تیزر تبلیغات

تیزر تبلیغاتی حرفه ای 

در جامعه امروزه مردم بیشترین چیزی که با آن درگیر هستند تلوزیون و فضای مجازی هست و در آن ها هم پر از تبلیغات و تیزر های متنوع ای هستند که نظر مردم را جلب می کند. در عصر جدید بهترین راه تبلیغات طراحی تیزر  برای کسب و کار  خود می باشد . شرکت ما علاوه  بر تیم طراحی برای کار های گرافیکی و طراحی وب سایت  تیم طراحی تیز و موشن هم دارد که دارای طراحان با مهارت و با تجربه ای هست که بسیاری از نمونه کار های تیزر ما را طراحی کرده اند . برخی از آن  تیزر ها در پایین گذاشته شده است . از آنها دیدن فرمایید .

رایا گرافیک با تیم حرفه ای صفر تا صد تیزر تبلیغاتی شما : 02122377919

چرا تبلیغات تیزر کار می کند؟

هدف اصلی یک تیزر جلب توجه بازدیدکنندگان سایت و فروشگاه  است. بازاریابان از این نوع تبلیغات برای اعلام انتشار یک محصول، به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط به راه اندازی آن، کنار زدن پرده همکاری یک شرکت با یک ستاره بزرگ استفاده می کنند. آن‌ها آگاهی از برند خود را افزایش می‌دهند، کاربر زیادی را به وب‌سایت هدایت می‌کنند و با یک کمپین خوب برنامه‌ریزی شده فروش را منفجر می‌کنند.

چگونه یک تیزر تبلیغاتی جذاب داشته باشیم ؟

یک تیزر تبلیغاتی جذاب باید باعث شود مردم کلیک کنند و درباره پیشنهاد تبلیغ شده اطلاعات بیشتری کسب کنند. قانون اصلی این است که به وعده های خود پایبند باشید. انتظارات برآورده نشده بدترین چیزی است که مشتری بالقوه شما ممکن است با آن روبرو شود زیرا بازیابی از اولین برداشت منفی بسیار دشوار است. بنابراین، همیشه به قول خود پایبند باشید.

مهم ترین چیز این است که مخاطبان درست را هدف قرار دهید. هیچ فایده ای ندارد که تبلیغات تیزر خود را به همه کاربران نشان دهید زیرا فقط بودجه شما را تمام می کند. مهم این است که تبلیغات شما  تاثیر گذار باشد . مرز باریکی بین یک تبلیغ تیزر خوب و یک بنر ارزان قیمت کلیکی که مردم را فریب می دهد وجود دارد. بنابراین، بیایید دریابیم که چگونه یک تیزر تبلیغاتی موثر ایجاد کنیم.

تیم  رایا گرافیک برای شما تیزر تبلیغاتی با قیمت مناسب طراحی می کند و شما را از  رقیب های بازار  متمایز می کند .برای داشتن یک تیزر تبلیغاتی برای محصول و یا خدمات خود با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید . 02122377919

فهرست