طراحی ست اداری

یکی از ابزارهای پرکاربرد و پر مصرف در سازمان­ها و شرکت­ها طراحی ست اداری است. ست اداری با تم بسیار زیبا و رنگ­های جذاب به­ عنوان نماینده­ای در بین همکاران شما باشد. این نشان­ دهنده پرستیژ و عظمت شرکت شما خواهد بود. ست اداری به مجموعه­ای از اوراق اداری در شرکت­ها یا سازمان­ها است.

ست اداری شامل موارد زیر است:

  • سربرگ
  • یادداشت
  • پاک نامه
  • فاکتور
  • کارت ویزیت

همانند طراحی لوگو، طرای ست اداری و استفاده از لوگو و نا تجاری شما به­ صورت صحیح و مناسب باعث می­شود تا از رقبای خود متمایز شوید. ست اداری یک سازمان نشان­ دهنده هویت و ماهیت فعالیت آن سازمان است طراحی ست اداری یک بحث مهم در برندینگ است و در بحث دانش برند به مجموعه شما کمک شایانی می­کند.

دانش برند شامل تمامی اطلاعات و یافته­ های یک مخاطب در رابطه با برند است. زمانی­که مشتری وارد سازمان یا شرکت شما می­شود و از همان ابتدا اوراق قرارداد و سایر وسایل اداری را به صورت یکپارچه ببیند، تاثیر مثبت بر روی ذهن مشتری خواد گذاشت.

شرکت رایاگرافیک با سال­ها تجربه و تخصص در رابطه با خدمات طراجی ست اداری دارد و در این رابطه می­تواند به شما مشاوره بدهد. رایاگرافیک صفر تا صد طراحی ست اداری را بر عهده خواهد گرفت. طراحی ست اداری ایجاد فضای دلچسب و مناسب بخش مهمی از طراحی یک دفتر و اداره است.

یک شرکت با داشتن ست اداری زیبا و چشم نواز می تواند بر کارایی، بهره وری، روحیه و نگرش کلی تیم شما تأثیر بگذارد. همان دفتری که به خوبی طراحی و چیده شده است و از یک ست اداری زیبا استفاده می کند، حجم زیادی از کسب و کار را با مشتریان شما در میان می گذارد.

طراحی داخلی ست اداری 

به همراه یک طراحی ست اداری دلپذیر، منظم و مدرن، اعتماد به نفس را افزایش می دهد و برای شرکت و برند شما اعتبار و پرستیژ می آفریند. با این اوصاف، درک این نکته مهم است که آنچه برای یک کسب‌وکار مناسب است ممکن است برای دیگری کارساز نباشد. همه چیز به لحن، تصویر و برند کلی بستگی دارد که می خواهید ایجاد کنید.

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد باشد که یک طراحی ست اداری یا حداقل قسمتی از آن را از نزدیک دیده باشید. منظور از طراحی ست اداری، مجموعه از ابزارهای مورد استفاده در امور اداری است که برای یک شرکت یا اداره به صورت ویژه و اختصاصی طراحی شده است.

در این طراحی گرافیک، از نام، طراحی لوگو، رنگبندی و سایر ویژگی های مختص به آن شرکت یا اداره استفاده می شود. ست های اداری از این نظر که به نوعی وسیله تبلیغاتی و معرف یک کسب و کار محسوب می شوند.

دارای اهمیت زیادی هستند و طراحی آنها باید با دقت و وسواس زیادی انجام شود. طراحی انواع ست اداری توسط گرافیست ها و با نرم افزارهای مختلفی که در حوزه گرافیک مورد استفاده قرار می گیرند، انجام می شود.

ست اداری یا مجموعه اوراق های اداری

یکی از مهم ترین ویژگی یک مجموعه اداری است، مجموعه طراحی ست اداری در واقع همان اسنادی است که برای هر شرکت یا دفتری مورد نیاز است. در اولین دیدار مخاطبان با مجموعه تان و دیدن یکپارچگی، نظم و همخوانی همه چیز باهم در مجموعه حس بهتری از همکاری با شما خواهند داشت.

این مانند شخصی است که هنگام وارد شدن به یک خانه لوکس انتظار دارد تمام اجزای داخلی آن بایکدیگر هماهنگی داشته باشد و جذاب طراحی شده باشد. طراحی ست اداری دلنشین و خلاقانه با رنگ سازمانی مناسب با موقعیت های کاری هر مجموعه می تواند یکی از راه های ارتباط سریع مخاطب با مجموعه باشد و باعث موفقیت آن مجموعه باشد.

مراجل طراحی ست اداری

مهم ترین مرحله انتخاب رنگ هایی است که با لوگوی برند مطابقت دارند.  این رنگ ها باید با ترکیبی زیبا روی تمام کاغذها باشد. انتخاب رنگ های مناسب باعث جذب مشتری و افزایش اعتبار برندیگ شما می شود. آنها مجموعه های اداری را برای تبادل نامه و اوراق بین شرکت های مختلف طراحی می کنند. مجموعه آفیس همچنین کپی کردن اوراق یک شرکت را آسان می کند.

طراحی ست اداری شامل مواردی همچون، طراحی سربرگ، پاکت نامه، فاکتور اختصاصی، والپیپر، یادداشت ،کارت ویزیت، فولدر، لیبل سازمانی، کارت شناسایی یا پرسنلی و… می باشد. طراحی ست اداری  و چاپ آن ها  حرفه ای از دیگر رایا گرافیک می باشد. ست اداری مجموعه شما را   تیم حرفه ای رایا گرافیک مطابق با سلیقه تان طراحی می کند.

رایا گرافیک انواع خدمات طراحی گرافیک را به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی بر اساس سلیقه و شخصیت برند شما انجام میدهد و شعار ما خاص بودن برند شماست. برای دیدن نمونه کار طراحی گرافیک لطفا به نمونه کار ها در سایت مراجعه کنید.