طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی لوازم آرایشی

طراحی بسته بندی لوازم آرایشی

طراحی بسته‌بندی لوازم آرایشی یا جعبه محصولات آرایشی و بهداشتی از اهمیت خاصی برخوردار می باشد .  این نوع محصولات نیاز به توجه ویژه‌ای در کیفیت بسته ‌بندی و جعبه و همین طور طراحی و خلاقانه بودن آن است .

رایا گرافیگ برای طراحی بسته بندی لوازم آرایشی  و تولید جعبه‌های آرایشی در تیراژ های بالا و همین طور در تعداد کم ، تجربه ارزشمند و توانمندی زیادی در براورده کردن نیازهای شما را می باشیم .

برای این کار تیم طراحی بسته بندی لوازم آرایشی ما، متخصص برای تولید انواع جعبه های مقوایی، کاور محصولات، طراحی لیبل ظروف، لیبل انواع کرم ها، لیبل بطری، لیبل پامپ، بسته بندی تمام تجهیزات بهداشتی، جعبه کرم ها، جعبه لوازم آرایش، جعبه ادکلن، لیبل انواع شامپوها، بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی، جعبه مواد آرایشی و سلفون محصولات بهداشتی و دیگر نیاز های صنایع آرایشی و بهداشتی استفاده می‌کنیم.

در نتیجه پروژه طراحی بسته بندی شما در رایاگرافیک با بهترین کیفیت، در کمترین زمان و با نازل‌ ترین قیمت ارائه خواهیم داد.

بسته بندی لوازم آرایش

امروزه صنایع کمی وجود دارند که به اندازه لوازم آرایشی و زیبایی پتانسیل زیادی برای ایجاد مشتریان وفا دار و سرسخت دارند. محصولات زیبایی و آرایشی، جزء اصلی کابینت های حمام در سراسر جهان هستند.

چه کسی به دنبال یک ظاهر من اینطوری از خواب بیدار شدم  یا  آرایش هنری است که روی صورت خود می پوشید  احساس آوانگارد دارد، تقریباً هر زنی روزانه از محصولات زیبایی استفاده می کند.

این بدان معناست که اگر صاحب یک خط تولید لوازم آرایشی یا زیبایی هستید، پتانسیل کسب و کار جدی وجود دارد. اما این بدان معناست که اگر می‌خواهید آن کسب ‌وکار را بگیرید و آن را برای خود داشته باشید، باید راهی پیدا کنید تا از شلوغی ‌ها عبور کنید، به مشتری ایده‌آل خود برسید. بهترین راه برای انجام این کار بسته بندی شما ست.

بسته بندی شما اولین چیزی است که زیبایی هایی که می خواهید به مشتری تبدیل کنید، خواهند دید. اگر بسته بندی شما توجه آن ها را به خود جلب کند و با آنچه که آن ها به دنبال آن هستند صحبت کند، احتمالاً محصول شما را به خانه می برند و آن را امتحان می کنند.

اگر نه؟ به احتمال زیاد گرد و غبار روی قفسه بر روی آن جمع می شود. طراحی بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی می تواند شما را برای نگاه اول جذب کند.

متریال بسته بندی لوازم آرایشی

در امر طراحی بسته بندی لوازم آرایشی وجود گسترده محصولات، موجب تنوع متریال و نوع بسته بندی در این دسته شده است. طوری که انواع جعبه که عبارت اند از: جعبه  مقوایی، جعبه لمینیتی و هاردباکس و یا کارتن مادر.

انواع ظرف مانند بطری پلاستیکی و شیشه ای و قوطی پلاستیکی، شیشه ‌ای و یا فلزی، همگی در طراحی بسته بندی لوازم آرایشی کاربرد زیادی دارند.

ویژگی طراحی بسته بندی لوازم آرایشی

در نگاه اول، اولین چیزی که پیش چشم مشتری محصولات زیبایی مورد جذب قرار می‌گیرد. طراحی بسته بندی آن می باشد.

هر زمان که طراحی بسته ‌بندی توجه مشتری را به خود جلب کرد و درباره آن محصول‌ صحبت کرد، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که آن ‌را خریداری کند و آن را صددرصد امتحان خواهد کرد.

طراحی  بسته بندی لوازم  آرایشی و بهداشتی باید احساس اطمینان خاطر و اعتماد را به مخاطب  شما انتقال دهد تا بتواند مصرف کننده را به صورت جدی به خود جلب کند.

موارد طراحی گرافیک بسته بندی لوازم آرایشی

مواردی که قبل از شروع  طراحی گرافیک باید از آن ها آگاه باشید در زیر به آن می پردازیم:

 1. مخاطب چه سلیقه و علاقه ‌هایی دارد؟
 2. چه نوع متریالی برای تولید بسته بندی مناسب می باشد؟
 3. محصولات رقبا ، با چه نوع طراحی بسته بندی در بازار عرضه محصولات کرده است؟
 4. یک نقطه کانونی برای طراحی خود انتخاب کنید و طبق استراتژی سازمان رو به جلو بروید.

بعد از این طراحی گرافیکی بسته بندی لوازم آرایش خود را بر اساس هویت بصری برندتان شروع و نهایی کنید.

چگونه طراحی بسته‌بندی لوازم آرایش طراحی ‌کنید

که مشتری ایده‌آل شما را فریاد بزند.

اما دقیقاً چگونه بسته‌ بندی را طراحی می‌کنید که مشتری ایده‌آل شما را فریاد می‌زند: «  به آن رژ گونه  نیاز دارم؟ »  هرگز نترسید در اینجا با تمام اطلاعاتی که برای طراحی بسته بندی آرایش نیاز دارید که در قفسه برجسته باشد و محصول شما را در کیف مشتری شما ( و در نهایت روی صورت او ) قرار دهد، ارائه شده است.

قبل از طراحی بسته بندی ، ابتدا به موارد زیر توجه کنید:

 • اجازه دهید روند بسته بندی لوازم آرایشی الهام بخش شما باشد.
 • بسته بندی کامل لوازم آرایشی خود را ایجاد کنید.
 • عناصر طراحی برند خود را انتخاب کنید. ( رنگ ، فونت و غیره )
 • اطلاعاتی را که باید در بسته بندی خود قرار دهید جمع آوری کنید.
 • نوع بسته بندی خود را انتخاب کنید.
 • یک نقطه کانونی برای طراحی خود انتخاب کنید.
 • چگونه طراح مناسب برای بسته بندی لوازم آرایش خود را پیدا کنید.

به همان اندازه که هویت مشتری شما مهم است، هویت شما نیز مهم است. برند شما چیست؟ آیا شما تاریک و عصبی هستید؟  ساده و کلاسیک؟ لوکس؟ قابل دسترس؟

شما به عنوان یک برند چه کسی هستید؟ و شخصیتی که می خواهید برای مشتریان خود به تصویر بکشید، تعیین می کند که از چه عناصری در طراحی بسته بندی لوازم آرایش خود استفاده می کنید.

مشخص کنید که مشتریان ایده آل شما چگونه محصول شما را می خرند

هم چنین باید در نظر بگیرید که چگونه می خواهید محصولات خود را بفروشید. فروش اینترنتی دارید یا فروشگاهی؟ در بوتیک های کوچک یا در خرده فروشی های بزرگ؟

رایا گرافیک از صفر تا صد برندینگ شما را انجام می دهد، طراحی لوگو  تا  استراتژی طراحی شما ممکن است بسته به جایی که کالاهای خود را شلیک می کنید تغییر کند.

یک کار عالی قبل از شروع طراحی بسته بندی لوازم آرایش، ایجاد یک تابلوی خلق و خوی برای برندتان است. تصاویر، رنگ‌ها، تبلیغات و هر چیز دیگری که احساس می‌کنید شخصیت برند شما را تجسم می‌دهد را کنار هم جمع کنید.

در حین انجام مراحل طراحی، این ها به عنوان الهام بخش عمل خواهند کرد.

هدفمندی طراحی بسته بندی لوازم آرایش

اگر برای طراحی بسته بندی لوازم آرایش خود به کمی الهام نیاز دارید، جایی بهتر از دیدن آخرین روند بسته بندی لوازم آرایشی برای شروع وجود ندارد.

هنگامی که بدانید در حال حاضر چه چیزی در حال پیشرفت است، می توانید بسته بندی ایجاد کنید که به آنچه در حال حاضر برای مشتریان شما مهم است پاسخ دهد و به روش درست با آنها صحبت کند.

به یاد داشته باشید که می خواهید ظاهری مدرن و متداول انتخاب کنید، اما همچنین جاودانه و جذابیت جهانی داشته باشد، بنا بر این طراحی بسته بندی شما تا زمانی که ممکن است به روز به نظر برسد.

مشتریان ایده آل طراحی بسته بندی لوازم آرایشی

هم چنین باید در نظر بگیرید که چگونه می خواهید محصولات خود را بفروشید. فروش اینترنتی دارید یا فروشگاهی؟ در بوتیک های کوچک یا در خرده فروشی های بزرگ؟

رایا گرافیک از صفر تا صد برندینگ شما را انجام می دهد، طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ تا  استراتژی طراحی بسته بندی سازمان شما.

یک کار عالی قبل از شروع طراحی بسته بندی لوازم آرایشی، ایجاد یک تابلوی خلق و خوی برای برندتان است. تصاویر، رنگ‌ها، تبلیغات و هر چیز دیگری که احساس می‌کنید شخصیت برند شما را تجسم می‌دهد را کنار هم جمع کنید.