طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی قهوه

طراحی بسته بندی قهوه

طراحی بسته بندی قهوه بسایر مهم است زیرا پرطرفدار ترین نوشیدنی در جهان می باشد، یکی از نوشیدنی‌های جذاب در سراسر دنیا قهوه است و طرفداران خود را دارد. برای اینکه مشتریان جذب قهوه شوند و آن را خریداری کنند، به یک بسته بندی جذاب نیز نیاز دارد.

در کنار زیبایی این بسته بندی باید با کیفیت، محکم و بهداشتی باشد. بنابراین طراحی بسته بندی قهوه در عین زیبایی باید از قهوه شما محافظت کند. علاوه بر این، باید توضیحاتی درباره محصول نیز داشته باشد. با طراحی بسته بندی قهوه به صورت خلاقانه، فروش شما چند برابر خواهد شد.

به‌علاوه، محصول در قفسه‌های فروشگاه خودنمایی خواهد کرد. طراحی بسته بندی قهوه را به طراحان حرفه‌ای ما در رایا گرافیک بسپارید.

برای سفارش طراحی بسته بندی قهوه تماس بگیرید22377919

طراحی بسته بندی قهوه چه انواعی دارد؟

بسته بندی‌های مختلفی برای عرضه قهوه وجود دارد. شما با کمی خلاقیت نیز می‌توانید بسته بندی قهوه جدید و متفاوت نسبت به رقبای خود طراحی کنید. همان‌طور که می‌دانید، طراحی بسته بندی قهوه بسته به نوع طرح، هزینه متفاوتی دارد و اگر هزینه آن گران باشد، بر قیمت محصول نهایی شما نیز تاثیر خواهد گذاشت.

برای قهوه بسته بندی‌های زیرا می‌توانید داشته باشید:

 • پاکت‌های ایستاده زیپ دار
 • پاکت ساید فولد
 • باکس پوچ
 • کیسه خوابی
 • جعبه
 • ظروف شیشه‌ای درب دار
 • پاکت چهار طرفه دوخت
 • پاکت‌های بالشتی
 • پاکت کوادرو
 • پاکت فلت باتم

طراحی بسته‌بندی قهوه می‌تواند نقش بسیار مهمی در جذب مشتریان و تمایز محصول ایفا کند. در طراحی بسته‌بندی قهوه، به عناصر زیر توجه داشته باشید، شناخت دقیق از مخاطبان و بازار مورد نظر، ابتدایی‌ترین مرحله در طراحی بسته‌بندی است. آیا مخاطبان شما عاشق قهوه‌های خاص هستند؟ آیا به دنبال تجربه‌های جدید هستند؟

نوع قهوه که قهوه فوری، قهوه برنجی یا قهوه دمی است، باید در طراحی بسته‌بندی معلوم باشد. هر نوع به یک استایل خاص نیاز دارد. از رنگ‌ها، الگوها و تصاویری استفاده کنید که با جذابیت و هویت محصول شما هماهنگ باشند. از الهام‌گیری از فضاهای محلی یا مبدعان هنری نیز می‌توانید استفاده کنید.

در بسته‌بندی اطلاعات کافی در مورد نحوه استفاده، مقدار مواد و اطلاعات تغذیه بیان کنید. همچنین، راهنمای مصرف مفید است. مطمئن شوید که بسته‌بندی محصول شما از نظر حفاظتی از قهوه در برابر نور، رطوبت و هوا مطمئن است. از مواد با کیفیت و محیط‌زیستی دوستانه برای بسته‌بندی استفاده کنید. این امر نه تنها میزان پایداری محصول را افزایش می‌دهد بلکه به محیط زیست هم نقصان کمتری وارد می‌کند.

برای تمایز از رقبا، از ابتکار و خلاقیت در طراحی استفاده کنید. مثلاً می‌توانید بر روی بسته‌بندی از جزئیاتی مختصر از داستان قهوه یا روش فرآوری آن استفاده کنید. قبل از عرضه به بازار، بسته‌بندی را آزمون کنید و از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید. با توجه به این نکات، می‌توانید یک بسته‌بندی جذاب و موثر برای قهوه خود طراحی کنید که به جلب توجه مشتریان و ارتقاء تجربه خرید آنها کمک کند.

هزینه طراحی بسته بندی قهوه

هزینه طراحی بسته بندی قهوه به موارد مختلفی مانند اندازه بسته بندی، مواد اولیه، تعداد رنگ‌ها در طراحی، تعداد دفعات مختلفی که باید طراحی شود و هزینه مربوط به تولید بستگی دارد. به عنوان مثال، بسته بندی ساده ممکن است با هزینه چند میلیونی طراحی و تولید شود.

این در حالی است که با یک بسته بندی با کیفیت و رعایت جزییات هزینه بیشتری خواهد داشت. برای اطلاع از هزینه طراحی بسته بندی قهوه، با شرکت رایا گرافیک تماس بگیرید تا قیمت دقیق‌تری به شما بگوییم.

نکاتی درباره طراحی بسته بندی صادراتی قهوه

برای بسته بندی صادراتی قهوه عوامل مختلفی وجود دارد که باید رعایت کنید. بدین ترتیب بسته بندی شما با شرایط صادرات مطابقت خواهد داشت. آن‌ها عبارتند از:

 • بسته بندی باید در برابر خطرات حمل و نقل مقاوم باشد.
 • باید استانداردهای بین‌المللی رعایت شود.
 • قوانین صادرات را باید رعایت کنید.
 • باید به بازار هدف توجه کنید.
 • حجم بسته بندی را در نظر بگیرید.

طراحی لبیل قهوه چیست؟

قهوه یک نوشیدنی گرم و دلپذیری است. این نوشیدنی در سراسر دنیا طرفداران خود را دارد. از این رو تولید کنندگان قهوه روز به روز زیاد می‌شود. در این بازار باید خود را به مشتری نشان دهید تا توجه مشتریان را جلب کنید. با طراحی لیبل قهوه است که می‌توانید خود را از رقبا متمایز کنید. این لیبل بر روی بسته بندی قهوه درج می‌شود.

بدین ترتیب به مشتریان شما کمک می‌کند که محصولتان از بقیه نمونه‌ها تفکیک شوند. علاوه بر این، اطلاعات مفیدی درباره نحوه ساخت و ترکیبات قهوه بر روی آن درج می‌شود. شرکت رایا گرافیک خدمات طراحی بسته بندی قهوه را با جذاب‌ترین طرح‌ها و لیبل‌ها انجام می‌دهد.

یک پاکت قهوه چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

زمانی طراحی بسته بندی قوه کاربرد و درجه یک است که نیاز مصرف‌کننده را برطرف کند. علاوه بر این، این بسته بندی باید از محصول مراقبت کند تا آن به صورت سالم به دست مشتری برسد. از طرفی این بسته بندی باید معرف برند شما باشد. برای طراحی بسته بندی قهوه منحصربه فرد باید موارد زیر را رعایت کنید:

 • منعطف بودن طراحی بسته بندی
 • عایق بودن
 • از نفوذ هوا به داخل بسته بندی جلوگیری شود.
 • برند شما را تبلیغ کند.
 • سبک بودن
 • اطلاعاتی که برای مصرف کننده مورد نیاز است، بر روی آن درج شود.

برای طراحی بسته بندی قهوه به صورت خلاقانه رایا گرافیک طراحان بسیاری دارد که می‌تواند بهترین بسته بندی‌ها را تولید می‌کند.

انتخاب بهترین طراحی بسته بندی قهوه

انتخاب بهترین طراحی بسته بندی قهوه چیزی فراتر از انتخاب یک طراحی جذاب است. یک بسته بندی مناسب، قهوه را برای مدت طولانی تری تازه نگه می دارد، بسته بندی، تأثیر مستقیمی  بر طعم دانه های قهوه دارد.

باید دانست که در یک طراحی بسته بندی قهوه چه نکاتی باید رعایت شود؟ قهوه یک  نوشیدنی بسیار پرطرفدار می باشد  که می‌توان با طراحی پاکت قهوه تاثیر مستقیمی بر میزان فروش و سود آن گذاشت.

البته این اتفاق با محاسبه تعرفه طراحی بسته بندی قهوه متفاوت می‌تواند رخ دهد که در هر صورت برای شما سودآور باشد. قهوه از آن جایی که بین مردم طرفداره زیادی دارد، جای تعجب نیست که مصرف آن تنها در سال گذشته به بیش از 160 میلیون رسیده است.

بنابراین با آن رقابت زیادی همراه می شود و جدا شدن از بقیه می تواند یک چالش باشد. طراحی بسته بندی قهوه شما باید توجه مشتری شما را به خود جلب کند و کیفیت آن را به خوبی حفظ کند. یک طراحی بسته بندی قهوه خوب شما را از سایرین متمایز می کند.

نکته : طراحی بسته‌بندی قهوه، عالی به شما کمک می‌کند تا در بازار رقابت، به فروشتان افزایش دهد. و به شما این امکان می‌دهد تا از سایرین متمایز شوید تا بتوانید مشتریان جدید را جذب کرده و مشتریان فعلی را حفظ کنید.

در ادامه مطلب با رایا گرافیگ همراه باشید تا چند نکته اساسی را که باید هنگام انتخاب بسته بندی قهوه در نظر داشته باشید بررسی کنیم  با در نظر گرفتن نکاتی که گفته خواهد شد. مطمئناً قادر خواهید بود بهترین بسته بندی را برای کسب و کار فروش قهوه خود  انتخاب  می کنید.

پاکت ساید فولد ” Side Fold Bag “

پاکت ساید فولد در طراحی بسته بندی قهوه، هم مقرون به صرفه  است و هم استفاده از آن آسان می باشد. بیشتر در خرده فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد. ظاهری مینیمالیستی دارد. به طور معمول با لوله کردن یا تا کردن قست بالای پاکت و سپس استفاده از چسب یا گیره می توان مجددا آن را بست. استفاده از زیپ در این نوع پاکت ها رایج نیست.

پاکت زیپ دار ایستاده

یکی دیگر از انواع طراحی بسته بندی قهوه، پاکت های زیپ دار می باشد که  به صورت ایستاده هستند. این نوع پاکت ها امکان نگهداری و حمل حجم بالایی از قهوه را دارند و هم چنین امکان چاپ طرح هایی با کیفیت بالا و متناسب با برند هر کسب و کاری بر روی آن کاملا وجود دارد. انواع جنس های مختلفی دارد که برای قهوه از نوع کاغذی آن بیشتر استفاده می شود.

پاکت کوادرو Quadro

پاکت کوادرو از نظر سبک طراحی تغریبا مشابه پاکت ساید فولد است. تفاوت اصلی این دو نوع پاکت بسته بندی همانطور که می توان از نام آن هم حدس زد، هر چهار گوشه پاکت کوادرو کاملا سیل یا بسته شده است و همین امر ظاهری مربعی شکل به بسته بندی می دهد و استفاده از زیپ هم امکان پذیر می باشد.

پاکت فلت باتم

بسته بندی فلت باتم جدیدترین مدل بسته بندی می باشد. این بسته بندی در واقع یک کیسه است که با پاکت کوادرو شباهت های زیادی دارد،  قسمت پایینی پاکت  کاملا صاف است. سبک مربع شکل آن باعث می شود شبیه جعبه باشد. این ویژگی باعث می شود پاکت فلت باتم ایستادگی فوق العاده و امکانات عالی برای بازاریابی داشته باشد.

ویژگی های محافظتی بهترین  طراحی بسته بندی قهوه

نکته مهم در بسته بندی قهوه، این است که دانه های قهوه را تازه نگه دارد. بسته بندی باید طوری باشد که مانع ورود هوا با دانه های قهوه شود. بیشتر بسته بندی های قهوه یک دریچه گاززدایی برای خروج گاز دی اکسید کربن ناشی از رست دانه های قهوه  را دارند.

سبک طراحی بسته بندی قهوه

در هر کسب و کاری  که باشید باید تلاش کرد تا از رقبا متمایز بمانید و یکی از ساده ترین و بهترین راه های انجام این کار از طریق بسته بندی آن می باشد. روش های خیلی زیادی برای ایجاد بسته بندی های منحصر به فرد در قهوه وجود دارد که باعث جلب توجه می شود. داشتن یک طراحی جذاب، یکی از راه های سبک ویژه بسته بندی محصولات شما می تواند باشد.

چاپ برچسب های سفارشی

چاپ کردن برچسب های برند خودتان ارزان تر تمام می شود و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به خرید برچسب های آماده می باشد. یک الگو به سبک خودتان ایجاد کنید، سپس می توانید جزئیات آن را به راحتی تغییر دهید. این بهترین راه برای برچسب بسته بندی شما می باشد. رنگ ها و استفاده از فونت های مختلف تأثیر بیشتری نسبت به متن ساده در دید  مشتریان خواهد داشت.

به ویژه اگر مشتری اطلاعات زیادی در مورد قهوه نداشته باشد. اگر پیامی که در طراحی بسته بندی قهوه شما برای مخاطب خود دارد واضح نباشد، مطمئن باشید مصرف کننده به راحتی سراغ برند های دیگر می رود.

اهمیت طراحی بسته بندی قهوه در انبار

قهوه در سراسر جهان مصرف می شود و به روش های مختلف تهیه می شود. بازار قهوه با انتخاب های مختلف اشباع شده است، بنا بر این مناسب است که این صنعت دارای انبوهی از طرح های بسته بندی شگفت انگیز باشد. بسته بندی و حمل کیسه های قهوه به کشورهای دیگر و نحوه عرضه آن به فروشگاه قهوه ها  از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در حقیقت اگر دانه های قهوه در مرحله ی اولیه بسته بندی  به طور صحیح ذخیره یا انبار نشود، رطوبت زیادی جذب آن می شود  که باعث تاثیر نا مطلوبی روی طعم، مزه و کیفیت قهوه می گذارد. بازار قهوه با انتخاب های مختلف اشباع شده است، بنا بر این مناسب است که این صنعت دارای انبوهی از طرح های بسته بندی شگفت انگیز باشد.

طراحی بسته بندی قهوه می تواند شما را متمایز با سایر رقبا کند. تیم رایا گرافیک با سابقه درخشان 18 ساله خود در این زمینه های طراحی بسته بندی از جمله بسته بندی عسل، بسته بندی زعفران ، بسته بندی پسته و … امتحان های خودش را پس داده است و می تواند با طراحان حرفه ای خود ، شما را در طراحی بسته بندی قهوه درخشان کند.

موثر ترین طراحی  بسته بندی قهوه

موثرترین طراحی بسته بندی قهوه، چیزی فرا تر از جذب مشتری  است.  باید از قهوه  شما در سفر از انبار تا  دست مشتری محافظت کند و دانه ‌های آن را تا زمانی که ممکن است تازه و با کیفیت نگه دارد و هنگامی که این ها به دست آمد، طراحی بسته بندی قهوه خوب کار نهایی خود را  انجام می دهد.

با موفقیت ، محصولی را به مشتریان ارائه می دهد که دوست دارند و می توانند به آن اعتماد کنند.

نکته برای طراحی بسته بندی قهوه

بهتره بدانید که یک پک مناسب قهوه داخل فروشگاه معرف برند شما است و باعث ترغیب مشتری به خرید می شود  در ادامه به عباراتی که باید روی بسته بندی درج شود عبارت است از:

 • نام قهوه
 • ارتفاع رشد قهوه
 • گواهینامه های اخذ شده
 • روش فرآوری قهوه
 • نوت های قهوه
 • تاریخ رست قهوه