درباره رایا گرافیک 

در این راستا رایا گرافیک  گروهی از متخصصین مجرب را گرد هم آورده که در چارچوب استانداردهای مورد قبول بین المللی فعالیت می کنند.

زمینه اصلی فعالیت های این گروه به شرح زیر است:

طراحی گرافیک مدرن و چاپ

طراحی گرافیک مدرن و چاپ

یکی از نقاط قوت رایا گرافیک بخش طراحی شرکت می باشد که با جمع آوری گرافیست های حرفه ای و خلاق همواره توانسته است با ارائه طرح های بدیع، زیبا و رعایت استاندارد های طراحی روز دنیا در زمینه طراحی گرافیک و تبلیغات نهایت رضایت مشتری را بدست آورد.

همچنین لازم به ذکر است این بخش تعامل گسترده ای با هریک از بخشهای دیگر شرکت داشته بطوریکه یکی از نکات بارز خروجی های بخشهای دیگر ( از جمله مشاوره و تبلیغات برندینگ ، طراحی گرافیک ، طراحی پورتال، وب سایت و CD مولتی مدیا ، دکوراسیون و معماری ،سوشیال مارکتینگ ، ایونت ) طراحی های زیبا و چشمگیر می باشد.

طراحی سایت و پرتال

خدمات طراحی وب سایت در رایا گرافیک  با روال ویژه ای اجرا گردیده و به اشخاص و شرکتهای بزرگ در داخل و یا خارج از ایران که به دنبال توان مناسب رقابتی در بازارهای داخلی و جهانی می گردند ارائه میشود.

طراحی اختصاصی رایا گرافیک به پشتوانه سالها تجربه و استفاده از تیم تخصصی طراحی و توسعه وب، خود شامل گرافیست های حرفه ای، طراحان و برنامه نویسان مسلط به مباحث اطلاع رسانی، سعی در تولید یك وب سایت با ظاهری زیبا و در اجرا فنی و كارآمد برای شما می نماید و با به کار گیری آخرین متد های طراحی و توسعه سایت شما را در رسیدن به اهداف ذیل یاری می نماید :

  • درگاهی مناسب جهت تعامل با مخاطبین
  • وجود سامانه ای فراگیر جهت اشاعه اطلاعات
  • بستری مناسب جهت ارائه تبلیغات
طراحی سایت پرتال
طراحی مالتی مدیا

طراحی مالتی مدیا و نرم افزارهای چند رسانه ای

رایا گرافیک مبتكر و طراح CD هاي مالتي مديا (تبليغاتي و كاتالوگ محصولات ) با تجربه يك دهه فعاليت جهت اداره ها و سازمانهای دولتی، شركتها، کارخانجات و مراكز توليدي و صنعتي و دست يابي به آخرين متدها و الگوهاي ساخت CD هاي مالتي مديا كه موجب تسريع در امر طراحي وكاهش هزينه هاي مربوطه مي گردد، هم اکنون آماده ارائه بهترین و جدیدترین خدمات به شما می باشد.

CD هاي مالتي مديا با بهره گيري از بخش هاي متني، گرافيك، فيلم، انيميشن، و صدا از بهترين وكاملترين روشها جهت معرفي شركتها، مديران و محصولات مي باشد. از كابردهاي اين CD مي توان به موارد زير اشاره نمود.

  • ضميمه يا جايگزين كاتالوگ جامع شركت جهت ارائه به مسئولين، مراكز و متقاضيان عمده محصولات شركت
  • قابل ارائه در بخش بازرگاني داخلي و خارجي جهت معرفي هر چه كاملتر شركت
  • قابل عرضه در سمينارها، مجمع ها، نمايشگاهها و …
  • قابل ارائه در جلسات گزارش سالانه هيئت مديره و …

طراحی و اجرای نمایشگاههای بین المللی

  •  اخذ سفارش ساخت و برپائی غرفه های نمایشگاهی به صورت طراحی ویژه و غرفه های مدولار با استفاده از مدرن ترین پیش ساخته های نمایشگاهی
  • اجاره و فروش سیستم های مدرن نمایشگاهی برای برپائی سالن ها در فضای باز و پانل ها و پارتیشن های تفکیک کننده غرفه ها در داخل سالن
طراحی و اجرای نمایشگاههای