران برگزار می گردد تا ضمن جلب رضایت مشتریان و کارکنان، بهترین خدمات در کوتاهترین زمان ممکن ارائه شود.

واحد آتلیه رایاگرافیک

آتلیۀ کانون تبلیغاتی رایاگرافیک ایده‌های تأییده شده را به شکل چشم‌گیری پیاده‌سازی می‌کند. این آتلیه متشکل از متخصصان باتجربه و پرحوصله‌ای است که کمپین‌های خلاقانۀ رایاگرافیک را اجرا می‌کنند.

واحد خلاقیت رایاگرافیک

ایده‌ها در این گروه خلق می‌شوند. امکان‌سنجی اجرای این ایده‌ها انجام می‌شود و جلسه‌ای با حضور اعضای این تیم و تیم تولید تشکیل می‌شود تا تمام افراد آگاه شوند و بعد از آن ایده‌ها پخته‌تر می‌شوند.

واحد بازاریابی رایاگرافیک

تمام سازمان‌های موفق به بخش بازاریابی خود توجه ویژه‌ای دارند چراکه تمام توانایی‌های بالقوه و بالفعل یک سازمان را دپارتمان بازاریابی هدایت می‌کند. تیم پرانرژی بازاریابی رایاگرافیک همواره با کمال صداقت درخورترین خدمات را برای مشتریان درخشان این کانون فراهم می‌کنند.

موسس و مدیر

کارمل مالکی متولد ۶ آذر

 • طراحی گرافیک / مشاور برند / تصویرگری / نشر و چاپ کتاب
  کارشناسی ارشد هنرهای تجسمی / کارشناسی گرافیک
  موسس و مدیر انتشارات رایا از سال ۱۳۸۲
 • رایا به معنای هوش و ذهن برتر
 • همکاری در بنیاد ایران درودی نقاش معاصر ایران و مدیریت برنامه های راه اندازی موزه بانو ایران درودی بوده است .
 • مدیریت طراحی گرافیک شرکت مهندسین مشاور راز آهنگ به مدیریت آقای سعید عینی فر .
 • عضو رسمی انجمن طراحان گرافیک ایران .
  عضو رسمی انجمن هنرهای تجسمی استان تهران .
  عضو افتخاری هنرمندان اروپا می باشد .
 • جایزه بین المللی در پروژه تولدی دوباره در شهر آکویلا واقع در ایتالیا در بین کشورهای جهان .
 • شرکت در نمایشگاه گروهی تته آ در شهر آبروزواقع در ایتالیا برگذار شد .
 • شرکت در نمایشگاه گروهی ملی سلمونا واقع در ایتالیا .
 • شرکت در نمایشگاه گروهی درشهر اورتانا واقع در ایتالیا .
 • دعوت و شرکت در ورکشاپ گروهی هنرمندان اروپا در شهر گالیپولی واقع در جنوب ایتالیا .
 • شرکت در نمایشگاه گروهی در شهر ونیز.
 • شرکت در نمایشگاه گروهی موزه آرون در شهر پسکارا واقع در ایتالیا .
 • شرکت در نمایشگاه گروهی پایولا در شهر سلمونا واقع در ایتالیا .
 • شرکت در نمایشگاه گروهی عکس و شاهنامه در گالری شروه تهران .
 • شرکت در ورکشاپ پاتوق موضوع محیط زیست در دانشگاه آزاد تهران شمال .

گروه مهندسین و متخصصین

کاملیا مالکی

کارشناس معماری

آیدا سمسار

کارشناس معماری

فائزه اکبری

کارشناس گرافیک

نیلوفر قیصری

کارشناس فناوری IT

مهدیه ابراهیمی

کارشناس هنری

پریا اسکندری

کارشناس تصویرسازی

فرزانه اسماعیلی

کارشناس تصویرسازی

شیدا حسین زاده

کارشناس مالی

افتخارات رایا گرافیک

جوایز سومین دوره جشنواره تبلیغات:

فهرست
error: Content is protected !!