طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی پوشاک

طراحی بسته بندی پوشاک اتیکت

طراحی بسته بندی پوشاک مقوایی

طراحی بسته بندی پوشاک ساک دستی

طراحی بسته بندی پوشاک برچست مقوایی

طراحی بسته بندی پوشاک مارک لباس

طراحی بسته بندی پوشاک پاکت نامه

طراحی بسته بندی پوشاک مارک پارچه ای

طراحی بسته بندی پوشاک

چرا طراحی بسته بندی پوشاک سفارشی بخش مهمی از برند شما است؟ و چگونه می توان آن را در استراتژی کلی برندینگ خود گنجاند؟ بیایید با آن رو به رو شویم، لباس و مد همه چیز در مورد ظاهر است.

حتی کیفیت عالی هم اگر مردم آن لباس را دوست نداشته باشند، نمی فروشند. ما نمی گوییم که فقط ظاهر مهم است. اما در مد، ظاهر عامل تعیین کننده است.

این باعث می شود که مشتریان بالقوه محصول شما یا شخص دیگری را خریداری کنند. وقتی لباس می فروشید، سبک زندگی را می فروشید.

برخی از این ایده های بسته بندی پوشاک باید درک برند شما را بهبود بخشد. هیچ کس نگاه درستی ندارد. این به شما آزادی عمل در زمینه شخصی سازی محصولات تان می دهد. و طراحی بسته بندی پوشاک یکی از بهترین عناصر متمایز کننده است.

در این مقاله سعی می کنیم  به شما در درک بهتر کمک کنم:

طراحی بسته بندی پوشاک دسته دار

طراحی بسته بندی پوشاک جعبه کشودار

طراحی بسته بندی پوشاک ربان

طراحی بسته بندی پوشاک ساک دستی گلاسه

طراحی بسته بندی پوشاک کارت

طراحی بسته بندی پوشاک ساک مقوایی

طراحی بسته بندی پوشاک جعبه حمل

طراحی بسته بندی پوشاک لباس زیر

طراحی بسته بندی پوشاک هارد باکس

طراحی بسته بندی پوشاک حمل و نقل

 عناصر کلیدی طراحی بسته بندی پوشاک

  • عناصر کلیدی برندسازی
  • چگونه طراحی بسته بندی پوشاک را بخشی از برند خود کنیم.
  • انطباق بسته بندی خود با کانال های توزیع مختلف

بهترین طراحی بسته بندی پوشاک 

برند سازی فقط مربوط به شما نیست

برند سازی شما باید  نشان  دهنده کسب و کار، ارزش ها و ایده های شما باشد.  چه چیزی برند  شما را خاص می کند؟ چه کاری بهتر از رقبا انجام می دهید؟  آیا از مواد با کیفیت  بالا تر استفاده می کنید؟ یا بیشتر از محیط زیست آگاه هستید؟ آیا لباس هایی که شما می سازید بهترین ارزش را نسبت به  محدوده  قیمتی خود دارند ؟ مطمئن شوید که مزایای محصولات شما در برند سازی شما مشخص است.

اما، شما  به خودتان نمی فروشید. به همین دلیل است که باید نماینده مشتری ایده آل شما نیز باشد. شما باید برند خود را از منظر آن ها ببینید. برای رسیدن به این هدف ، باید بدانید که مشتری ایده آل شما کیست.

شما باید سن، جنسیت، علایق مشتری ایده‌ آل خود را بدانید… هرچه در تحلیل خود عمیق‌تر شوید، برند سازی شما بیش تر مورد توجه قرار می‌گیرد. اگر بدانید که آن ها چه چیزی را دوست دارند، ایده خوبی در مورد نیاز آنها خواهید داشت. و شما می خواهید محصول شما نیازهای آنها را برآورده کند.

ایده های طراحی بسته بندی پوشاک  

ما از لحاظ عاطفی به محصولات مدی، که می خریم وابسته هستیم. و این بیش تر از هر صنعت دیگری در مورد مد صادق است. ما آن ها را بخشی از سبک شخصی خود می دانیم، و آن ها بخشی از این هستند که ما خود مان را چگونه می بینیم و می خواهیم دیگران ما را چگونه ببینند.

ما روزانه انتخاب های احساسی برای لباس هایمان انجام می دهیم. وقتی کمی احساس ناراحتی می کنیم، احتمالاً  لباس راحتی را انتخاب می کنیم که به ما احساس خوبی می دهد، از برندی که دوستش داریم.

اگر به افزایش اعتماد به نفس نیاز داریم، برند هایی که نشان دهنده قدرت و اقتدار هستند، انتخاب ما خواهند بود. برای فعالیت های ورزشی، انتخاب ما یک برند شناخته شده برای راحتی و کیفیت خواهد بود. همه این انتخاب ها بر اساس احساسات است.

60 درصد از مشتریان بلند مدت از زبان احساسی برای توصیف ارتباط خود با برندهای مورد علاقه استفاده می کنند. نوع مناسب طراحی بسته بندی پوشاک  باعث شناسایی بیش تر برند می شود. و باعث تقویت ارتباط بین برند و مشتریان شما خواهد شد.

سعی نکنید به مشتریان اشتباه بفروشید

هیچ لباسی به همه نمی آید. بنا بر این انتظار این که همه از برند شما خوششان بیاید غیر واقعی است. اطمینان حاصل کنید که تلاش های بازاریابی شما به سمت مخاطبان مناسب هدایت می شود. کسانی را پیدا کنید که ارزش های شما را به اشتراک می گذارند. و چه راهی بهتر از این که ارزش‌ های خود را به وضوح بیان کنید.

برند سازی به شما کمک می‌کند با افرادی که کارهای شما را دوست دارند ارتباط برقرار کنید. و لباس شما بهترین تناسب برای استایل شخصی آن ها خواهد بود.

برچسب ها، برچسب ها و طراحی بسته بندی  پوشاک، همه باید برای مشتریان هدف شما جذاب باشد. رایا گرافیک با ابتکار خود به برند سازی کردن شما در حیطه کاریتان کمک خواهد کرد .

معرفی برند خود در رسانه های اجتماعی

وقتی مشتریان شما محصول شما را بخشی از سبک زندگی شخصی خود می دانند، به نحوه نمایش برند اهمیت زیادی می دهند. بنابراین باید مطمئن شوید که پروفایل ‌های رسانه ‌های اجتماعی شما با محصولی که می‌خواهید ارسال کنید مطابقت داشته باشد.

سفیران ( مدل ) برندخود را، بر اساس ارتباط با برند خود انتخاب کنید. فقط به محبوبیت آن ها نگاه نکنید. مهم تر از این است که آن ها نوع مخاطب مناسبی داشته باشند تا اینکه مخاطبان زیادی داشته باشند. مد شخصی است.

مردم می‌خواهند با دیگرانی که همان مد را انتخاب می‌کنند، ارتباط برقرار کنند. و شما می خواهید که رسانه های اجتماعی شما مشتریان شما را هم با برند شما و هم با یکدیگر مرتبط کنند.

جلب توجه طراحی بسته بندی پوشاک 

طراحی بسته بندی پوشاک باید توجه را به خود جلب کند برچسب ها ی لباس را آویزان کنید. اگرچه ممکن است آن ها یک چیز جزئی به نظر برسند، و شما فکر می کنید که مورد توجه قرار نمی گیرند، این درست نیست.

در صنعتی که تما ماً به ظاهر مربوط می شود، رایا گرافیک  معمولاً به تک تک جزئیات توجه می کنیم.

به خصوص به این دلیل که اقلام لباس بسیار دقیق و دقیق بررسی می شوند.  مشتریان شما می خواهند جنس و نوع آن را لمس کنند. آن ها می خواهند درزها و دکمه ها را بررسی کنند.

و در نهایت، آن ها می خواهند بدانند از چه موادی استفاده می شود و چگونه از کالای تازه خریداری شده خود مراقبت کنند. برچسب ها و برچسب های آویز سفارشی مکان های مناسبی برای قرار دادن این اطلاعات هستند.

و اگر مطمئن نیستید که مردم به آن اهمیت می‌دهند، تحقیقات نشان می‌دهد که 33 درصد از خریداران احتمالاً زمانی که برچسب آن را دوست ندارند، محصولی را رد می‌کنند. به همین اندازه هم طراحی بسته بندی پوشاک می تواند مهم باشد در این صنعت.

طراحی بسته بندی پوشاک اندازه مد ضروری است

طراحی بسته بندی پوشاک، سفارشی در چیزی به اندازه مد ضروری است. برای درک این که چرا بسته بندی سفارشی مهم است، در مورد دلایل داشتن طراحی بسته بندی پوشاک سفارشی بخوانید.

داشتن یک محصول خوب دیگر کافی نیست. مشتریان چیزی اضافی می خواهند. شما می خواهید بسته بندی شما نشان دهنده برند شما باشد و محصول را بفروشد.

برای با ارزش ترین اقلام  پوشاک، مشتریان انتظار بسته بندی با کیفیت بالا را دارند. و در مورد بسته بندی چیزی بیش از یک جعبه با طراحی خوب ، کیفیت بالا را نشان نمی دهد. برای طراحی موثر بسته بندی پوشاک، باید جزئیات زیادی را در نظر بگیرید.

اگر برند شما پایدار است، بسته بندی شما نیز باید پایدار باشد. و فکر نکنید که طراحی بسته بندی پوشاک پایدار نمی تواند خوب به نظر برسد.

داشتن بسته بندی ساخته شده از مواد سازگار با محیط زیست به تصویر شما کمک می کند. و مطمئناً به سیاره ما کمک خواهد کرد.  همچنین با طراحی مناسب عالی به نظر می رسد.

شما هم چنین باید رنگ بسته بندی خود را در نظر بگیرید و اینکه چگونه بر مشتریان شما تأثیر می گذارد. کسب و کارها تمایل دارند رنگ هایی را که دوست دارند انتخاب کنند.

آن ها تحقیق نمی کنند که مشتریانشان چگونه رنگ های برندشان را درک می کنند. ما ممکن است از آن آگاه نباشیم ، اما در سطح  ناخودآگاه، عمیقاً به رنگ ‌ها اهمیت می‌دهیم.  به خصوص در مد، جایی که جذابیت بصری از اهمیت زیادی برخوردار است.