تبلیغات اینستاگرام 

تبلیغات اینستاگرام 

تبلیغات اینستاگرام  امروزه، بیشتر افراد در اینستاگرام اکانت دارد. همین امر باعث شده­ است تا صاحبان کسب و کارها برای کسب درآمد بیشتر در این شبکه اجتماعی فعالیت داشته باشند. به همین دلیل تبلیغات اینستاگرام  از اهمیت بالایی برخوردار است.

هدف از تبلیغات اینستاگرام  افزایش تعامل کاربر، ارائه محصولات و خدمات است. به­ طوری­که، باعث افزایش فروش شود مدیریت اکانت اینستاگرام تسط یک تم یا یک فرد انجام می­شود.

تبلیغات اینستاگرام به تخصص و تجربه نیاز دارد؛ بنابراین هر فردی قادر به انجام نیست. هر شخصی نمی­تواند تبلیغات اینستاگرام  رابه خوبی اجام دهد؛ بنابراین توصیه ما این است که مدیریت اکانت اینستاگرام را به تیم حرفه­ای بسپارید.

نمونه کار تبلیغات اینستاگرام

نکات مهم تبلیغات اینستاگرام 

ما در رایاگرافیک دارای تیم تخصصی است و خدمات تبلیغات اینستاگرام  را ارائه می­دهد. مهم­ترین خدماتی که جزو وظایق تیم تبلیغات اینستاگرام است. به­ طورکلی، داشتن اکانت اینستاگرام برای هر کسب و کاری لازم است. زیرا تعداد افراد عضو در این شبکه اجتماعی روز به روز درحال افزایش است. کسب و کارها با ایجاد اکانت می­توانند بسیاری از کاربران اینستاگرام را به مخاطب و سپس به مشتری خود تبدیل کنند.

چنانچه در خصوص خدمات مدیریت اینستاگرام سوالی دارید می­توانید با ما تماس گرفته و پاسخ آن­ها را دریافت کنید. اگر متوجه شدید اکانت اینستاگرام شما اخیراً فالوور زیادی  داشته است، ممکن است به این دلیل باشد که یک کمپین مدیریت اینستاگرام با موفقیت روبرو شده است یا چرخ فلک های شما در صفحه کاوش توجه را به خود جلب کرده است.

 • ارائه استراژی هدفمند
 • تولید محتوا متنی و تصویری
 • درج استوری و پست
 • انجام تبلیغات

علت رشد فالوور شما هرچه که باشد، ممکن است زمان آن رسیده باشد که فالوورهای اینستاگرام خود را به طور موثرتری مدیریت کنید. این 10 نکته مراحل مختلف بازاریابی و نحوه پرورش فالوورهای اینستاگرام خود را در هر مرحله پوشش می دهد. همه فالوورها یکسان ایجاد نمی شوند. یک پیرو جدید نیاز به راهنمایی دارد، در حالی که یک پیرو فعال ممکن است به محدودیت هایی نیاز داشته باشد.

ما در رایا گرافیک توسط تیم متخصص مدیریرت اینستاگرام، پیج اینستاگرام شما را به نحو احسن مدیریت اینستاگرام کرده و باز خورد آن را درحین مدیریت دریافت خواهید کرد که چقدر پیج شما چقدر رشد داشته است. با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.

مدیریت تبلیغات اینستاگرام 

یکی از بخش های جدایی ناپذیر در مارکتینگ تبلیغات اینستاگرام ، در راه اندازی یک بیزینس در اینستاگرام استفاده درست از تبلیغات برای بالاتر بردن میزان فروش و برندینگ می باشد که نباید از تبلیغات حرفه ای قافل شد. ادمین پیج اینستاگرام به شما کمک می کند تا در تبلیغات به صورت حرفه ای و بدون مشکل نیاز خود را برطرف کنید

ادمین حرفه ای تبلیغات اینستاگرام 

ادمین حرفه ای تبلیغات اینستاگرام  نیاز شما برای مدیریت اینستاگرام را به صورت کامل بر طرف می کند و نیازی برای صرف زمان برای انجام فعالیت های مدیریت را به حداقل می رساند تا شما بتوانید به شکوفایی بیزینس خود برسید. استفاده از ربات های تبلیغات اینستاگرام  پاسخ دهنده اینستاگرامی نرخ تعامل شما با کاربران خود از دست می دهید.

 • تولید محتوا مرتبط
 • هدف گذاری مناسب
 • استراتژی جذب فالوور
 • پروفایل اینستاگرام خود را بهینه کنید

فالوورهای جدید چگونه شما را پیدا می کنند؟ برای جذب فالوورهای جدید اینستاگرام، پروفایل شما باید برای کاربران زیبا و جذاب  باشد. علاوه بر پیوند دادن حساب‌های اجتماعی خود از وب ‌سایت و خبرنامه‌های ایمیل، به این فکر کنید که کاربران چگونه شما را در اینستاگرام پیدا می‌کنند.

سئو در دسته و بایو اینستاگرام شما اهمیت دارد. شما فقط 30 کاراکتر برای نام کاربری اینستاگرام خود و 150 کاراکتر برای ایجاد یک بایو تاثیرگذار در اینستاگرام دریافت می کنید، بنابراین هر کاراکتر را حساب کنید. بایو کسب و کار حداقل باید نام شرکت و محصولات یا خدمات اصلی شما را داشته باشد.

استراتژی تبلیغات اینستاگرام 

پس از یافتن برند در شبکه های اجتماعی، مصرف کنندگان اقدامات مختلفی را انجام می دهند. هفتاد و شش درصد از مصرف کنندگان به دنبال خدمات و پشتیبانی مشتری خواهند بود. و 47 درصد از مصرف کنندگان معتقدند که یک برند در صورت ارائه خدمات قوی به مشتریان، در شبکه اجتماعی عملکرد خوبی دارد. راه های مختلفی برای نشان دادن اینکه یک برند از اینستاگرام برای خدمات رسانی به مشتری استفاده می کند وجود دارد:

 • این برند به سوالات عمومی و خصوصی مشتریان پاسخ می دهد
 • دکمه ها برای تماس با برند
 • ساعات سرویس دهی در بایو
 • هنگامی که شخصی پیج شما را باز می کند، با وضعیت پاسخ فوری یا پیام مورد استقبال قرار می گیرد.

به نظرات پاسخگو باشید وقتی مشتری برای یک برند پیام می دهد، انتظاراتی در مورد به موقع بودن آن وجود دارد. 40 درصد از مصرف‌کنندگان انتظار دارند که برندها در اولین ساعت پس از تماس با رسانه‌های اجتماعی پاسخ دهند، در حالی که 79 درصد انتظار دارند در 24 ساعت اول پاسخ دهند. زمان پاسخ سریع رسانه های اجتماعی باید بخشی از استراتژی مشتری اجتماعی یک شرکت باشد. این به ایجاد اعتماد با مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی کمک می کند.

اما اگر به دلیل افزایش فالوورهای اینستاگرام خود، هجوم پیام‌ها را مشاهده می‌کنید، مهم است که ارتباط با مشتری را حفظ کنید و پیامی را از دست ندهید. همه پیام‌های دریافتی را بر اساس نمایه یا نوع پیام فیلتر کنید و پس از اقدامی که انجام دادید، آنها را کامل علامت‌گذاری کنید.

هرزنامه ها تبلیغات اینستاگرام 

اکانت هایی با فالوورهای بزرگ ربات ها و حساب های اسپم را جذب می کنند. این یک عارضه جانبی ناخوشایند برای رشد است، اما چند راه برای مبارزه با آن وجود دارد. اول، منتظر نمانید تا اولین هجوم نظرات هرزنامه را دریافت کنید. با به‌روزرسانی تنظیمات خود در Settings > Privacy > Hidden Words، هرزنامه‌ها را فعالانه مدیریت کنید. در آنجا می توانید نظرات و پیام ها را بر اساس کلمات یا عبارات سفارشی مدیریت کنید. اینستاگرام لیستی از کلمات توهین آمیز خود را برای فیلتر کردن و مخفی کردن حساب شما نگه می دارد.

تنظیمات حریم خصوصی اینستاگرام گزینه های زیادی در دسترس شما دارد که ارزش کاوش را دارد. این شما هستید که کنترل دقیقی دارید که پیام‌های چه کسی به پوشه درخواست‌های پیام می‌رود یا اینکه افراد می‌توانند به داستان‌های شما پاسخ دهند.

برنامه های تبلیغات اینستاگرام 

برخی از حساب ها صرفاً برای ایجاد هرج و مرج، ایجاد اطلاعات نادرست یا آزار و اذیت فعالانه برندها وجود دارند. یا، دنبال کننده ای وجود دارد که دائماً نظرات مضر یا هرزنامه را پست می کند. داشتن یک برنامه ارتباطی بحران برای مواردی مانند این و موقعیت های پیش بینی نشده دیگر مهم است.

انتقاد عمومی بخشی از مدیریت یک برند در حال رشد است. و هنگامی که این اتفاق می افتد باید با یک برنامه ارتباطی واضح آماده باشید. مگر اینکه مزاحمت واضحی وجود داشته باشد، مسدود کردن یک حساب معمولا اولین پاسخ نیست. بازخورد و بررسی فرصت هایی برای یک برند برای گوش دادن و پاسخ دادن است.

اینستاگرام دو گزینه برای مسدود کردن کاربران بی‌احترام یا بی‌احترام ارائه می‌دهد. محدود کردن یک حساب، رسیدهای خواندن DM را متوقف می کند، اعلان های نظرات را بی صدا می کند و برای نظرات به تأیید نیاز دارد. اگر می‌خواهید تعامل از طریق یک ترول را محدود کنید، اما به طور کامل مسدود نکنید، این گزینه خوبی است.

اخیراً در جولای 2021، اینستاگرام ویژگی Limits را معرفی کرد که به طور خودکار نظرات و درخواست‌های DM را از افرادی که حسابی را دنبال نمی‌کنند یا اخیراً فالو کرده‌اند، پنهان می‌کند. این برای کمک به محافظت از افرادی است که نظرات خود را با افزایش ناگهانی مواجه می کنند. یا پیامکی از افرادی که نمی شناسند. با روشن بودن محدودیت‌ها، می‌توانید نظرات مربوط به پست‌ها را تأیید کنید و مانع از تعامل حساب‌های خاص با شما شوید.

با یک هایلایت یا پست خوش آمدگویی اختصاصی اینستاگرام به دنبال کنندگان جدید خوش آمدید اگر یک فالوور جدید برای اولین بار از یک اکانت اینستاگرام بازدید می کند، می خواهید به تمام اطلاعات مربوطه دسترسی داشته باشد. ما قبلاً نیاز به یک بیوگرافی عالی را پوشش داده ایم، اما می توان کارهای بیشتری انجام داد.

با اطمینان از اینکه هایلایت اینستاگرام به معرفی برند شما اختصاص دارد شروع کنید. به «ارزش‌های ما»، «درباره»، «شرکت» و «تاریخ» فکر کنید ، شما ایده را دریافت می‌کنید. راه دیگر برای خوشامدگویی و تأیید فالوورهای جدید این است که هر چند وقت یکبار یک پست مقدماتی ایجاد کنید.

این برای برندهای کوچکتر و تولیدکنندگان محتوا به خوبی کار می کند. پست‌ها را می‌توان در هر زمان یا پس از هجوم زیاد دنبال‌کنندگان، مانند یک هدیه یا رویداد بزرگ، منتشر کرد. برندها اغلب می توانند بدون چهره باشند، بنابراین نمایش افراد پشت حساب راه خوبی برای انسانی کردن برند است.

برندسازی و تبلیغات اینستاگرام 

اگر چندین نفر دارید که حساب اینستاگرام شما را مدیریت می کنند، ایجاد صدای برند بسیار مهم است. پاسخگویی به آن سوالات و نگرانی های رایج زمان ارزشمندی را می طلبد. به جای تایپ مجدد همان پاسخ یا داشتن صدای متفاوت، از ویژگی پاسخ های ذخیره شده اینستاگرام استفاده کنید. ویژگی پاسخ‌های ذخیره‌شده اینستاگرام برای حساب‌های حرفه‌ای و تجاری در دسترس است و شما را در پاسخ‌هایتان با نام تجاری نگه می‌دارد.

ویژگی Sprout Social’s Saved Replies در همه شبکه ها کار می کند. با پاسخ‌های ذخیره‌شده، زمان بیشتری را برای تیم خود آزاد خواهید کرد و همه را برای هر موقعیت مراقبت از مشتری در یک صفحه نگه می‌دارید.

اگر نمی دانید مخاطبان شما چه کسانی هستند، چگونه می توانید یک استراتژی موثر برای اینستاگرام ایجاد کنید؟ از Insights اینستاگرام خود برای درک دموگرافیک، موقعیت مکانی، سن و بیشترین ساعات فعالیت مخاطبان خود استفاده کنید.

با ابزار مدیریت رسانه‌های اجتماعی ، می‌توانید به گزارش عملکرد پست دسترسی داشته باشید که بینش‌های سطح پست را ارائه می‌دهد. شباهت‌ها در پست‌های با عملکرد برتر، شاخص‌های خوبی هستند که نشان می‌دهد مخاطبان شما با محتوای شما طنین‌انداز می‌کنند.

ارزیابی تبلیغات اینستاگرام 

برای مدیریت موثر فالوورهای اینستاگرام خود، همچنین باید از عملکرد اکانت خود نیز مطلع باشید. گزارش اجتماعی ماهانه یا فصلی و حسابرسی اینستاگرام گزینه های خوبی برای این کار هستند. و اگر می خواهید قدمی فراتر بردارید، خود را در مقابل رقبای اینستاگرام خود محک بزنید. ببینید چند بار پست می‌کنند و حساب‌هایشان چقدر سریع رشد می‌کند.

اینفلوئنسرهای تبلیغات اینستاگرام 

و در نهایت، تأثیرگذاران حساب خود را پیگیری کنید. فرقی نمی کند که آنها بخشی از استراتژی بازاریابی تأثیرگذار شما باشند یا طرفداران وفادار. این افراد کسانی هستند که می خواهند در مورد برند شما صحبت کنند.

راه های مختلفی برای پیگیری تأثیرگذاران خود وجود دارد. اینستاگرام اکنون به شما اجازه می‌دهد تا حساب‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا بتوانید به آن فید بروید. فید “دنبال کردن” فقط پست های افرادی را که دنبال می کنید به شما نشان می دهد. هر دو به ترتیب زمانی هستند تا جدیدترین پست ها را از دست ندهید. برای حفظ ارتباط با اینفلوئنسرها از ویژگی Favorites و Following استفاده کنید.

منبع اینستاگرام

در نهایت، لیست دوستان نزدیک در اینستاگرام به شما امکان می دهد حتی بیشتر با مهم ترین حساب ها ارتباط برقرار کنید. پرورش این روابط با مشتری به مدیریت فالوورهای شما کمک زیادی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *