طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی دارویی

طراحی بسته بندی داروی گیاهی

طراحی بسته بندی داروی گیاهی یکی از مواردی است که به عنوان تولید کننده داروی گیاهی باید به آن توجه و دقت خاصی داشته باشید. تنها با طراحی بسته بندی داروی گیاهی به صورت حرفه‌ای و خلاقانه است که می‌توانید مشتریان بیشتری جذب کرده و از رقبای خود متمایز شوید.

هنگامی‌که سفارش طراحی بسته بندی را می‌دهید، باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. برای مثال، بسته بندی باید با کیفیت باشد و از محصول شما محافظت کند. برای اینکار کمک گرفتن از طراحات مختصص و با تجربه می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین بسته بندی را برای محصول خود داشته باشید.

شرکت رایا گرافیک طراح بسته بندی انواع محصولات به خصوص داروی گیاهی می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند.

نکات مهم طراحی بسته بندی داروی گیاهی 

با طراحی بسته بندی داروی گیاهی می‌توانید مشتریان بیشتری جذب کنید. با طراحی بسته بندی داروی گیاهی با کیفیت می‌توانید به مصرف کننده خود اطمینان دهید که محصول شما سالم و بدون هیچ مشکلی است. بدین ترتیب حس اعتماد او را برانگیخته کردید. با داشتن بسته بندی شیک و جذاب که با رعایت استاندارد طراحی شده، این اتفاق رخ خواهد داد.

یکی دیگر از نکاتی که باید هنگام طراحی بسته بندی داروی گیاهی توجه کنید، دادن حس اعتماد به مشتری است. اگر محصولات خود را داخل یک نایلون ساده بگذارید و به دست مشتری بدهید، این اعتماد القا نخواهد شد. اما با داشتن یک بسته بندی زیبا و شکیل که از محصول شما محافظت می‌کند، این اتفاق رخ خواهد داد.

انواع طراحی بسته بندی داروی گیاهی

بسته بندی‌هایی که برای داروی گیاهی طراحی و تولید می‌شوند، انواع مختلفی دارد. مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  • جعبه مقوایی: ایندربرد، گلاسه و کرافت
  • کارتنی: کارتن مادر برای صادرات
  • کارتنی با ورق‌های کارتنی دو لایه
  • چهار درب، دو درب، ته قفلی درب دارویی

طراحی بسته بندی داری گیاهی برای صادرات

از آنجا که به طراحی بسته بندی داروی گیاهی بی توجهی شده و اکثر تولید کنندگان به آن بی توجه هستند، باعث شده تا برخی از این گیاهان دارویی غیر بهداشتی شوند. اگر تولید کننده داروی گیاهی هستید و قصد دارد محصولات خود را صادر کنید، طراحی بسته بندی داروی گیاهی می‌تواند، به شما کمک کند. با این کار نه تنها محصول شما از آلودگی‌ها به دور است، بلکه ظاهر آن جذاب‌تر خواهد بود.

با داشتن بسته بندی با رنگ و طرح‌های جذاب برای محصولات شما، فروشتان چند برابر خواهد شد. این بسته بندی باعث می‌شود تا داروی گیاهی شما طعمش و خاصیتش حفظ شود.

مزایای طراحی بسته بندی داروی گیاهی

طراحی بسته بندی داروی گیاهی مزایای بسیاری دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • با طراحی بسته بندی گیاهان دارویی فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری وجود دارد.
  • می‌توانید با خارجیان رقابت کنید.
  • با کسانی که گیاهان دارویی دست ساز تولید می‌کنند، رقابت خواهید کرد.
  • به راحتی می‌توانید مجوز و الزامات آن را دریافت کنید.

بنابراین طراحی بسته بندی داروی گیاهی می‌تواند به شما کمک کند که یک محصول با کیفیت به مشتری بدهید. با اینکار مشتریان شما روز به روز افزایش یافته و در نتیجه فروش شما هم افزایش می‌یابد.

سفارش طراحی بسته بندی داروی گیاهی

اگر محصول شما داروی گیاهی است و برای آن به بسته بندی نیاز دارید، برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی داروی گیاهی می‌توانید با رایا گرافیک تماس بگیرید. شرکت رایا گرافیک به دلیل اینکه سابقه طولانی در طراحی و تولید بسته بندی برای محصولات مختلف دارد، می‌تواند بهترین بسته بندی را برای محصولات شما طراحی کند. برای داشتن یک بسته بندی با طرح اصولی و صحیح با شرکت رایا گرافیک تماس بگیرید.

تخصص در طراحی بسته بندی داروی گیاهی

طراحی بسته بندی داروی گیاهی بسیار مهم و از تخصص بالایی برخوردار است، چرا که این محصول به دلیل عطر و بویی که دارد در هر جایی نگهداری شود باید مراقبت ویژه ای شوند.در طراحی بسته بندی داروی گیاهی حتما از بسته بندی هایی که استفاده میگردد باید ساخته شده از طبیعت باشند، زیرا مواد شیمیایی اثر آنها را تخریب کرده و دیگر به عنوان دارو نمیشود از انها استفاده کرد.

برای طراحی بسته بندی داروی گیاهی اول از همه ما نیاز به یک طراحی لوگو برای هویت برند داریم و باید به صورت حرفه ای طراحی شده باشد. لوگو یکی از موثر ترین و هویت بخش ترین قدمی است که می توان برای این محصول برداشت.

گیاهی که می خواهیم برای آن طراحی بسته بندی انجام دهیم از هر زاویه باید عکاسی گردد و حتی مکان رویش گیاه نیز عکاسی گردد، و بعد از این دو مرحله طراحی بسته بندی آغاز میگردد. طراحی متناسب با رنگ گیاه باید به کار برده شود و رنگ تاثیر زیادی در طراحی بسته بندی داروی گیاهی دارد، جرا که این رنگ ها هستند که بیانگر خواص درمانی می باشند.

اطلاعات کافی و ریجستر ها، پیکتورگرام ها که همان لوگو های خبری نام دارند از ملزومات روی بسته بندی می باشند و حتی طرز تهیه و طریقه مصرف این دارو بسیار مهم است. اگر برای طراحی بسته بندی داروی گیاهی دچار تردید هستید با کارشناسان رایا گرافیک مشورت کنید و بهترین طراحی را در نظر بگیرید.