طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی خشکبار

طراحی بسته بندی خشکبار

به فرآیندی که برای انواع خشکبار مانند پسته، بادام زمینی، تخمه و میوه‌های خشک مانند کشمش، بسته بندی طراحی شود، طراحی بسته بندی خشکبار گفته می‌شود. این طراحی می‌تواند برای خشکبار داخلی و خارجی انجام شود.

بسته بندی‌های خشکبار علاوه بر زیبایی باید به گونه‌ای طراحی شود که محصولات خراب نشود. از این رو برای کسانی که قصد دارند خشکبار خود را به خارج از ایران صادر کنند، این امر اهمیت فراوانی دارند. در رایا گرافیک، طراحی بسته بندی خشکبار و آجیل به گونه‌ای انجام می‌شود که علاوه بر زیبایی و جذابیت، محصولات سالم بمانند.

استانداردهای طراحی بسته بندی خشکبار 

برای طراحی بسته بندی خشکبار باید ویژگی و استانداردهایی را در نظر بگیرید. مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  • سهولت در استفاده
  • موجب افزایش فروش شود.
  • از محصول محافظت کند.
  • بازاریابی محصول

یکی از نکاتی که هنگام طراحی محصول باید رعایت شود، نوع خشکباری است که می‌خواهید بسته بندی کنید. همچنین بهتر است که استفاده مشتریان را نیز در نظر بگیرید. برای مثال، برای طراحی بسته بندی سوغاتی، باید زیبایی و جذابیت بیشتری به خرج داد. بدین ترتیتب مخاطب هنگام خرید توجهش جلب خواهد شد.

به‌طورکی، برای اینکه بسته بندی محصولات تاثیر خود را بگذارد، باید کار طراحی بسته بندی را به یک فرد با تجربه بسپارید. در رایا گرافیک افراد متخصص و مجربی هستند که می‌توانند طراحی بسته بندی خشکبار را برای محصولات شما انجام دهند.

اصول گرافیکی طراحی بسته بندی خشکبار 

برای اینکه بسته بندی خشکبار به درستی طراحی شود، علاوه بر اینکه شرایط استاندارد را باید داشته باشد، باید یکسری ویژگی‌ها و اصول طراحی بسته را نیز دارا باشد تا بتوان آن را برای بسته بندی خشکبار استفاده کرد. مهم‌ترین ویژگی‌ها عبارتند از:

  • از آسیب خشکبار جلوگیری کند.
  • استحکام بالایی داشته باشد.
  • ظاهر مناسبی داشته باشد.
  • قیمت ارزان و معقول داشته باشد.
  • جذابیت داشته باشد.
  • سبک و قابل حمل باشد.

فرآیند چاپ بسته بندی خشکبار

یکی از مواردی که اهمیت بالایی دارد، فرآیند چاپ بسته بندی خشکبار است. وجود هر خطایی در زمان چاپ طراحی بسته بندی خشکبار موجب هدر رفتن هزینه می‌شود. برای جلوگیری از هر خطای احتمالی وجود یک ناظر چاپ می‌تواند کمک کند تا فرآیند چاپ به درستی انجام شود.

مواد به کار رفته در جعبه بسته بندی خشکبار

برای طراحی بسته بندی خشکبار از مواد مختلفی می‌توان استفاده کرد. این امر تنها به سلیقه کارفرما مرتبط است. اما مهم‌ترین و اصلی‌ترین جنسی که برای ساخت بسته بندی آجیل استفاده می‌شود، شامل جعبه مقوایی، کارتن با استحکام بالا، بسته پلاستیکی، فلز و غیره است.

بهترین نوع طراحی بسته بندی خشکبار

برای طراحی بسته بندی خشکبار گونه‌های مختلفی وجود دارد. شما می‌توانید هر کدام از آن‌ها را به عنوان بهترین نوع بسته بندی خشکبار در نظر بگیرید. علاوه بر این، می‌توانید برای زیبا ساختن آن از طراحی کاراکتر در بسته بندی و تصویرسازی برای جعبه استفاده کنید.

این کار باعث می‌شود تا محصول شما در بسته بندی شکیل‌تر به فروش برسد و به بهترین مدل بسته در بازار تبدیل شود. محصول شما هر چقدر هم که با کیفیت باشد، اما اگر در یک بسته بندی زیبا و مناسب عرضه نشود، مشتری‌ها از محصول شما خریداری نکردند. برای اینکار باید از ایده خلاقانه هنگام طراحی بسته بندی خشکبار استفاده کرد.

شما باید بسته بندی را برای محصول خود در نظر بگیرید که نمایان گر برند و نام کسب و کار شما باشد. همچنین استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت در طراحی بسته بندی خشکبار می‌تواند به این امر کمک کند. برای اینکه یک بسته بندی زیبا برای محصولات خود داشته باشید، با رایاگرافیک تماس بگیرید.

ارائه و طراحی بسته بندی خشکبار

برای ارائه و طراحی بسته بندی خشکبار، که ساده و شیک باشد،  به دنبال لوازم بسته بندی کاغذ سفید ساده و یا جعبه های رنگی را برای هماهنگی با برند تجاری خود انتخاب کنید. هنگامی که شما یک کسب و کار خرده فروشی دارید، جعبه ها وقتی با  دستمال کاغذی، روبان و بر چسب برای محصولات گران قیمت ارائه می شوند، بسیار خوب عمل می کنند.

از طرف دیگر، اگر به دنبال جعبه های ذخیره سازی و جا به جایی هستید، جعبه های کارت ضخیم ممکن است گزینه مورد علاقه شما باشد، به خصوص آن هایی که جمع شونده هستند و می توانند روی هم قرار گیرند.

کیسه های پلاستیکی نقش مهمی در حمل و نگهداری مواد دارند. آن ها در اندازه ها و اشکال مختلف هستند و اساسا برای بر آورده کردن نیازهای ذخیره سازی مصرف کنندگان طراحی شده اند.

طراحی بسته بندی خشکبار محبوبیت زیادی پیدا کرده است، به ویژه در میان تاجرانی که محصولات کوچکی مانند ادویه جات، دارو یا غذا می فروشند. برخی از بسته ‌بندی‌ های خشکبار، بسته ‌بندی مجدد را دارند، که باعث می‌شود طراوت محصولات غذایی را حفظ  کنند، از آلودگی به رطوبت  جلوگیری کنند.

اگرچه  طراحی بسته بندی های خشکبار کاملاً هوا بند نیست، اما به طور قابل توجهی میزان هوای ورودی به کیسه را کاهش می دهد، که به تازه نگه داشتن غذاها برای مدت طولانی تری کمک می کند و از ایجاد اثرات سمی مانند مسمومیت غذایی جلوگیری می کند.

اولویت در محصول شما طراحی بسته بندی خشکبار

رایا گرافیک، محصول شما را در اولویت قرار می دهد. و در طراحی و عملکرد،  مواد و ترکیب محصول به سمت یک محصول پایدارتر تجدید نظر می کند. بسته به آن ما فرآیند تولید شما را تطبیق می دهیم و هماهنگ با محصولات شما، طراحی بسته بندی خشکبار را بهینه می کنیم.

شما انتخاب می کنید و ما بهترین طراحی را برای کالای شما خلق خواهیم کرد. بهترین انتخاب  مهم تر از  همیشه  است، زیرا مصرف کنندگان به طراحی بسته بندی خشکبار تمایل اولیه دارند. امروز رایا گرافیگ درحال حاضر راه حل های فردا را به شما ارائه می دهد.

تاثیر بسته بندی خشکبار 

خیلی از مردم ترجیح می دهند، خشکبار را به صورت بسته بندی شده تهیه کنند و استفاده کنند. برای اینکه ترجیح می دهند به خشکبار باز و فله ای که در انبار مانده. خوب معمولا، بسته بندی شده تمام موارد درج شده برای نگه داری و دیگر استاندارد ها در روی آن درج شده است بنا بر این خرید را برای خریدار راحت تر می کند.

و  اینکه خشکبار بسته بندی شده استریلیزه شده و تمیز تر  می باشد و از گرد و خاک به درو می باشد. پس یه طراحی بسته بندی خشکبار خوب و جذاب ترجیح هر کسی می باشد. رایا گرافیک بهت کلی انگیزه می ده برای به وجود آوردن طرح های بسته بندی خشکبار، برای اینکه نسبت به رقبات متفاوت و موفق تر بری جلو.

میوه های خشک در طراحی  بسته بندی خشکبار می تونن طرح های خاص تر و با رنگ بندی شاد تری طراحی بشوند، برای دیده شدن و جسور بودن ، محصولاتت همیشه شروع خلاقیت باش.