طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی پسته

طراحی بسته بندی پسته

طراحی بسته بندی پسته به صورت حرفه ای و تخصصی توسط تیم رایا گرافیک به تدابیر و خلاقیت انجام می گردد. همگی این را می دانیم که پسته از جمله سوغات مهم کشور ما ایران در استان‌ های رفسنجان،کرمان، یزد، قزوین و… می باشد که یکی از سوغات قابل توجه توریست ‌های سراسر جهان است.

در نتیجه برای جذب نگاه مشتریان و توریست ‌ها بهتر است از بسته بندی‌ های زیبا و مناسب محصول استفاده کرد. طراحی بسته بندی پسته باید مانند طراحی بسته بندی عسل و طراحی بسته بندی زعفران، مرغوب و مقرون به صرفه باشد و توسط یک تیم حرفه‌ای انجام شود.

رایا گرافیک با داشتن تیم فوق حرفه ای خود با بیش از سابقه خلق طراحی بهنرین ایده را می تواند به شما برای بسته بندی مورد نظرتان بدهد.

انواع مختلفی برای طراحی بسته بندی پسته وجود دارند که هرکدام از آن ها می تواند برای یکی از مراحل فروش پسته مناسب باشد. مثلا: بسته بندی فروش حضوری پسته با بسته بندی صادراتی پسته متفاوت می باشد و شما باید اول از همه انواع طراحی بسته بندی پسته را بشناسید تا بتوانید بهترین را برای کسب و کارتان انتخاب کنید. در ادامه به انواع اشاره خواهیم کرد.

طراحی بسته بندی پسته پاکتی

انواع پاکت ها :

  • پاکت متالایز
  • پاکت صدفی
  • پاکت کاغذی
  • پاکت پلاستیکی

انواع پاکت های پسته برای بسته بندی نام برده شد. پاکت ایستاده، پنجره دار و زیپ دار کاغذی برای فروش آنلاین و حضوری و فروش در فروشگاه ها مناسب است، چون هم ارزان و هم باکیفیت است.

هم چنین شما با چاپ روی این بسته بندی ها می‌توانید آن ها را شخصی سازی کنید. برای صادرات پسته حتما باید از پاکت لمینیت یا متالایز با چاپ اختصاصی استفاده کرد تا حفاظت از محصول شما در مدت زمان بیشتر و با دقت بیشتری تضمین خواهد شد.

طراحی بسته بندی پسته جعبه ای

این جعبه ها معمولا از کارتن، مقوا یا کاغذ کرافت ساخته می‌شوند. با این وجود که متریال این جعبه ها بسیار ارزان می باشد اما در بسته بندی پسته لاکچری و صادراتی استفاده می‌شوند.

زیرا با یک طراحی بسته بندی پسته خلاقانه و یک چاپ با کیفیت می‌توانید به این نوع بسته بندی ارزان ظاهری جذاب و حرفه ‌ای بدهید که مشتری ها را به‌راحتی جذب خود می‌کند.

پس از انقلاب صنعتی و تنوع روز افزون کالاهای تولیدی، نقش بازاریابی، تبلیغات و خلاقیت در طراحی بسته‌ بندی ها مورد توجه قرار گرفت . در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

طراحی بسته بندی پسته از نوع قوطی

بسته بندی پسته از نوع قوطی، به شکل های استوانه ای یا گرد تولید می‌شوند و معمولا جنس آن ها  فلزی یا پلاستیکی هستند. هر دو دسته این بسته بندی ها را، هم در فروشگاه های ایران هم خارج از کشور می‌توانید پیدا کنید.

این نوع بسته بندی  نیاز به دستگاه های بسته بندی خاصی دارد به همین دلیل هزینه ساخت و تولید آن ها بیشتر خواهد شد. این بسته بندی برای فروش یا صادرات پسته زیاد استفاده می شود.

با توجه به این که به اصول زیبایی شناسی در طراحی بسته بندی پسته توجه خاصی شده است، همین موضوع در فروش کالا تأثیر می گذارد و همین امر در اولویت بالایی برای طراحان بسته بندی پسته قرار گرفت. علاوه بر این، نقش مهمی در فرآیند برند سازی ایفا می کند.

هم چنین ارتباط نزدیک یک برند با مشتریان، طراحان را تشویق  کرد تا برخی از نماد ها و نقوش سنتی را در طرح های خود به کار گیرند. این موضوع بازتاب هنر و فرهنگ کشور های تولید کننده نیز می باشد. در همین راستا رایا گرافیک با خلق طرح های زیبا در بسته بندی های پسته توانسته بین رقبای خود امتیازه فراوانی از طریق شما مشتریان عزیز شود.

خلاقیت در طراحی بسته بندی پسته

با توجه به اینکه به اصول زیبایی شناسی در طراحی بسته بندی پسته،  در فروش کالا تأثیر می گذارد، این موضوع در اولویت بالایی برای طراحان بسته بندی قرار گرفت. علاوه بر این، نقش مهمی که طراحی بسته بندی پسته در فرآیند برند سازی ایفا می کند.

همچنین ارتباط نزدیک یک برند با مشتریان، طراحان را تشویق کرد تا برخی از  نماد ها و نقوش سنتی را در طرح های خود به کار گیرند. این موضوع بازتاب هنر و فرهنگ کشور های تولید کننده نیز می باشد.

در همین راستا رایا گرافیک با خلق طرح های زیبا در بسته بندی های پسته توانسته بین رقبای خود امتیازه فراوانی از طریق شما مشتریان عزیز شود.

با استفاده از نماد ها و تصاویر، رنگ‌ ها و فونت ‌های انتخاب شده برای تداعی محصول، طرحی برای بازار یابی انبوه پسته که برای مصرف‌کنندگان طرحی جذاب ایجاد کند. تا اینجا متوجه این شدید که تمام این نکته ها برای طراحی بسته بندی پسته چقدر حائز اهمیت می باشد.

طراحی بسته بندی پسته شکیل

امروزه یکی از دلایلی که خریداران را به سوی شما باز گشت می دهد، همین وجود برند های جدید با  طراحی بسته بندی های شکیل می باشد.

خود شما اول از همه طراحی بسته بندی پسته شما را جلب توجه می کند، در صورتی که فعلا از کیفیت کالای خود با خبر نیستید اما چون بسته بندی آن بسیار برایتان جذاب بوده، خریداری می کنید.

شما با انتخاب طراحی بسته بندی پسته، از تیم رایا گرافیک از این قضیه مستثنی نخواهید شد. با در نظر گرفتن طراحی جذاب برند خود، کالای خود را تضمین می کنید برای فروش، طراحی بسته بندی پسته،  خود را به  ما بسپارید.

کسانی که خرید خود را جایگزین برند دیگری می کنند، فقط به خاطر طرحی می باشد که شما برای بسته بندی از آن  استفاده کرده اید. در  بازار رقابت امروزه به خصوص در صنعت مواد غذایی، بیش ترین توجه بر  روی طراحی بسته بندی پسته، می باشد.

شما محصول با کیفیت خود را با یک طراحی نه چندان ساده وارد بازار کنید، کاملا متوجه این خواهید شد که خریدار اهمیت چندانی به محصول شما نمی دهد، اما بر عکس این روند، یعنی کیفیت کالا با یک طراحی بسته بندی شیک، چقدر می تواند قابل توجه باشد. طراحان  خبره رایا گرافیک با هزاران نمونه کار بسته بندی می توانند بهترین طرح ها رو برای شما خلق خواهند کرد.

اهمیت طراحی بسته ‌بندی پسته

طبق تجربه و تحقیقات، نشان از این می‌دهد که یکی از دلایلی که افراد خرید از برندهای جدید را جایگزین خرید های قبلی خودشان می‌کنند، تهد تاثیر بسته ‌بندی محصولات می شوند.

در دنیای امروزی خصوصا در صنعت مواد غذایی، توجه کردن به بسته‌ بندی مناسب محصول بسیار مهم شده است.

در نظر بگیرید اگر یک کالای فوق العاده با کیفیت را در یک بسته بندی بی‌کیفیت قرار دهیم، هیچ جذابیتی برای مشتری ایجاد نخواهد کرد و در میدان رقابت جای خود را به سایرین خواهید داد که از بسته‌ بندی های جذاب و جالب قابل توجه تری برخوردار هستند.

از دیگر دلایل بسته ‌بندی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در هنگام جا به‌ جایی و نقل و انتقال از محصول شما محافظت می‌کند.
  • جزئی از برند شما بوده و در بازاریابی محصولتان موثر است.
  • شناختن ویژگی‌های محصولتان به مخاطب است.
  • موجب جذب ب مشتری و افزایش فروش شما می‌شود.

امروزه در شرایطی که متاسفانه اقتصاد کشورمان از خام فروشی رنج می‌برد، کم نیستند رقبایی که تولیدات کشاورزی را با بسته‌ بندی ‌های جذاب و زیبا به کل دنیا می‌فروشند.

ما حتی اگر بهترین پسته را داشته باشیم اما آن را در بسته بندی بی‌کیفیت و غیر بهداشتی بسته ‌بندی کنیم، مطمئنا جای خود را به رقیب‌ های دیگر خواهیم داد.

به هر حال این خشکبار گران قیمت که فروش داخلی و خارجی آن قابل توجه می باشد، در نتیجه بدون توجه به امر بسته ‌بندی، نمی‌تواند بازار هدف مناسبی را به دست بیآورد.

ویژگی های طراحی بسته بندی  پسته

اولین انتظاری که از طراحی بسته بندی پسته میرود این است که به راحتی محصول شما را معرفی کند تا مشتری متوجه شود داخل بسته بندی چه محصولی قرار داده اید.

یکی دیگر از باید های مهم طراحی بسته بندی پسته حرفه ای این است که به گونه ای باشد که توجه مخاطب را به خودش جلب کند.

کیفیت طراحی بسته بندی و چاپ تاثیر زیادی در جلب اعتماد مشتری خواهد داشت. حمل و نقل و امکان استفاده راحت از محصول تاثیر زیادی در میزان فروش محصول شما دارد.

امروزه یکی از دلایلی که خریداران را به سوی شما باز گشت می دهد، همین وجود برند های جدید با بسته بندی های شکیل می باشد. خود شما اول از همه طراحی بسته بندی پسته برای شما جلب توجه می کند، در صورتی که فعلا از کیفیت کالای خود با خبر نیستید اما چون بسته بندی آن بسیار برایتان جذاب بوده، خریداری می کنید.

شما با اتخاب طراحی بسته بندی پسته مناسب، از تیم رایا گرافیک از این قضیه مستثنی نخواهید شد. با در نظر گرفتن طراحی جذاب برند خود، کالای خود را برای فروش تضمین می کنید.

طراحی بسته بندی پسته،  خود را به  ما بسپارید. کسانی که خرید خود را جایگزین برند دیگری می کنند، فقط به خاطر طرحی می باشد که شما برای بسته بندی از آن  استفاده کرده اید.

در  بازار رقابت امروزه به خصوص در صنعت مواد غذایی، بیش ترین توجه بر  روی طراحی بسته بندی پسته، می باشد.

شما محصول با کیفیت خود را با یک طراحی نه چندان ساده وارد بازار کنید، کاملا متوجه این خواهید شد که خریدار اهمیت چندانی به محصول شما نمی دهد، اما بر عکس این روند، یعنی کیفیت کالا با یک طراحی بسته بندی شیک، چقدر می تواند قابل توجه باشد.